Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Perlo“ ekipa namuose 81:100 (18:33, 27:26, 8:27, 28:14) nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

Rungtynes taikliais A.Juškevičiaus ir M.Pociaus tritaškiais pradėjo „Žalgiris“ – 6:0. „Perlas“ į tai atsakė E.Bandžiaus dvitaškiu bei Ž.Kelio baudos metimu – 3:6. Po dar 5 iš eilės svečių taškų M.Linartas paprašė minutės pertraukėlės – 11:3. Sužaidus dvi su puse minutės po M.Pociaus dėjimo su pražanga kauniečiai pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 14.3. Įpusėjus ketvirčiui šalies vicečempionai toliau tvirtai pirmavo – 23:9. Per likusį laiką, daugiausia Ž.Kelio pastangomis, aikštelės šeimininkai neleido dar labiau atitrūkti savo varžovams ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsilikinėjo – 18:33.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Perlui“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki 11 taškų, tačiau laikinosios sostinės krepšininkai surengė dvi rezultatyvias atakas iš eilės, kurias dvitaškiu užbaigė M.Kalnietis bei tritaškiu M.Pocius, ir vėl atitrūko – 42:26. Sužaidus 5 minutes “Žalgirio“ persvara siekė 16 taškų – 47:31. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės ir „Perlo“ ekipai atsiliekant 35:51 jos treneris paprašė minutės pertraukėlės. Pirmąją rungtynių dalį kiek sėkmingiau užbaigė vilniečiai, kurie sužaidus pusę mačo buvo besivejančių vaidmenyje – 45:59.

Antrąją susitikimo dalį 6 taškais iš eilės pradėjo svečiai bei įgijo rekordinę persvarą -65:45. Sužaidus 3 minutes ir „Žalgiriui“ pirmaujant 68:47 M.Linartas paprašė dar vienos minutės pertraukėlės. Įpusėjus kėlinukui BBL taurės savininkai buvo priekyje rezultatu – 74:49. Likus rungtyniauti 2 minutes A.Milaknis pataikė iš toli ir savo komandai suteikė jau 30 taškų pranašumą – 81:51. Iki ketvirčio pabaigos svečiai dar labiau atitrūko – 86:53.

Paskutiniojo kėlinio pradžią „Perlas“ pradėjo spurtu 13:4, kurio dėka aptirpdė varžovų pranašumą iki 24 taškų (66:90) bei G.Krapiką privertė prašyti minutės pertraukėlės. Likus žaisti 2 minutes E.Bendžiaus tritaškis dar labiau priartino „Perlą“ - 75:95. Šimtąjį tašką kauniečiams tolimu metimu pelnė A.Milaknis - 100:77. Finalinė rungtynių sirena paskelbė užtikrintą „Žalgirio“ pergalę rezultatu - 100:81.

„Perlas“: Jonas Valančiūnas 20, Eimantas Bendžius ir Žydrūnas Kelys po 13, Paulius Dambrauskas 9.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 23, Adas Juškevičius 17, Mirza Begičius 12, Artūras Milaknis 11, Tadas Klimavičius 9, Mantas Kalnietis 7 (6 rez. perd.).