Gairės

kšištofas lavrinovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kšištofas lavrinovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kšištofas lavrinovičius“.

Kšištofas Lavrinovičius laukia MKL „Žvaigždžių dienos“: „Apie tokias šventes vaikystėje svajodavau“

Kšištofas Lavrinovičius dar puikiai pamena, kaip pats laukdavo moksleivių krepšinio švenčių, kad galėtų atstovauti savo mokyklai „Žvaigždžių“ rungtynėse. O dabar garsusis krepšininkas mielai dalyvauja LIDL-Moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ renginiuose jau kaip svečias bei ambasadorius. Išimtimi netaps ir artėjanti MKL „Žvaigždžių diena“, vyksianti 2024 metų vasario 10 dieną sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje. Renginį tiesiogiai nuo 17.30 val.
2024-01-29

Nostalgiški krepšininkų prisiminimai: kodėl anksčiau į rinktinę verždavosi, o dabar dar reikia įkalbinėti?

Į atstovavimą Lietuvos krepšinio rinktinei turi būti žvelgiama ne tik kaip į garbę, bet kaip ir į savotišką skolos grąžinimą. Taip mano karjeras jau baigę, šaliai svarbiausiuose čempionatuose kadaise atstovavę krepšininkai. Buvęs rinktinės treneris Dainius Adomaitis yra sakęs, kad jam svarbu, jog žaidėjų nereikėtų įtikinėti, o dabartinis strategas Kazys Maksvytis praėjusią vasarą susidūrė su situacija, kai svarbiausi žaidėjai atkritinėjo tarsi lapai nuo medžio.
2024-01-21

Broliai Lavrinovičiai: „Mus myli už kvailystes ir kad mokam iš savęs pasijuokti“

Rugpjūtį nauju komikų amplua debiutavę ir savo klasiškais anekdotais palangiškius iš koto išvertę broliai Lavrinovičiai grįžta su „Brolių anekdotų šou“. Šįkart, tiesa, viskas bus dar rimčiau – tai yra, linksmiau – mat, kaip sako patys broliai, per kelis mėnesius jie jaučiasi „dar labiau „pasikaustę“ ir pasiruošę užkariauti Lietuvos publiką.“ Pirmasis pasirodymas laukia jau gruodžio 28 dieną Kaune, o nuo naujųjų metų turas įsibėgės ir visoje šalyje.
2023-11-30

Kšištofas Lavrinovičius – apie brolį Darjušą: „Dažnai „palazdavojam“ vienas kitą“

Ilgasis savaitgalis broliams Lavrinovičiams ypatingas ne tik dėl progos pailsėti, bet ir dėl galimybės kartu atšvęsti savo gimtadienį. Lapkričio 1-ąją šiemet jiedu švenčia 44-ąją gimtadienio sukaktį. Kalbėdamas apie šventę, krepšinio karjerą beigęs Kšištofas Lavrinovičius papasakojo apie prabėgusius metus ir santykį su broliu Darjušu. „Nė vienas nėra idealus“, – juokauja vyras.  Anot Kšištofo, didelės jų gimtadienio šventės – gan retas reiškinys.
2023-11-01

4 vaikų tėvas Kšištofas Lavrinovičius: „Širdyje būtų malonu, jei nueitų mano pėdomis“

Buvusio krepšininko Kšištofo Lavrinovičius (43 m.) šeimoje krepšinis – tarsi religija. Kamuolį varinėja, tritaškius į krepšį mėto ir tėvo pėdomis mokykloje seka ir jo atžalos. „Meilę krepšiniui turi visi“, – apie gausią šeimą kalba keturių vaikų tėvas.  Danielių (16 m.), Dominyką (13 m.), Kristianą (2 m.) ir dukterį Emily (10 m.) su žmona Tatjana (38 m.) auginantis Kšištofas neslepia, kad visi jo vaikai sportu mėgaujasi ir jį praktikuoja.
2023-10-11

Broliai Lavrinovičiai debiutavo kine: esame labai pareigingi

Spalio 20 d. kino teatrus pasieks pirmoji lietuviška nuotykių komedija visai šeimai „Pranašystė Lietuvai“ (režisierius – Ruslanas Abdulajevas), kurioje pagrindinį vaidmenį sukūrė nuomonės formuotojas, šokėjas ir aktorius Naglis Bierancas. Taip pat filme apie paslėptą lobį Gedimino kalne suvaidino daugybė kitų žinomų aktorių – nuo Mariaus Repšio ir Juliaus Žalakevičiaus iki Karinos Stungytės. Tačiau didžiajame ekrane pasirodys ir retesni svečiai.
2023-10-11

„Auksinė“ 2003 metų krepšinio rinktinė vienam vakarui išbėgs į aikštelę

2003 metais dvylika didžiavyrių Lietuvai padovanojo Europos krepšinio čempionato aukso medalius. Minint šios skambios pergalės dvidešimtmetį, rugsėjo 21 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje „auksinės“ rinktinės nariai vienam vakarui išbėgs į aikštelę ir sužais parodomąjį mačą su jungtine Lietuvos U20 rinktinės narių, krepšinio žvaigždžių ir šalies įžymybių komanda.
2023-08-21

4 vaikų tėvas Kšištofas Lavrinovičius – apie naują veiklą ir atžalų ruošimą mokyklai: „Susideda apie tūkstantį eurų“

Praeitais metais su krepšinio karjera atsisveikinęs Kšištofas Lavrinovičius (43 m.) nesnaudžia ir yra kaip niekad aktyvus – šiemet su broliu Darjušu vyras nėrė į naują veiklą. Tačiau tarp darbų gausos, kaip teigia vyras, jis pėja ir pailsėti, gerai laiką praleisti ir su šeima. Naujienų portalui tv3.lt K. Lavrinovičius papasakojo apie atostogas, pasiruošimą naujiems mokslo metams bei vaikų pomėgius.
2023-08-14

Praeities kadre – žinomi šalies krepšininkai: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kuris akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Dar niekur nematytais kadrais pasidalijo ir žinomi šalies krepšininkai.  Ar atpažįstate, kokios Lietuvos krepšinio legendos yra užfiksuotos šiame kadre?  Tai – Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, vaikystėje įamžinti Palangoje.
158 2023-08-04

Teismas atmetė Kšištofo Lavrinovičiaus skundą

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė pareiškėjo Kšištofo Lavrinovičiaus skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) dėl turto arešto akto panaikinimo.  2016 m. Valstybinė mokesčių inspekcija informavo pareiškėją, kad gautas Italijos mokesčių administratoriaus prašymas išieškoti iš jo 525 504,80 Eur pajamų mokesčio ir su juo susijusių sumų skolą.
2023-03-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų