lukas aukštikalnis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas aukštikalnis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas aukštikalnis“.

Čižauskas ir Mockevičius prie pergalės prisidėjo 41 tašku

Pergalę Rumunijos taurėje iškovojo Konstancos „Athletic“ (1/0) ekipa, kuri svetimoje arenoje 99:71 (15:22, 24:18, 28:12, 32:19) sutriuškino Bukarešto „ABC Laguna“ (0/1) komandą. Lukas Aukštikalnis pralaimėjusiems per 24 žaidimo minutes įmetė 13 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir suklydo 4 sykius. Vytenis Čižauskas nugalėtojams per 25 minutes įmetė 21 tašką (3/6 dvit., 2/3 trit.
2022-12-28

FIBA arbitražo teismas nubaudė „Lietkabelį“, bet pradžiugino lietuvę

FIBA arbitražo teismas paskelbė nuosprendį dėl finansinių nusižengimų Europos klubuose. Šįkart dėmesio susilaukė Luko Aukštikalnio ir Panevėžio „Lietkabelio“ klubo byla. Teismas pripažino, kad Panevėžio komanda gynėjui privalo sumokėti 32 tūkst. 427 eurus ir 96 euro centus bei prie šios sumos pridėti dar 5 proc. delspinigių, kas yra dar kiek daugiau nei 1,6 tūkst. eurų. „Lietkabeliui“ taip pat teks sumokėti 5,5 tūkst. eurų teismo išlaidų ir dar padengti 4 tūkst.
2019-06-24

Netikėta buvusio „Lietkabelio“ trenerio išpažintis: karjerą Lietuvoje nutraukė rėmėjo ultimatumas

Panevėžio „Lietkabelio“ komandai praėjusiame sezone dirigavęs latvis Artūras Štalbergas nusprendė viešai papasakoti apie jo atleidimą ir menamas to priežastis. Bendraudamas su Latvijos žiniasklaida, A.Štalbergas pareiškė, jog pagrindinė priežastis, kodėl jis buvo atleistas iš „Lietkabelio“ vyr. trenerio pareigų gruodžio mėnesį – konfliktas su ilgamečiu klubo rėmėju Irmantu Aukštikalniu. „Žinojau, kad rizikuoju, kol einu prieš jį.
2018-07-30

„Žalgiris“ nustūmė traumų išretintą „Lietkabelį“ ant prarajos krašto

Varžovų netektimis pasinaudojęs ir dar vieną pusfinalio mūšį gana užtikrintai laimėjęs Kauno „Žalgiris“ – per žingsnį nuo „Betsafe-LKL“ finalo. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 94:79 (26:21, 22:16, 23:20, 23:12) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių žalgiriečiai pirmauja 2-0. Trečiasis, ir galbūt paskutinis, serijos susitikimas sekmadienį bus žaidžiamas Kaune. Į pergalę Panevėžyje svečius vedė 19 taškų pelnęs Antanas Kavaliauskas.
2018-05-31

40 taškų per kėlinį Panevėžyje pelnęs „Lietuvos rytas“ tapo „Betsafe-LKL“ lyderiu

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (28-6) per nuostabiai sužaistą trečiąjį kėlinį įmetė 40 taškų ir taip perlaužęs rungtynių eigą išvykoje 104:83 (24:27, 12:18, 40:18, 28:20) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (20-14) ekipą. 40 taškų per kėlinį – geriausias rezultatas šiame „Betsafe-LKL“ sezone. 28-ąją pergalę į savo sąskaitą įsirašę vilniečiai aplenkė 27-ias pergales turintį Kauno „Žalgirį“ ir bent kuriam laikui pakilo į pirmąją „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės vietą.
2018-04-27

Lorenzo Williamso vedamas traumų išretintas „Lietkabelis“ įveikė „Šiaulius“

„Betsafe-LKL“ geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Lorenzo Williamsas atvedė Panevėžio „Lietkabelį“ (14/8) į pergalę prieš „Šiaulius“ (6/14). L. Williamsas pasirinko tinkamiausią laiką „iššauti“, kadangi panevėžiečiai svečius priėmė savo gretose neturėdami komandos lyderio Žanio Peinerio ir Gintaro Leonavičiaus. Aikštės šeimininkai po pertraukos sugebėjo pabėgti bei įrodyti pranašumą ir 94:83 (24:27; 27:18; 25:20; 25:25) nugalėjo svečius iš Šiaulių.
2018-02-03

LaMelo Ballui snaiperių konkursas nebus pirmasis

Lukas Aukštikalnis atstovaus Panevėžio „Lietkabeliui“ tritaškių konkurse, kuris bus surengtas per SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. „Lietkabelio“ snaiperis pakeitė Adą Juškevičių. Šis buvo pirmas „Lietkabelio“ pasirinkimas, bet Lietuvos rinktinės gynėjas išvyko į Turkiją. L. Aukštikalnis yra taikliausias „Lietkabelio“ metikas – pataiko 51,4 proc.
2018-01-24

Daugiau tritaškių negu dvitaškių pataikęs „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“

„Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje lengvą pergalę iškovojo nuostabiai iš toli atakavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/4). Namuose žaidę vilniečiai per du kėlinius atsakė į visus klausimus ir 96:67 (19:17; 29:11; 19:18; 29:21) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (13/7), kuris pirmą kartą žaidė be į Turkiją išvykusio Ado Juškevičiaus. Vilniečiai šiose rungtynėse iš toli atakavo tiesiog fantastiškai.
2018-01-20

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.
2018-01-06

„Lietkabelis“ draugiškose rungtynėse įveikė VEF

Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Rygos VEF klubą su Arnu Labucku. Lietuvos krepšinio lygos vicečempionai kontroliavo situaciją ir didžiausią persvarą buvo pasiekę ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 73:59. Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas rotavo sudėtimi ir pasireikšti gavo visas dvyliktukas, o žaidimo laikas buvo padalytas apylygiai – niekas nerungtyniavo ilgiau 21 minutę.