Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš kas pusmetį važinėju į užsienį, buvau Anglijoje jau 10 kartu, Italijoje. Kipre, Maltoje ir kitose šalyse. Bet ten tokiu maišelių niekas neskaičiuoja, tai privaloma. Taip reika aptarnauti pirkėją. Pardavėjos net pačios sudėta prekes. Nelabai seniai mūsų Maksimoj anglas negalėjo suprasti, kad už maišą jam reikia mokėti. Jis buvo nustebęs ir labai juokėsi.
Pažiūrėjau, stažas 35 ir 81 taškas. Nesu gavęs atlyginimo vokelyje.
Išjunkit automatinę cezūrą,nes normalų,be keiksmažodžių teksto nepraleidžia!Ir tai vos ne kelioliktas kartas!
O kiek kainuos tas vienkartinis už 1 ct,kai nebeliks tų smulkių centų? Gal jau į pirkėjų pusę bus tvariau ,nebekainuos nieko.
Sveiki rudom kedem kiek mazu porankiu turi buti
Geriau parašytų ,kaip sukčiauja centruose,tai būtų daugiau žmonėms naudos,negu kliedesiai su maiseliais
Kada lietuvių kalboje atsirado žodis tvarus.Kalbininkai,iš kokios kalbos kilęs šis- tvarus?Paaiškinkit šio termino kilmę.Ar nejuokinga,kurti naujadarus,kurie neturi nieko bendro su lietuvių kalba
@Tvertas Čia kaip su bio,eko ir pn,belia įmantriau pasakyti,:-D Pirkau plaktuką mėsai, Urme,rankena aplieta kieto plastiko, plaktukas aliuminio lydinio. Ciut bl nx nepasiunciau pardavėjos,kai pasakė kad jis eko ))))
@Tvertas Su tokia rašyba jums nereikėtų dėl lietuviškų žodžių naujadarų jaudintis
@Pavydės tie pavydoliai Ne...isk proto.
@Tvertas Kai žmonės norėdavo pasakyti,kad kažkas nepatvaru-sakydavo"patvarna".
paprastai nešuosi savo medžiaginį maišelį, bet kartais pamirštu, arba jis jau būna pilnas, tada tenka pirkti parduotuvės maišelį. Įdomiai skamba, kad plastikinis yra pigesnis už popierinį. O tie popieriniai irgi visokie būna, pvz. IKI popieriniai panašu kad iš tualetinio popieriaus padaryti, nes kol per lietų parėjau iki namų (gyvenu visai netoli ), tai teko prekes nuo žemės rinkti, nes jis visiškai ištižo. Tai tada ir susimąstai, ar geriau plastikinis už 20 ct., ar "tvarus" popierinis už 25-30?
Tai kiekviena karta po 4 eurus sumoku,nes gyvenu geroves valstybeje...man rupi,kad prekybos centrai klestetu.:-)))
Geriausios budavo tarybines regstines,- tinkliukai...- isimeti i kisene, - ir pirmyn. Issitepa , - isplauni, ilgo labai ilgo vartojimo.

Bet ju dabar visiskas blogis mat "sovietu" isradimas...- kaip blogi ir cvirkos, neris, marcinkeviciai...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų