Nesėkmę paskutinėmis sekundėmis Turkijos čempionate patyrė Bursos „Tofaš“ (6-8) klubas su Artūru Milakniu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 82:83 (21:20, 22:22, 16:21, 23:20) nusileido Bursos „Frutti Extra“ (10-4) krepšininkams, kurie pratęsė pergalių seriją iki trijų pirmenybėse.

„Tofaš“ ekipai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus vietiniame čempionate.

Pergalę „Frutti Extra“ klubu išplėšė taiklus Dereko Needhamo baudos metimas likus žaisti 3 sekundes. Lemiamas metimas buvo patikėtas būtent A.Milakniui, tačiau snaiperio tritaškis tikslo nepasiekė.

A.Milaknis aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Robas Grayus su 21 tašku (3/3 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam., 29 n. b.), 17 įmetė Tyleris Ennisas (4 per. kam., 5 kld.).

Nugalėtojus į pergalę vedė 20 taškų surinkęs Onuralpas Bitimas (5/8 trit., 5 rez. perd.), 13 pridėjo D.Needhamas (6/7 baud., 5 rez. perd.).

A.Milaknio ekipa turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą.