0

Antrąją nesėkmę antrosiose Eurolygos D grupės rungtynėse patyrė Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ komanda, kurioje rungtyniauja Donatas Motiejūnas, išvykoje suklupusi prieš Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkus - 61:88 (18:23, 18:24, 10:17, 15:24).

Lenkai katalonams priešinosi penkiolika minučių, kai rezultatas dar buvo lygus - 33:33. Tačiau tuomet sekė „Regal Barcelona“ spurtas 14:2, po kurio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir galutinai palaužė T.Pačėso auklėtinius. Po pertraukos „Asseco Prokom“ neatsitiesė ir buvo priversti pripažinti varžovų pergalę.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 34 minutes, pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, suklydo bei prasižengė po 3 kartus.

„Regal Barcelona“: Erazemas Lorbekas 20, Juanas Carlosas Navarro 14 (5 rez. perd.), Marcelinho Huertas 11 (5 rez. perd.), Chuckas Eidsonas (7 atk. kam.) ir Pete'as Mickaelas po 10.

„Asseco Prokom“: Oliveris Lafayette'as 15 (5 kl.), Alonzo Gee 10, D.Motiejūnas ir Adamas Lapeta po 9.