perlui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „perlui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „perlui“.

Pasirengimą sezonui „Lietkabelis“ pradėjo sunkia pergale

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelis“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Artūro Štalbergo auklėtiniai „Cido“ arenoje 82:80 (18:23, 17:25, 25:12, 22:20) įveikė Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.
2017-08-26

Diena su Karoliu Brusoku: aukštaūgis prisiminė su „Lietuvos rytu“ pasirašytą sutartį ir pirmąjį atlyginimą

Šakių „Vyčio“ komanda tęsia pažintį su ekipos žaidėjais ir šįkart kviečia dieną praleisti su aukštaūgiu Karoliu Brusoku. Kartu su filmavimo grupe pietauti keliavęs žaidėjas prisiminė savo profesionalios karjeros pradžią. Dar 2009 metais K.Brusokas tiesiai iš krepšinio mokyklos įžengė į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubą. „Su dar keliais Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniais pasirašėme sutartį su „Lietuvos ryto“ klubu bei buvome paskolinti „Perlui“, tuo metu žaidusiam LKL.
2016-01-22

LKL – ketvirtoji iš eilės „Šiaulių“ pergalė

„Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ čempionate penktadienį Šiaulių „Šiauliai“ namuose 101:66 (24:22, 20:13, 36:16, 21:15) įveikė Vilniaus „Perlo“ komandą. „Šiauliams“ (4 pergalės/0 pralaimėjimų) Derikas Lou (Derrick Low) ir Devivydas Gailius pelnė po 15, Mindaugas Kuzminskas ir Vytautas Šarakauskas - po 14, o Brandonas Braunas (Brandon Brown) ir Arvydas Sikšnius - po 12 taškų. „Perlui“ (1/2) Jonas Valančiūnas pelnė 19, o Paulius Dambrauskas - 8 taškus.
2009-10-24

„Perlas“ „Žalgiriui“ priešinosi du kėlinius

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Perlo“ ekipa namuose 81:100 (18:33, 27:26, 8:27, 28:14) nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams. Rungtynes taikliais A.Juškevičiaus ir M.Pociaus tritaškiais pradėjo „Žalgiris“ – 6:0. „Perlas“ į tai atsakė E.Bandžiaus dvitaškiu bei Ž.Kelio baudos metimu – 3:6. Po dar 5 iš eilės svečių taškų M.Linartas paprašė minutės pertraukėlės – 11:3. Sužaidus dvi su puse minutės po M.Pociaus dėjimo su pražanga kauniečiai pirmą kartą šiame mače įgijo dviže...
2009-10-17

„Lietuvos rytą“ papildė Simas Buterlevičius

„Lietuvos ryto“ klubas ketvirtadienį sudarė 4-erių metų sutartį su savo jaunimo ekipos „Perlas“ lyderiu Simu Buterlevičiumi, kuris gali žaisti atakuojančiojo gynėjo ir lengvojo puolėjo pozicijose, skelbia „Lietuvos rytas“. S. Buterlevičius kartu su sostinės „Perlui“ taip pat atstovavusiu vidurio puolėju Tautvydu Šležu šį savaitgalį jau rengiasi treniruotis kartu su „Lietuvos ryto“ krepšininkais - kad apsiprastų ekipoje.