• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas laukia jūsų kovo mėnesį? Astrologas Naglis Šulija pateikia savo didįjį mėnesio horoskopą visiems Zodiako ženklams, o tuos, kurie nori apie savo Zodiaką sužinoti dar daugiau, kviečia kiekvieną sekmadienį įsijungti laidą „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“.

Trokštate sužinoti, kas laukia jūsų kovo mėnesį? Astrologas Naglis Šulija pateikia savo didįjį mėnesio horoskopą visiems Zodiako ženklams, o tuos, kurie nori apie savo Zodiaką sužinoti dar daugiau, kviečia kiekvieną sekmadienį įsijungti laidą „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“.

REKLAMA

Kovo mėnuo – tai laikas, kai baigiasi per žiemos Saulėgrįžą prasidėjusi astronominė ir astrologinė žiema ir prasideda astronominis ir astrologinis pavasaris. Šį kartą tai nutiks kovo 20 dieną, kai Saulė pereis iš Žuvų Zodiako ženklo į Aviną.

Centrinės Azijos platybėse tai Novrūzas, tai yra pavasario šventė, ir kartu Naujieji metai pagal tradicinį iraniečių kalendorių. Beje, „novrūz“ reiškia „nauja šviesa“. Iš tiesų, nuo pavasario lygiadienio prasideda vadinamas šviesusis pusmetis, tai yra laikas, kai diena yra ilgesnė už naktį. Pasibaigs šis laikotarpis po pusės metų, per rudens lygiadienį.

Taigi, kovo 20 diena – tai laikas, kai baigiasi esamas Saulės ciklas ir prasideda naujas. Atitinkamai, laikas iki pavasario lygiadienio yra palankus užbaigti anksčiau pradėtus darbus, su kuo nors atsiskaityti, žodžiu, kažką pabaigti ir Saulei perėjus į energingą bei nepaprastai veiklų Avino ženklą startuoti su naujais asmeniniais projektais. Astronominis pavasaris = startas.

REKLAMA
REKLAMA

Kovo mėnesį užtemimų nebus, bet bus viena Mėnulio Jaunatis ir viena Pilnatis. Jaunatis įvyks kovo 10 dieną, tad laikas nuo kovo pradžios iki kovo 10 d. – dar vienas laiko tarpsnis, kai su dylančiu nakties Šviesuliu yra palankiau ką svarbesnio užbaigti. Kartu galima manyti, kad apie tą laiką pasikeis orai – greičiausiai jie taps nešilti ir šlapi, tai yra lietingi. Aplinkoje bus daug vandens.

REKLAMA

Pilnatis įvyks kovo 25 dieną. Laikas nuo Jaunaties iki Pilnaties yra palankus kažką asmeniškai svarbaus pradėti, rodyti iniciatyvą svarbiose mums srityse. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad iki kovo 20 dienos dar truks Saulės metų pabaiga, iš tiesų puikus laikas starto šūviui bus tuomet, kai Saulės ir Mėnulio ritmai sutaps, tai yra po kovo 20 dienos. Beje, po kovo 20 dienos pasikeis ir vyraujantis orų tipas – jie taps šiltesni, gerokai sausesni, bet kartu bus ir vėjuoti. Gamta pradės sparčiai džiūti.

REKLAMA
REKLAMA

Saulės bei Mėnulio ritmams padės ir dalykinio gyvenimo valdovo Merkurijaus ritmas – dar kovo 10 dieną jis pereis iš Žuvų ženklo į Aviną. Vaizdžiai tariant, Merkurijus žuvyse gali kalbėti nebent apie gėles ir eiles – jokio tikslumo, dalykiškumo mažai, protiniam mūsų visų aktyvumui didelę įtaką darys emociniai vaizdiniai ir apskritai vaizduotė.

Po kovo 10 dienos Merkurijus išvystys pašėlusį aktyvumą, bus nekantrus, impulsyvus, bet nestokos ir tikslumo. Čia verta pastebėti, kad kovo 10 dieną sutaps Merkurijaus ir Mėnulio ritmai – Merkurijus pereis į veiklųjį Aviną, o Mėnulis pradės pilnėti po Jaunaties – dvi nuorodos į aktyvumą, dalykinio gyvenimo puodas ims kaisti ir burbuliuoti vis aktyviau. O kovo 20 dieną dar ir Saulė aktyvumo pridės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kovo pradžioje Venera ir Marsas bus greta vienas kito Vandenio Zodiako ženkle. Marsas – vyriškas pradas, Venera – moteriškas, tad jų buvimas kartu žymi laiką, patogų puoselėti gražius vyrų ir moterų santykius. Tačiau tokia bus tiktai mėnesio pradžia. Vėliau greičiau judanti Venera nuskubės pirmyn, Marsas atsiliks ir įvyks šių planetų separacija.

