• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Saulė tik ką pradėjo savo kelią Jaučio Zodiako ženklu. Būdama čionai ji maždaug mėnesį ne tik skatins Jaučiui būdingą praktiškumą, bet ir padės tiems, kurie sugeba pasidžiaugti visais gyvenimo malonumais. Tai dėl to, kad Jaučio ženklo žmonėms išties svarbūs du klausimai – „ką aš galiu gauti ir turėti?“ ir „kaip aš galiu visu tuo pasimėgauti?“.

Jaučio valdovė Venera kol kas yra Avino ženkle, todėl nelabai subtili, tačiau labai energinga ir veikli, todėl Saulei Jaučio ženkle suteiks papildomos energijos veikti, todėl naudos ieškosime su dviguba energija. Vėlgi, kol Venera Jautyje, subtilaus jausmingumo ar didelio meninio polėkio ji neskatins, bet padės tiems, ir ypač toms, kurios Veneros valdomose srityse nesidrovi elgtis drąsiai, su mintimi, kad svarbiausia – efektyvumas, o visa kita jau po to.

Merkurijus Avino ženkle. Atrodytų – dalykinio gyvenimo valdovas turėtų skatinti pašėlusį veiklumą, bet ne – Merkurijus dabar juda atbulai, maža to, dar ir lėtina greitį iki nulio, mat penktadienį jis apsisuks ir pagaliau pajudės pirmyn. Dėl šios priežasties didelio veiklumo dabar tikėtis neverta, bet yra vilčių, kad šios savaitės pabaigoje jis pagaliau pradės didėti ir kitą savaitę įsibėgės vis labiau.

REKLAMA
REKLAMA

Marsas kol kas juda Žuvų ženklu, todėl didelio karingumo neskatins – neturės tiek jėgos. Bet būdamas Žuvyse Marsas padeda tiems, kurie pamiršę visas standartines taisykles kovoja netradiciniais metodais. Kai kada tai vadinama tiesiog klasta.

REKLAMA

Maža to, savaitės pabaigoje Marsas prisiartins prie plika akimi nematomo Neptūno, kuris yra tikrai kerštingas. Tad šios savaitės pabaigoje ir kitos pradžioje verta pasidairyti aplink – galime išvysti puikių klastingo keršto arba kerštingos klastos pavyzdžių.

Mėnulis trečiadienio naktį pasieks savo Pilnatį, ji įvyks Skorpiono ženkle. Ką gi, savaitės viduryje emocinis fonas nestokos aštrių emocijų, dirglumo, noro emociškai įgelti ir panašių dalykų – su visomis pasekmėmis buičiai, santykiams ir dalykiniam gyvenimui.

REKLAMA
REKLAMA

Avinas

Jūsų dalykinės savybės snūdraus laukdamos savo laiko. Jis netruks ateiti, bet kol kas geriausiai seksis gerai žinomi, įprasti darbai ir reikalai, naujoves geriau atidėti kitai savaitei. Kita vertus, būsite jausmingi, linkę pasimėgauti smagiais, maloniais dalykais, seksis veikla susijusi su grožio ir patogumų kūrimu. Tikėtina, kad visai neblogai atrodys ir piniginiai reikalai.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Labai sparčiai augs jūsų moralinis autoritetas. Dėl šių priežasčių geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai ir kuriai reikės kūrybiškumo. Galima manyti, kad ir apčiuopiamos naudos ilgai laukti nereikės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Didelio noro kur nors veržtis ar dėl ko nors kovoti tikriausiai nebus, tačiau visai neblogai eisis įprasti, gerai žinomi darbai ir reikalai. Nuojauta, kad kažkas keičiasi gali aplankyti savaitės pabaigoje. Iš tiesų tuo metu energijos bei optimizmo ims daugėti ir tai bus ženklas, kad veiklumo laikotarpis – čia pat. Darbe palankesnis laikas ką svarbesnio užbaigti, bet ne pradėti.

