Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelis“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

Artūro Štalbergo auklėtiniai „Cido“ arenoje 82:80 (18:23, 17:25, 25:12, 22:20) įveikė Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.

Panevėžiečiai sunkiai pradėjo susitikimą ir atsilikinėjo nuo varžovų dviženkliu skirtumu sužaidus du kėlinius – 35:48. Vis dėlto po pertraukos šeimininkai atkuto ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo jau lygus – 60:60. Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 4–5 taškų persvarą ir laimėjo mačą.

Nugalėtojams Vaidas Čepukaitis pelnė 16 taškų (7 atk. kam.), Simas Jasaitis – 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. Kam.), Lukas Aukštikalnis – 13, Gintaras Leonavičius – 11, Darjušas Lavrinovičius pridėjo 9.

„Lietkabelio“ gretose nebuvo su rinktinėmis esančių Donato Tarolio, Ado Juškevičiaus ir Žanio Peinerio bei sergančio Žygimanto Skučo.

17 taškų „Perlui“ įmetė Martynas Maskolaitis, po 14 surinko Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius (6 atk. kam.).