Kovo 11 dieną Venera pereis į Žuvis, taps labai meniška, jausminga, taip elgtis skatins ir mus. Tačiau gana greitai Venera turės prasilenkti su šaltu ir nedraugišku Saturnu, tad visas jos jausmingumas užšals ir atitirps tiktai mėnesio pabaigoje. Tada visos gerosios Veneros savybės ir atsigaus.

REKLAMA

Lėčiau judantis Marsas Vandenio ženkle užsibus iki kovo 22 dienos ir tuomet pereis į Žuvis. Kol bus vandenyje, jis bus panašus į gyvenimo prasmės ieškantį klajūną, o kai pereis į Žuvis, taps panašus į karčemoje užtrukti susiruošusį husarą, kuris nevengia kai kada pasinaudoti kokia nors klasta. Atitinkamai ir padėtis mūšio lauke atrodys. Plataus masto veiksmai tikėtini mažai.

Avinas

Pati mėnesio pradžia bus rami, įprasta. Po kovo 10 dienos pasidarysite judrūs, norėsis (ir tikriausiai reikės) daug bendrauti – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Atsiras daugybė skubiai tvarkytinų reikalų. Žinoma, tvarkant juos tikėtina ir apčiuopiama nauda. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu, skaičiavimu, taip pat transportu. Po mėnesio 20 dienos tapsite dar energingesni ir dar veiklesni. Žinoma, dėl visų šių savybių geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai.

REKLAMA

Jautis

Nemažai veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Būtent veiklos, nebūtinai darbų, nors jų taip pat. Šiaip ar taip, su visomis užduotimis susitvarkysite nesunkiai. Mėnesio viduryje veikla profesijos srityje aprims. Taip pat nuo pat mėnesio pradžios bus svarbi kolektyvinė veikla: bus svarbu susitikti su artimais draugais, aptarti tai kas visiems svarbu ir net visiems kartu nuveikti ką linksmo, smagaus ar įdomaus. Taip pat kovas, ypač pirmoji mėnesio pusė labai tiktų aptarti planus, bendrus darbus su kolegomis. Ta kolektyvinė veikla ne visuomet vyks sklandžiai, kai kada teks imtis pokyčių, bet galiausiai viskas pasiseks.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Darbingas mėnuo. Pirmoje mėnesio pusėje bestigs nedidelių, bet gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Viską pavyks daryti greitai ir produktyviai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ir panašiais dalykais. Antroje mėnesio pusėje darbų irgi nestigs, bet gali pasikeisti jų pobūdis. Reikėtų nusiteikti tam, kad ne visuomet viskas vyks sklandžiai. Taip pat pirmoji mėnesio pusė palanki kelionėms – įspūdžių tikrai nestigs. Antroje mėnesio pusėje iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti. Tuo metu bus palankus laikas bendrauti su artimais draugais ir smagiai bendrai veiklai.

REKLAMA

Vėžys

Mėnesio pradžia visai rami ir beveik neįdomi, viskas bus kaip įprasta. Visgi gana greitai atsiras ir ims daugėti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje, viską daryti reikės vis greičiau. Sėkmė lydės dirbančius su žiniomis, informacija, tuos, kurių veikla susijusi su transportu. Antroje mėnesio pusėje darbų dar padaugės, bet padaugės ir jėgų bei kūrybiško nusiteikimo. Tad viskas bus gerai – savo pasieksite. Mėnesio vidurys ir pabaiga – puikus metas smagiai kelionei, kuri ir smagių, malonių įspūdžių atneštų, ir žvaliai pajudėti paskatintų.

