Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ką šimonis,Kreivys? Pas mūs viskasOK.
I.Vėgėlė sutvarkys-bus pačios mažiausios pasaulyje...
@Ryta Arba Vaitkus....
Lanzbergiu klanas.Jei vel paklius koncervatoriu klanas per rinkimus,bus krakas mazesnes pajamas gaunantys.
Nes vyrauja lobizmas ir nebaudziamumas reikejo ta liberalizavima stabdyt nes nebuvo pasiruosta elektros pabrangimas tikrai didelis , 2022 m, asmeniskai apie 2000 e, praradau elektros pabrangimas iki 40 cnt, teko maisto gaminimui pirkt duju baliona , dujine , pastaciau sildymui krosnele su vandens konturu ir tai vandeni sildziau ir siuksles kurenau o kiek verslai turejo nuostolio ir nedirbo nes budavo valandos birzos kaina 3- 5 e, uz kil, tai teko ir gamybas stabdyt ir paslaugas .
Tokius valstybės tarnautojus tiesiai prie sienos
Vata liskit i buda neloje
@Tai Taip mes vata jūs sperma o valdžia kas?Taip kad sperma šlykšti galvok...
Į seimsnukių snukius nei ziūrėt nei girdėt nenoriu ...
Pažiurekite kokios vilos ira pasistatę,kaip ijus galvojate už kieno pinigus o dar jos išlaikyti reikia.
Stebuklų šalyje viskas brangu ne tik dujos ir elektra, bet tai netrukdo stebuklų šalies gyventojams važinėti prabangiais automobiliais, per Vėlykas Palanga buvo perpildyta nuo biednų lietuvaičių, viešbučiai užimti, Basanavičiaus al. uodui nebuvo kur praskristi. Lėktuvai pilni skrendančių pailsėti į šiltus kraštus, arenos pilnos žiūrovų, vnž., daugumai dzin tos kainos.
Iš musų valstybė viska gali reikalauti mokėti didelius mokesčius ,akcizus, pvm ,o mes nieko negalim reikalauti gerų kelių teisingų kainų ,paklausus kodėl pas mus viskas brangiau negu ES atsakymai aiškus kiekvienam Lietuviu turėtu kilti klausimas kodėl mes turime mokėti daugiau negu kitur
@Jonas Lietuvos Kodėl negalime, reikalauti visada galime, reikia imti pavyzdį iš ūkininkų, suvaziavo traktoriukais iš visos Lietuvos ir pareiškė savo reikalavimus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų