• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2024 metais bus svarbios kelių planetų padėtys. Vienos planetos astrologijoje vadinamos piktavalėmis ir kelia problemas, kitos yra geradarės ir suteikia pranašumų bei naudos. Tai ir  atsispindi prognozėse ženklams.

2024 metais bus svarbios kelių planetų padėtys. Vienos planetos astrologijoje vadinamos piktavalėmis ir kelia problemas, kitos yra geradarės ir suteikia pranašumų bei naudos. Tai ir  atsispindi prognozėse ženklams.

REKLAMA

Pirmasis piktavalis yra Saturnas. Jis pirmyn ir atgal judės Žuvų Zodiako ženklu ir iš Žuvų reikalaus to, kas joms nebūdinga ir ko jos kratosi kaip galėdamos – tvarkos, disciplinos pareigų vykdymo. Be to, Saturnas kuria aplinkybes, kurios riboja ir spraudžia į aplinkybes, kurios nėra patogios. Taip pat Saturnas kurs problemas ženklui (ženlo atstovams), kuris yra tiesiai priešais Žuvis, tai yra Mergelei. Mergelės atstovai irgi gali susidurti su aplinkybėmis, kurios gali gerokai apriboti.

Be to, Mergelės ženklo atstovai bus papildomai veikiami vadinamojo Juodojo Mėnulio. Šis turi gabumą išbalansuoti emocinę žmogaus būseną – ji pradeda staigiai svyruoti nuo savęs nuvertinimo iki savęs pervertinimo. Prastas patarėjas tas Juodasis. Birželio 29 d. jis pereis iš Mergelės į Svarstykles ir dėl vidinės būsenos kitus devynis mėnesius turės rūpintis jau jos.

REKLAMA
REKLAMA

Zodiako geradarys Jupiteris pirmoje metų pusėje bus Jaučio Zodiako ženkle. Jis suteiks daug jėgų ir pasitikėjimo savimi Jaučio ženklo žmonėms, taip pat suteiks jėgų ir padės kitiems dviem Žemės stichijos ženklams  - kenčiančiai Mergelei ir Ožiaragiui. Žinoma, būdamas Jaučio ženkle Jupiteris padės visiems praktiškai nusiteikusiems žmonėms. Gegužės 26 dieną Jupiteris pereis į Dvynius ir suteiks daug jėgų bei įkvėpimo jiems. Kartu jis suteiks jėgų ir pasitikėjimo kitiems dviem Oro stichijos ženklams – Svarstyklėms ir Vandeniui.

REKLAMA

Kitaip tariant, metai – ilgas laiko tarpas, ir metų bėgyje mus veikia įvairios jėgos. Jei neskubėsime jaudintis dėl sunkumų, jei pasinaudosime privalumais – viskas bus gerai. Arba – tiesiog kaip gyvenime būna. Taigi, -

Jautis

Per pusę. Metai bus padalyti į laiką iki gegužės 26-osios ir laiką po jos. Pirmasis pusmetis – tai laikas, kai aplinkybės leidžia atsiskleisti tikrajam „aš“ ir padeda daryti tai, kas ir glūdi jūsų prigimtyje.

REKLAMA
REKLAMA

Čia ypatingai svarbus bus gegužės mėnuo. Antrasis pusmetis – tai laikas, kai pasidaro svarbu ne tai, kokie nuostabūs esate, o tai, kokios naudos galima gauti.

Čia ypatingai svarbus bus birželis. Profesijos srityje svarbių įvykių, reikšmingų aplinkybių galima tikėtis žiemą, o namų, šeimos reikalams svarbi bus vasaros pabaiga ir rudens pradžia.

Beje, maždaug tuo pat metu ir namų, šeimos reikalai gali susiklostyti labai palankiai ir smagiai. Santykiams su svarbiu jums žmogumi svarbus gali būti ruduo – spalis ir lapkritis, tada viskas ir susidėlios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų