artūras milaknis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras milaknis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras milaknis“.

Milaknio klubo sezoną užbaigė „Fenerbahce“ komanda

Bursos „Tofaš“ komanda, kurios garbę gina Artūras Milkanis, pabaigė sezoną Turkijos čempionate. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 87:98 (13:26, 25:23, 22:21, 27:28) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams. Bursos ekipa ketvirtfinalio seriją pralaimėjo „sausai“ rezultatu 0-2. A. Milaknis rungtynėms registruotas nebuvo, o „Tofaš“ gretose rezultatyviausiai su 24 taškais žaidė Boubacaras Toure (9 atk. kam.), 19 taškų pridėjo Brady Manekas.
2023-05-31

Rezultatyviai žaidęs Milaknis metė 11 tritaškių

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Bursos „Tofaš“ (10/15) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 95:88 (17:17, 26:23, 11:18, 23:19, 18:11) nugalėjo Denizlio „Merkezefendi“ (10/15) komandą.  Artūras Milaknis nugalėtojams per 36 minutes įmetė 16 taškų (0/2 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 1 klaidą. „Merkezefendi“: Xavieras Rathanas-Mayesas 26 (10/15 dvit., 1/9 trit., 10 atk.
2023-04-16

Milaknis svariai prisidėjo prie „Tofaš“ pergalės Turkijos čempionate

Pergalę Turkijos čempionate iškovojo Bursos „Tofaš“ (7-10) komanda, kurios marškinėlius vilki Artūras Milaknis. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 79:76 (22:18, 25:15, 9:21, 23:22) nukovė Konijos „Konyaspor“ (6-11) krepšininkus. A. Milaknis aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.
2023-01-27

Milaknio tolimi šūviai skriejo pro šalį

Nesėkmę paskutinėmis sekundėmis Turkijos čempionate patyrė Bursos „Tofaš“ (6-8) klubas su Artūru Milakniu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 82:83 (21:20, 22:22, 16:21, 23:20) nusileido Bursos „Frutti Extra“ (10-4) krepšininkams, kurie pratęsė pergalių seriją iki trijų pirmenybėse. „Tofaš“ ekipai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus vietiniame čempionate. Pergalę „Frutti Extra“ klubu išplėšė taiklus Dereko Needhamo baudos metimas likus žaisti 3 sekundes.
2023-01-07

Milaknio ekipa nesėkme pradėjo įkrintamąsias varžybas

Pralaimėjimu FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias varžybas pradėjo Bursos „Tofas“ klubas su Artūru Milakniu. Turkijos ekipa pirmajame serijos mače svečiuose 70:73 (20:16, 17:19, 12:17, 21:21) nusileido Atėnų AEK krepšininkams. Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo 1-0 graikų naudai. 15 minučių ant parketo praleidęs A.Milaknis pelnė 3 taškus (1/5 trit.), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, blokavo metimą, padarė 2 klaidas bei surinko -1 naudingumo balą.
2023-01-04

Milaknio metimai paskutinėse metų rungtynėse buvo netikslūs

Pralaimėjimą Turkijos lygoje patyrė Bursos „Tofaš“ (6/7) ekipa, kuri svetimoje arenoje 82:88 (19:25, 16:28, 15:17, 32:18) pralaimėjo Stambulo „Daruššafaka“ (7/6) klubui. Artūras Milaknis pralaimėjusiems per 26 minutes surinko 8 taškus (1/3 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 1 kamuolį, tačiau prasižengė 1 kartą. „Daruššafaka“: Dogus Ozdemiroglu 22 (8 rez. perd.), Markelas Starksas 19 (5/7 trit.), Akwasi Yeboahas 16, Erxhanas Osmani 11 (4 atk. kam.), Canas Korkmazas 10 (4 rez. perd.
2022-12-31

Milaknis sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Bursos „Tofaš“ (6/6) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 78:65 (15:20, 16:17, 18:18, 29:10) pranoko Izmiro „Petkim Spor“ (5/7) komandą.  Artūras Milaknis nugalėtojų gretose per 29 minutes pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 2 kartus. „Tofaš“: Robas Gray 22 (7/10 dvit.), Artūras Milaknis 16 (4/8 trit.), Deonas Thompsonas 10 (6 atk. kam.
2022-12-25

Milaknis taškus rinko tik baudomis, o lietuvio klubas patyrė nesėkmę Turkijoje

Pralaimėjimą Turkijos lygoje patyrė Bursos „Tofaš“ (4/5) ekipa, kuri svečiuose 77:89 (15:15, 25:25, 13:22, 24:27) pralaimėjo Ankaros „Turk Telekom“ (8/1) klubui.  Artūras Milaknis pralaimėtojų gretose per 14 žaidimo minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.) ir  prasižengė 1 kartą. „Turk Telekom“: Jerianas Grantas 19 (4/4 trit., 7 rez. perd.), Nate Sestina 19 (4/4 trit., 4 atk. kam.), Tony Tayloras 19, Erkanas Yilmazas 10, Axelas Bouteille 8 (5 atk. kam.
2022-12-03

Turkijoje – pergalingas Milaknio debiutas

Pirmą pralaimėjimą Turkijos čempionate patyrė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (3-1) komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 72:83 (13:21, 15:20, 21:21, 23:21) nusileido Bursos „Tofas“ (2-2) krepšininkams su Artūru Milakniu. M.Kuzminskas dėl traumos nerungtyniavo, o priešingoje barikadų pusėje žaidęs A.Milaknis ant parketo praleido 31 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (0/1 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), 2 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.
2022-10-21

Artūras Milaknis pagaliau susirado naują klubą

Artūras Milaknis galiausiai rado naują darbą – veteranas oficialiai sukirto rankomis su Turkijos klubu Bursos „Tofaš“. Detalesnė informacija apie susitarimą neteikiama. „Tofaš“ varžosi FIBA Čempionų lygoje, kurioje startavo dviem pralaimėjimais. 36-erių veteranas nuo 2016 m. žaidė Kauno „Žalgiryje“, o klube viso praleido 13 sezonų. Vienintelį kartą užsienyje gynėjas žaidė 2015-2016 m., kai apsivilko Kazanės UNIKS marškinėlius.