REKLAMA

Liūtas

Mėnuo bus toks – musė per pusę. Kovo pradžia bus ganėtinai pasyvi, dienos slinks tarsi kažko lūkuriuojant. Darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka, bet gali nudžiuginti santykiai su kai kuriais žmonėmis. Artėjant mėnesio viduriui energijos ims daugėti, o mėnesio pabaigoje bus dar daugiau, nuotaika irgi bus vis geresnė. Prasidės palankus laikas veiklai, susijusiai su kelionėmis – jomis domėtis, joms rengtis, ieškoti žinių apie tai kur kas įdomaus yra ir pan. Sektųsi ir dalykinė su užsieniu bei kelionėmis susijusi veikla.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Kovo mėnesį labai dažnai bus svarbūs ne jūsų norai ar siekiai, o išorė – besiklostančios aplinkybės, kitų asmenų veikla bei valia. Ta ana pusė gal ir nebrutaliai, bet vis dėlto spaus į kampą, stengsis, kad viskas vyktų taip kaip reikia jai, o ne jums. Su ta jėga ar jėgomis kovoti bus beprasmiška, bet kai kada gali būti išties naudinga ir net smagu leistis nešamiems ten, kur srautas neša – gali būti, kad taip elgdamiesi net kažką laimėsite. Mėnesio pradžia dar palanki rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

REKLAMA

Svarstyklės

Visą mėnesį nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokios veiklos, užsiėmimų, viską reikės daryti kruopščiai ir pareigingai. Ne visuomet tai bus lengva, ne visuomet paprasta, bet galiausiai su viskuo susitvarkyti pavyks. Bus ne viena proga rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat kovas bus svarbus asmeninių santykių srityje – juos palaikyti, puoselėti seksis kuo puikiausiai, galimos ir naujos, naudingos pažintys. Pirmoji mėnesio pusė skatins asmeninį kūrybiškumą ir atneš nemažai progų smagiai pasilinksminti.

REKLAMA

Skorpionas

Tikrai nestigs smagių, malonių dalykų, aplinkybių, kurios džiugins, bus daug progų smagiai pasilinksminti. Galbūt ne visomis jomis pavyks pasinaudoti, bet jų tikrai bus nemažai. Panašiai ir su asmeniniu kūrybiškumu – jis bus didelis, bet ne visus sumanymus pavyks įgyvendinti tinkamai. Tačiau bendrai paėmus bus smagu. Ne iš karto, bet ims daugėti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigingai tvarkytinų reikalų ir panašių dalykų. Mėnesio pradžia palanki užsiimti namų, šeimos reikalais, galbūt tęsti anksčiau pradėtus darbus šioje srityje.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali pareikalauti namų, šeimos reikalai, galbūt aplinkybės, susijusios su nekilnojamuoju turtu. Jos gali keistis – mėnesio pradžioje atrodys vienaip, vėliau – kitaip, mėnesio pabaigoje – dar kitaip, bet galiausiai nuveikti pavyks išties nemažai, namie bus dar jaukiau ir dar gražiau, o namiškiai – laimingesni. Taip pat kovas atneš vis daugiau kūrybos ir kūrybiškumo, vis daugiau progų smagiai pasilinksminti, gražių renginių ir panašių dalykų. Asmeninis gyvenimas irgi atrodys vis smagesnis ir vis gražesnis.

Ožiaragis

Tikėtina, kad kovą bus daug judėjimo, daug susitikimų ir daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Akivaizdu, bus daug progų plėsti akiratį bet kurioje jums svarbioje srityje. Sėkmė labai dažnai lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos sklaida, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Piniginiai reikalai bus svarbūs daugiausia mėnesio pradžioje. Pamažu daugės veiklos, susijusios su namų, šeimos reikalais, namiškiais, palankus metas užsiimti nekilnojamuoju turtu, siekti, kad namie būtų daugiau tvarkos ir patogumo.

Vandenis

Nuo to, kokie šaunūs ir nuostabūs esate pamažu pereisite prie svarbiausio klausimo – kokios naudos dabar galima gauti. Veiklos šioje srityje bus vis daugiau ir vis įvairesnės. Galbūt ne viskas ir ne visuomet baigsis apčiuopiama nauda, tačiau bendras mėnesio balansas žada būti teigiamas. Taip pat kovas atneš daug judėjimo ir daug bendravimo, ypač antroje mėnesio pusėje. Galimos trumpos greitos kelionės, išvykos. Sėkmė lydęs tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu ir panašiais dalykais.

Žuvys

Ankstyvas (kalendorinis) pavasaris – tradiciškai jūsų laikas, nenuvils jis ir šį kartą. Būsite labai energingi, veiklūs, lengvai ir greitai tvarkysite dalykinius reikalus. Mėnesio pradžioje bus daug bendravimo – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis taip pat. Seksis pažintinė veikla. Antroje mėnesio pusėje skubos bus mažiau, užtai labai sustiprės asmeninis žavesys, tapsite jausmingi ir bus lengva kurti gražius, mielus dalykus. Taip pat tuo metu vis didesnė sėkmė ims lydėti tvarkant piniginius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų