Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visur dabar tik baudos,grasinimai,gazdinimai..Kaip kitaip surinks isvogtas, nežinia kur istaskytas lėšas..O be to ir krašto apsaugai reik..!?
Dejau skersą, kepiau ir kepsiu


2. 12. Kelių eismo taisyklės pėstiesiems
Pėstieji, kaip ir vairuotojai, taip pat yra eismo dalyviai ir turi savo pareigas. Deja, pėstieji savo pareigas dažnai pamiršta ar net visai jų nežino. KET įpareigoja pėsčiuosius įvertinti eismo padėtį, praleisti specialųjį transportą su įjungtais švyturėliais, tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus ar neštis žibintą, per gatvę

Kuria kelio puse reikia eiti?

Jei prie kelio nėra šaligatvio, galima eiti kelkraščiu arba važiuojamosios kelio dalies pakraščiu. Bet tik kairiąja kelio puse (prieš automobilių eismą) ir viena eile.
Naktį nepamirškite atšvaitų ar žibintų! Tas pats galioja kelkraščiu riedučiais, riedlentėmis, paspirtukais.
Eidami pėsčiomis tamsiu paros metu, matomoje vietoje prisisekite atšvaitą, geriau kelis. Ypač tai galioja neapšviestuose keliuose.

Todėl:
Pėstieji, eidami neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prie drabužių prisisegę kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje atšvaitą.
Traukiamas (stumiamas) platesnis kaip 1 m vežimėlis turi būti su atšvaitais: kairėje vežimėlio pusėje iš priekio – baltu, o iš galo – raudonu.
Kaip pereiti per gatvę?
Įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems galima tik po to, kai jie įvertina artėjančios transporto priemonės greitį ir įsitikina, kad automobilis spės sustoti. Perėja nesuteikia visiškos pirmenybės – pėstysis pats turi įvertinti ar vairuotojas jį pastebi, ar spės sustoti, ypač jei yra slidu.
Atsakykite ar daug tokių drausmingų pėsčiųjų?
Ko gero iš tūkstančio gal kokie trys ?
Va kiek baudų būtų galima į biudžetą pririnkti.Jūs ten nebenuprotekite!!tik jums ten aukštai viskas galima!?mano namai,kiemas,mano Tvirtovė!!!
Didieji "priešgaisrinės saugotojai" kiek galite vaidinti save dievais, niekaip negalite nulipti nuo draudimų ir žmogaus teisių varžymų. Gyvenu privačioje valdoje ir man aišku, kad turiu saugoti savo namą ir kaimyno, įvykus gaisrui gi ne jūs apmokėsite patirtus nuostolius. Tai gal ir peilius uždrauskite, nes tikrai įsipjauname dažniau nei pateikėte kiek gaisrų įvyko. Degtukus, žiebtuvėlius uždrauskite irgi gali uždegti. Ar nejuokinga, kiek Lietuvoje gyventojų turi privačią valdą, o įvykių įvyko per metus vienos rankos pirštų suskaičiuoti užtenka. Čia įžvelgiu tik teisiu varžymu. Kaip paaiškinti tai, kai savo skype negali sodinto ąžuolo, klevo nukirsti turi gauti leidimą iš savivaldybės. Nori statytis namą, galima statytis nemaźiau A+ klasės namą. Reguliuoja kokį namą aś turiu statytis, nes matote aš teršiu gamtą. O biudžetinių įstaigų departamentai, mokyklos, darželiai ir t.t. ar jie neteršia gamtos šildant, kondicionierių naudojimas. Nors jų pastatai labiau kiauri ir įdomu būtų sužinoti kokiai klasei jie būtu priskirti gal kokiai M-. Jiems nereikia nei elektros, dujų. Čia galima daug privardinti kiek pas mus draudimų. Pas mus valstybė tampa policine, bet aišku yra "išrinktieji" kuriems viskas galima pvz: "Grigeo" teršė Kuršių marias apie dešimtmetį ir nieko jiems išsisuko.
Sovietmetis niekaip nepalieka mūsų: drausti, bausti, neleisti. Bet jei esi valdžios atstovas, tada gali vogti, meluoti ir žinoti kad nebūsi baudžiamas.
Privalgiau pupu ir zirniu gali ivykt per
Privalgiau pupu ir zirniu gali ivykt per
Alio
Kas čia sugalvojo nesamone neturi ka veikti .jau veterinoriai stabdys duos duduoti
BERIBIS IDIOTIZMAS!
Nu tai kaip čia Lietuvoje be baudų, to negalima, ano negalima, sovietmečiu buvo galima daugiau negu dabar, už kiekvieną menkniekį baudų tikrai niekas neskirdavo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų