LKL rungtynėse Vilniaus „Sakalų“ (2/4) ekipa namuose 72:97 (16:27, 16:22, 23:23, 17:25) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5/0) krepšininkams.

Rungtynes 5 taškais iš eilės pradėjo „Lietuvos ryto“ krepšininkai (5:0), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu 6:0 bei išsiveržė į priekį – 6:5. Įpusėju kėlinukui svečiai pirmavo 11:8. Ketvirčiui artėjant į pabaigą LKL čempionai spurtavo 13:3 bei likus žaisti 45 sekundes pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 25:15. Toks skirtumas tarp komandų išliko ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 27:16.

Antrajame ketvirtyje Europos taurės savininkai toliau tolo nuo savo varžovų. Sužaidus 2 minutes V.Ginevičiaus tritaškis „Lietuvos ryto“ pranašumą jau padidino iki 20 taškų – 36:16. „Sakalai“ kėlinuko pabaigoje sugebėjo laimėti atkarpą 9:2 bei priartėti iki 42:29:42. Paskutines 2 ketvirčio minutes svečiams pavyko sėkmingiau sužaisti ir padidinti savo persvarą iki 17 taškų - 49:32.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai buvo pavykę atstatyti 20 taškų pranašumą (59:39), tačiau „Sakalai“ toliau tolti savo varžovams neleido. Viso kėlinio metu skirtumas tarp ekipų svyravo tarp 14 – 18 taškų. Pasibaigus trims ketvirčiams BBL čempionai vis dar tvirtai pirmavo – 72:55.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas. Jų metu „Lietuvos ryto“ komanda dar šiek tiek padidino savo persvarą. Finalinė susitikimo sirena užfiksavo lengvą vilniečių pergalę rezultatu 97:72.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 22, Gintaras Leonavičius 16, Virginijus Sirvydis 9, Janas Jurgo 8 taškai.

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 17, Dejanas Borovnjakas ir Donatas Zavackas po 16, Milko Bjelica 15, Aronas Baynesas 14 taškų.