Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) netikėtą pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (17-6), savo aikštėje 63:69 (16:23, 13:19, 19:10, 15:17) nusileidęs Prienų-Birštono „Vytautui“ (12-11).

Trečio kėlinio pradžioje „Lietkabelio“ deficitas siekė 15 taškų (29:44), tačiau intrigą panevėžiečiams buvo pavykę grąžinti.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Gintaro Leonavičiaus dvitaškio rezultatas tapo lygus (59:59). Visgi netrukus Saulius Kulvietis pelnė 4 taškus iš eilės, o „Vytautas“ atlaikė paskutinių minučių nervų karą ir pirmą kartą šį sezoną įveikė „Lietkabelį“.

„Vytautas“ prasčiau atakavo iš dviejų ir trijų taškų zonų, tačiau atliko net 24 baudos metimus (18/24), kai šeimininkai – vos 3 (2/3).

Dvitaškius „Vytautas“ metė 53 proc. (18/34) taiklumu, „Lietkabelis“ – 62 proc. (20/32). Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pataikė vos 5 tritaškius iš 22 (23 proc.), „Lietkabelis“ – 7 iš 25 (28 proc.).

Rungtynėse netrūko kieto kontakto. „Vytauto“ įžaidėjas Paulius Ivanauskas, pirminiais duomenimis, patyrė akies sužeidimą, o Tomas Delininkaitis praleido netyčinį smūgį iš Darjušo Lavrinovičiaus. Ketvirtajame ketvirtyje Tadas Klimavičius paliko rungtynes susiėmęs už kelio.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19, Kšištofas Lavrinovičius 11, Benas Madgenas 10.

„Vytautas“: Saulius Kulvietis 20, Vytenis Lipkevičius 18, Artūras Valeika 16.