• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Profesionalus šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas – retas svečias pokalbių laidose, tačiau sulaukęs kvietimo atvykti į „Pasikalbėkim“ laidą ne tik jį priėmė, bet ir buvo kaip niekada atviras. Vyras papasakojo apie naują mylimąją Astą, judviejų ateities planus, artimą ryšį su vaikais ir santykius su jų mamomis.

Profesionalus šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas – retas svečias pokalbių laidose, tačiau sulaukęs kvietimo atvykti į „Pasikalbėkim“ laidą ne tik jį priėmė, bet ir buvo kaip niekada atviras. Vyras papasakojo apie naują mylimąją Astą, judviejų ateities planus, artimą ryšį su vaikais ir santykius su jų mamomis.

REKLAMA

Ne vienerius metus Deividas spindėjo įvairiuose televizijos šokių projektuose ir konkursuose, o šiandien moko šokio paslapčių kitus – dalyvauja mergvakariuose, įvairiose privačiose šventėse ir dažnai padeda jaunavedžiams kurti savo šokius. Nors Deividas nuo vaikystės buvo pasinėręs į sportinių šokių pasaulį, šiandien jam nėra svetimi ir kiti stiliai, ypač Lotynų Amerikos. Bet ar laidos svečiui nepabosta šitiek laiko šokti, ir ar kada nors pagalvojo apie kitą veiklą?

„Tikrai nemeluosiu – kartais būna, kad nieko nebenoriu ir kyla mintys, ką čia reikės toliau daryti, nes argi visą gyvenimą tik šoksiu? Bet štai pavyzdys: buvo man ar sveikata prasta, o gal nuotaika ne ta, bet vis tiek nuėjau į privačią pamoką, kurią vedžiau mokinei. Ir ką manote? Pašokęs tą vieną pamoką, aš pasijutau lyg naujai gimęs. Juk šokiai yra ir sportas, kuriame labai svarbi muzika, rezonuojanti su choreografija, judesiais, o visa tai sukuria fantastišką jausmą. Tada visos mintys apie šokių karjeros pabaigą greit išgaruoja”, – šypsodamasis tikina svečias.

REKLAMA
REKLAMA

Ar jis pasiilgo televizijos projektų ir šokių prieš filmavimo kameras? Deividas netikėtai prisipažįsta, kad norėtų bent kartą dalyvauti šokių projekte ne kaip profesionalas, todėl su malonumu stebi per TV3 rodomą projektą „Salsamanai“. Vyras atvirai sako, kad pasirodymai ant scenos ir žiūrovų dėmesys jam patinka, todėl su tam tikra nostalgija prisimena ankstesnius projektus. Ne vieną jų Deividas yra laimėjęs, o keliuose „laimėjo“ ir dar daugiau – meilę.

REKLAMA

Santykiai su vaikų mamomis

Šokiai poroje su dainininke Rūta Ščiogolevaite baigėsi sužadėtuvėmis ir sūnaus Adomo gimimu. Tačiau vestuvės taip ir neįvyko, nes sužadėtiniai pasuko skirtingais keliais. Kitame projekte Deivido šokių partnere tapo aktorė Ineta Stasiulytė, su kuria susilaukė dukrytės Frėjos. Dešimtmetį pora gyveno kartu, tačiau prieš trejus metus išsiskyrė. Vyras tikina, kad ir su Ineta, ir su Rūta šiuo metu sutaria puikiai, nes jam svarbiausia, kad vaikai matytų savo tėvus laimingus. Taigi koks Deividas yra tėtis? Ką jam reiškia auginti sūnų ir dukrą?

REKLAMA
REKLAMA

„Aš ilgai nežinojau, ką reiškia turėti dukrą, nes pas mus šeimoje, giminėje visi vyrai. O kai gimė dukra, tai viskas pasidarė labai paprasta ir aišku, nes tėtis tiesiog išsilydo, kai ji apkabina“, – šiltais prisiminimais dalinasi šokėjas. 

Jis neslepia, kad santykis su šešiolikmečiu Adomu kitoks, nes šis tampa vis labiau savarankiškas, tačiau kartu džiaugiasi, kad abu sieja stiprus emocinis ryšys. Deividas atskleidė ir kokio netikėto klausimo sulaukė iš sūnaus, kuris paskatino juodu atviram pokalbiui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai jam kažkas nepasisekė, pradėjo manęs klausinėti, kodėl išsiskyriau su jo mama. Kodėl taip atsitiko ir ką turėjau padaryti kitaip. Man tai buvo labai įdomi diskusija. Nuoširdžiai džiaugiausi, kad sūnus domisi tuo ir klausia", – sako Deividas.

Nauja mylimoji

O kaip šiandien klostosi jo meilės reikalai? Vyras tikina, kad puikiai, nes širdį užkariavusi mylimoji Asta. Kaip jiedu susipažino? 

 „Jeigu prieš tai moterys atėjo į mano gyvenimą per šokius, buvo scenos žmonės, tai Asta visai nesusijusi nei su šokiu, nei su scena. Man tokie santykiai yra pirmi, kai moteris yra visai iš kitos srities. O susipažinome mudu per pažinčių programėlę. Ilgai susirašinėjome, ilgai bendravome telefonu, nes Asta gyvena ne Vilniuje ir po kelių mėnesių virtualaus bendravimo pagaliau susitikome“, – pasakoja Deividas. 

REKLAMA

Kokia jo akimis yra Asta? Kokios šios moters savybės labiausiai žavi šokėją? Laidoje išgirsite, kokie pokyčiai laukia poros, kurie iš esmės turės įtakos jų bendravimui. Ar santuokos iki šiol nepatyręs Deividas norėtų žengti tokį žingsnį? Taip pat išvysite, kokį svarbų daiktą vyras atsinešė į studiją, kuris ir nustebino, ir prajuokino laidos vedėją.

Visą pokalbį su Deividu Meškausku žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Kiek moterų tiek vaikų apgailėtinas kažkoks.
Kiekviena sutikta vis meilė ir visos lieka su vaikais ant rankų.
Jau apie tai ir nerašyti...šlykštoka
O tas vaikinukas per mergytės kaip per kopėčias. Su kiekviena po vaikelį. Pavyzdingas tėtis, labai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų