0

Antrąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ (2/3) klubas, kuris svečiuose 101:66 (21:22, 21:13, 37:12, 22:19) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (1/4) krepšininkus.

Italijos čempionai su lenkais vargo du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir per 10 minučių įmetė net 37 taškus, o praleido vos 12. Tai leido svečiams susikrauti solidų pranašumą ir jį išsaugoti iki susitikimo pabaigos.

Nugalėtojams 27 taškus (6/9 tritaškiai, 7 rez. perd.) pelnė įspūdingą formą demonstruojantis Bobby Brownas. Po 16 įmetė Matthew Janningas ir Davidas Mossas, 12 – Kristjanas Kanguras, po 10 – Tomas Ressas ir Danielis Hackettas.

Pralaimėjusiems Alexas Ackeris surinko 15 taškų, Lukašas Košarekas – 13, Adamas Hryčaniukas – 12 taškų.