tv3.lt stilistė pataria


Konkursas pasibaigęs

Žaidimo eiga: 

  • Žaidimo pradžia: 2017 m. gegužės 17 d.
  • Žaidimo pabaiga: 2017 m. birželio 23 d.
  • Norintys dalyvauti žaidime turi parašyti klausimą/-us stilistui www.tv3.lt tinklalapyje, rubrikoje „tv3.lt stilistas pataria“. Stilistas atsako į visus žaidimo dalyvių klausimus, o 10-ies klausimų autoriai atrenkami burtų keliu ir apdovanojami NIVEA pažangios technologijos „Hair Milk“ plaukų priežiūros rinkiniais.

Dalyvavimo žaidime sąlygos:

  • Dalyvaudamas žaidime dalyvis sutinka, kad atsiųsta nuotrauka, jei ji pridedama prie klausimo, bus publikuojama rubrikoje „tv3.lt stilistas pataria“ neatlygintinai.
  • Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka, kad konkurso metu surinkti jų asmeniniai duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais tiek organizatorių, tiek projekto rėmėjų, remiantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu,

Žaidimo prizai, laimėtojų išrinkimo ir prizų atsiėmimo tvarka:

  • Žaidimo laimėtojai išrenkami atsitiktine tvarka. Iš viso 10 laimėtojų bus apdovanoti NIVEA „Hair Milk“ plaukų priežiūros rinkiniais, kuriuos sudaro šampūnas ir kondicionierius normaliems plaukams.
  • Laimėtojai privalo atsiimti prizus iki 2017 m. liepos 14 d. Po nurodytos datos neatsiimti prizai atitenka konkurso organizatoriams.
  • Prizai į pinigus nekeičiami.
  • Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešę.
  • Konkurso organizatorius – UAB „Tipro Group“, el. paštas: [email protected]

 

Dešimties klausimų autorės/-iai apdovanojami NIVEA pažangios technologijos „Hairmilk“ plaukų priežiūros rinkiniais, kuriuos sudaro šampūnas ir kondicionierius.

Naujosios linijos priemonės NIVEA HAIRMILK (šampūnas ir kondicionierius) sausiems ir pažeistiems plaukams suteikia viską, ko reikia jų atsikūrimui ir tuo pat metu jų nenusveria – revoliucija plaukų atkūrimo priemonių segmente!
Sudėties centre yra pieno baltymai: tai natūraliai gauti ingredientai, stiprinantys plaukus iš vidaus ir giliai juos regeneruojantys, suteikdami juntamą elastingumą. Taip pat sudėtyje yra ingrediento Eucerit®, kuris užglaisto plauko paviršių, taip apsaugodamas nuo išorės poveikio. Eucerit®, „grožio vaškas“, kuris priklauso NIVEA ir yra nuolat tobulinamas, pagamintas iš natūralios vilnos vaško. Jis plaukams suteikia natūralaus žvilgesio. Produktai švarina kruopščiai ir švelniai, tuo pat metu stiprindami plaukus iš vidaus ir suteikdami jiems jėgos. Pieniškos, lengvos tekstūros priemonės švelniai apgaubia kiekvieną atskirą plauką.
Vartotojai patvirtino, kad tai daugiau nei įprastas šampūnas – plaukai gauna tai, ko jiems reikia ir taip prikeliami naujam gyvenimui.

 

Konkursas "tv3.lt stilistė pataria" pasibaigė! Ačiū dalyvavusiems.


Foto: Kęstutis Vanagas


Jums patars, padės pasirinkti tinkamiausią plaukų spalvą, rekomenduos stilingiausią kirpimą ir šukuoseną, atsakys į klausimus apie plaukų priežiūrą tv3.lt stilistė Viktorija Igliukaitė.

Viktorija yra ne tik kostiumo dizaino magistrė, jau 10 metų kurianti televizinį grimą ir besirūpinanti TV3 žinių vedėjų įvaizdžiu ekrane, bet ir profesionali kirpėja bei vizažistė.

 

Į viršų