Ackeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ackeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ackeris“.

Įspūdingas trečiasis kėlinys „Montepaschi“ leido sutriuškinti K. Kemzūros auklėtinius

Antrąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ (2/3) klubas, kuris svečiuose 101:66 (21:22, 21:13, 37:12, 22:19) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (1/4) krepšininkus. Italijos čempionai su lenkais vargo du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir per 10 minučių įmetė net 37 taškus, o praleido vos 12. Tai leido svečiams susikrauti solidų pranašumą ir jį išsaugoti iki susitikimo pabaigos.