Vėžys

Nemažai laiko bei dėmesio gali paprašyti darbo, profesijos reikalai, bet ne dėl to, kad čia lydės kažkokia įkvepianti sėkmė, bet greičiau priešingai – rezultatas reikalaus padidinto rūpestingumo ir atidumo. Sėkmė lydės tuos, kurių darbinė veikla susijusi su grožio arba pramogų kūrimu. Tikrai smagios, įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

REKLAMA

Liūtas

Prasideda ir įsibėgėja veiklos metas darbe, profesijos srityje. Nestokosite energijos ir kūrybiško požiūrio, todėl nuveikti pavyks daug, tuo pat metu smarkiai nenuvargstant. Palankus laikas su kelionėmis susijusiai veiklai, bet tai bus labiau susidomėjimo, žinių kaupimo laikas. Energinga veikla šioje srityje prasidės visai neužilgo.

Mergelė

Darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Bet ir energijos bus ne per daugiausia, tad nebus ir dėl ko graužtis. Labai sėkmingai gali klostytis su kelionėmis, užsieniu susijusi veikla – ir pačios kelionės, ir dalykiniai reikalai. Prieš veliantis į kovas dėl teisingumo verta dar kartą papildomai apgalvoti kur galėtų slėptis oponentų klasta.

REKLAMA

Svarstyklės

Tikėtina, kad nestigs energijos ir noro viską baigti, viską atlikti vienu mostu, vienu ypu. Visgi kur, kam bus nukreipta ši energija nėra iki galo aišku, mat daugelyje sričių vyraus įprastos aplinkybės. Patogus laikas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti. Taip pat geras laikas (jeigu reikia) taikytis arba ieškoti bendro sprendimo teisiniuose reikaluose.

Skorpionas

Tikriausiai nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių reikalų ir darbų, teks kuistis po visokias smulkmenas. Tikėtina, kad ryškės visokie taisytini nesklandumai, klaidos ir trūkumai, kita vertus, bus ir smagių, malonių smulkmenų. Puikus metas užmegzti naujus asmeninius ryšius arba puoselėti jau esamus, pirmiausia dalykinius, galinčius atnešti naudos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Bus svarbios kelios sritys. Namie palankus metas kokius nors svarbius, jėgų ir nusiteikimo reikalaujančius darbus kreipti pabaigos link. Už namų ribų bus nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų, kuriuos atlikti reikės pareigingai. Tinkamas metas rūpintis ir sveikatos bei sveikatingumo reikalais. Maža to, atsiras laiko ir smagiai pasilinksminti.

Ožiaragis

Tikėtina, kad bus visokios veiklos namie – nedidelių darbų, su namais ar šeima susijusių dalykinių reikalų, galiausiai dar tęsiasi palankus laikas stengtis, kad namie būtų gražiau ir jaukiau. Taip pat dabar įsibėgėja laikas, kai daugėja progų smagiai pasilinksminti ir galimybių patiems sukurti ką mielo ir gražaus. Judėti, ypač vairuoti patartina dėmesingiau nei įprasta.

REKLAMA

Vandenis

Šią savaitę bus daug judėjimo ir daug bendravimo. Dalykinis bendravimas gali strigti, tikėtinos kliūtys, atidėliojimai, vėlavimai ir panašūs dalykai. Tačiau asmeninis bendravimas vyks kuo puikiausiai ir dažnai teiks daug džiaugsmo. Taip pat dabar prasideda ir įsibėgėja puikus metas imtis kūrybiškos veiklos namie arba tvarkant namiškių reikalus.

Žuvys

Tikrai nestigs veiklumo ir noro pasiekti asmeniškai jums svarbius tikslus, visgi praverstų ir pagalvoti ar tai tikrai tie tikslai, kurių verta siekti. Neblogai seksis sportuojantiems. Gali būti ir įvairių piniginių reikalų, kai kurie jų bus visai sėkmingi. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais ir kaimynais, tikėtinos ir trumpos kelionės ar išvykos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų