Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintaras leonavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintaras leonavičius“.

Omerta prakalbo apie dukrą: dalijasi jausmais

Omerta – vienas geriausių lietuviško hiphopo scenos atlikėjų, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, pristato savo naujausią vaizdo klipą ir dainą, kurią įrašė kartu su savo dukra. Naujausias kūrinys „Paula“, tai nesuvaidintų kasdieninių istorijų seka iš asmeninio atlikėjo gyvenimo. Maži ir banalūs, bet nepaprastai svarbūs ir nenusakomai reikšmingi dalykai, rašoma pranešime spaudai.

Su ašaromis akyse pasitraukiantis Leonavičius: laikas augti kitur

Vienuolika sezonų Lietuvos krepšinio lygoje praleidęs Gintaras Leonavičius sportinę avalynę keičia į kostiumą. 35-erių panevėžietis savaitgalį paskelbė baigiantis profesionalaus krepšininko karjerą, tačiau nuo krepšinio nenutols. Prienų „Skycop“ marškinėlius šį sezoną vilkėjęs G. Leonavičius šį savaitgalį skrenda į Miuncheną, iš kurio atgalinio bilieto neturi – sulaukęs galimybės jis nusprendė įsidarbinti FIBA Europos padalinyje. „Šiam etapui rengiausi keletą metų, – bendraudamas su LKL.
2019-05-27

Uraganiškai puolęs Prienų „Skycop“ paliko „Šiaulius“ be pergalių

Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę „Šiauliuose“. Solidžią persvarą po dviejų kėlinių turėjusi „Skycop“ 100:90 įveikė „Šiaulius“ ir įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Šiose rungtynėse „Skycop“ veteranas Mindaugas Lukauskis tapo penktuoju krepšininku „Betsafe–LKL“ istorijoje, kuris perkopė 5000 taškų ribą.
2018-10-03

Pasiruošimo sezonui rungtynėse pergales šventė Prienų „Skycop“ ir „Nevėžis“

Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsiantys Prienų „Skycop“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle. Prieniškiai namuose 91:83 (26:21, 26:13, 20:26, 19:23) nugalėjo „Šilutės“ komandą. Prienų ekipos gretose debiutavę latvis Davis Lejasmeiers pelnė 6 taškus. Rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų surinkęs Gintaras Leonavičius.
2018-09-04

Gintaras Leonavičius žais „Prienuose“

Gintaras Leonavičius iš Panevėžio „Lietkabelio“ kelsis į „Prienus“, skelbia Krepsinis.net. Panevėžietis gimtojo miesto komandoje rungtyniavo dvejus metus. 34-erių gynėjas praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos sezone per 17 minučių rinko 6,3 taško ir 5,7 naudingumo balo. Gintaras dvitaškius metė 54, baudas – 84 procentų taiklumu. „Prienai“ šią vasarą pasirašė sutartis su amerikiečiu Austinu Ariansu, Arnu Labucku, latviu Daviu Lejasmeieriu ir Ovidijumi Varanausku.
2018-08-08

Iš Ramūno Butauto lūpų – kirčiai „Lietkabelio“ veteranams ir „Ryto“ klubui

Ramūnas Butautas po ilgos pertraukos stojo prie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos vairo. 54-erių treneris bandė sutramdyti Panevėžio „Lietkabelio“ veteranų būrį ir stebėjosi konkurento – Vilniaus „Ryto“ – elgesiu. Rezultatas nuvylė R. Butautas „Lietkabelio“ vadžias perėmė gruodžio pabaigoje. Treneris Panevėžyje pakeitė dėl prasto komandos žaidimo atleistą latvį Artūrą Štalbergą. „Lietkabelio“ Europos taurės sezoną baigė su laikinuoju strategu – ukrainiečiu Vitalijumi Černijumi.
2018-07-03

Mamos dienos proga uždainavo LKL krepšininkai

Mamos dienos proga uždainavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų žaidėjai. Krepšininkai užtraukė žinomą kūrinį „Tau, mano mamyte“. Jį atliko Klaipėdos „Neptūno“ nariai Renaldas Seibutis bei Laimonas Kisielius, „Šiaulių“ lyderis Donatas Sabeckis ir kiti. Išskirtinius muzikinius sugebėjimus pademonstravo Prienų-Birštono „Vytauto“ aukštaūgis Egidijus Dimša.    Tuo metu Panevėžio „Lietkabelis“ pasidalijo jautriomis savo komandos krepšininkų vaizdo žinutėmis mamoms.
2018-05-06

Daugiau tritaškių negu dvitaškių pataikęs „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“

„Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje lengvą pergalę iškovojo nuostabiai iš toli atakavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/4). Namuose žaidę vilniečiai per du kėlinius atsakė į visus klausimus ir 96:67 (19:17; 29:11; 19:18; 29:21) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (13/7), kuris pirmą kartą žaidė be į Turkiją išvykusio Ado Juškevičiaus. Vilniečiai šiose rungtynėse iš toli atakavo tiesiog fantastiškai.
2018-01-20

LKL’25. Pirmoji žvaigždžių diena: išskirtiniai prizai ir motyvuojanti Gintaro Einikio kalba

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius gyvenimo momentus. Šį kartą – straipsnis apie pirmąją LKL „Visų žvaigždžių“ dieną, kuri sukėlė didžiulį ažiotažą 1994-aisiais. Krepšininkai išvakarėse rinkosi ruoštis dvikovai ir įnirtingai kovėsi dėl 20 tūkstančių litų premijos. Lietuvos krepšinio padangėje treji metai, kai nėra „Visų žvaigždžių“ mačo, kuris ypatingai populiarus buvo pirmaisiais lygos įkūrimo metais.
2018-01-17

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.