deividas meškauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas meškauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas meškauskas“.

Deivido Meškausko ir mylimosios Astos santykiuose – naujas etapas: „Viskas kardinaliai keičiasi“

Šokėjas Deividas Meškauskas jau beveik dvejus metus kuria santykius su nauja mylimąja Asta Andriukaityte. Tarp dviejų miestų gyvenantys, nuolat vienas pas kitą važinėjantys įsimylėjėliai nusprendė žengti rimtą žingsnį – jau netrukus kelsis į pirmuosius judviejų bendrus namus.  Su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi D. Meškausko mylimoji A. Andriukaitytė atskleidė, kad Vilniaus Bajorų rajone pora išsinuomojo savo pirmuosius bendrus namus.
2024-07-03

Išgirdus, ko Deivido Meškausko paklausė sūnus, išklojo atvirai: „Negaliu tylėti“

„Kas turi vaikų, puikiai žino, kaip nepatogu, kai jie užduoda klausimus, į kuriuos neturim atsakymų arba pradeda kalbėti tomis temomis, kuriomis mums kalbėti gėda“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ilona. Nesu nei kokia tėvų ir vaikų santykių specialistė, nei visų galų meistrė, bet pažiūrėjau Renatos Šakalytės-Jakovlevos pokalbį su Deividu Meškausku ir tiek minčių galvoje pradėjo tiesiog ūžti, kad negalėjau nutylėti, nes taip mažai kalbama šia tema.
2024-05-17

Deividas Meškauskas – apie šeštadienio tradiciją su mylimąja: tas, kas laimi, gauna masažą

Šokiai, kuriuos žiūrovai kiekvieną sekmadienį stebi projekte „Salsamanai“, užkrėtė ir kitą TV3 laidą – žaidimą „galvOK“. Tiesa, nors šį šeštadienį čia skambės ne salsa, laidos dalyviai per klausimus vis vien judės šokių žingsneliu. Ir viskas dėl to, jog į protų kovą stos profesionalus šokėjas Deividas Meškauskas ir balerina Kristina Tarasevičiūtė! Deividas taps kapitono Vytauto Mikaičio, o Kristina – Manto Katlerio komandų nariais.
2024-04-27

Deividas Meškauskas prakalbo apie santuoką: nesu dar to patyręs

Ne vienerius metus įvairiuose televizijos projektuose spindėjęs šokėjas Deividas Meškauskas šiandien jaučiasi kaip niekad ramus ir užtikrintas. Santykiai su mylimąja –  verslininke, pardavimų vadove Asta Andriukaityte klostosi puikiai. Nors pora kol kas gyvena skirtinguose miestuose, jau vasarą abu žada įsikurti naujuose namuose Vilniuje.
55 2024-04-25

Deividas Meškauskas verčia naują lapą su mylimąja Asta – laukia džiugūs pokyčiai

Profesionalus šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas – retas svečias pokalbių laidose, tačiau sulaukęs kvietimo atvykti į „Pasikalbėkim“ laidą ne tik jį priėmė, bet ir buvo kaip niekada atviras. Vyras papasakojo apie naują mylimąją Astą, judviejų ateities planus, artimą ryšį su vaikais ir santykius su jų mamomis.
2024-04-21

Deividas Meškauskas su mylimąja Asta pirmą kartą pasirodė viešumoje

Žiemišką pirmadienio vakarą bene ilgiausiai gyvuojančios kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ kūrybinė komanda, laidos partneriai bei gausus būrys žinomų šalies žmonių rinkosi į šventinę bei iškilmingą Kūčių ir Kalėdų repeticiją. Čia apsilankė ir šokėjas Deividas Meškauskas, į renginį atvykęs ne vienas. Vyras pirmą kartą pasirodė viešumoje su mylimąja verslininke, pardavimų grupės vadove Asta Andriukaityte.
2023-12-05

Deividas Meškauskas prabilo apie dar vieną savo aistrą: prie to prisidėjo tėvų dovana

Profesionalus šokėjas, choreografas ir šokių studijos savininkas Deividas Meškauskas – jau daug metų gerai Lietuvoje žinomas vyras. Tačiau pasirodo, kad charizma, kūrybiškumu ir talentu Deividas trykšta ne tik ant šokių parketo, bet ir savo namų virtuvėje.
2023-11-24

Deivido Meškausko mylimoji Asta – pirmą kartą atvirai prabilo apie jų gyvenimą

Šokėjas Deividas Meškauskas ir jo mylimoji pardavimų grupės vadovė, verslininkė Asta Andriukaitytė šildėsi po saule Turkijoje. Atostogų metu pora ne tik šventė draugystės metines, bet ir ilsėjosi nuo darbų. Šiltus jausmus vienas kitam puoselėjantys Deividas Meškauskas ir Asta Andriukaitytė tvirtino, jog jų atostogos Turkijoje praėjo puikiai. „Taip, kaip ir tikėjomės“, – naujienų portalui tv3.lt pasakojo Asta.   „Oras tikrai lepino. O dėl maisto, tai tikrai turėčiau pastabų.
106 2023-11-15

Deividui Meškauskui – 36-eri: „Galiu pasakyti, kad esu laimingas“

„Negaliu apibrėžti, kas yra laimė, labai sunku šį dalyką įvardinti. Bet pasižiūrėjus į savo draugus, darbą, patį save, galiu pasakyti, kad esu laimingas. O kodėl turėčiau nebūti? Juk viskas yra gerai!“ – su šypsena sako šokėjas Deividas Meškauskas, spalio 1-ąją švenčiantis 36-ąjį gimtadienį.  Dar prieš sukaktį su naujienų portalo tv3.lt kalbėjęsis D. Meškauskas tikino, kad gimtadieniai jam – reikšminga šventė.
2023-10-01

Išanalizavo Deivido Meškausko veidą: viską išduoda šie bruožai

Garsus šokėjas ir TV projektų dalyvis Deividas Meškauskas šiuo metu išgyvena naują gyvenimo etapą. Neseniai prabilęs apie naujus santykius su bendraamže, jis ir toliau veda pamokas savo šokių studijoje, ruošia būsimus jaunavedžius vestuviniam šokiui. Ekspertė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, apie Deividą Meškauską sako, kad tai itin karšto temperamento žmogus, gebantis užsiplieksti lyg degtukas.
2023-07-07
REKLAMA
REKLAMA

Išgirdus apie naują Meškausko partnerę Rasa rėžė atvirai: „Negaliu nutylėti“

„Praėjusią savaitę garsus šokėjas Deividas Meškauskas paskelbė apie santykius su nauja mergina. Žinoma, jis nerodo jos kol kas viešai, tačiau svarbiausia, kad abu būtų laimingi. Tik čia aš atkreipiau dėmesį į kitą dalyką – negaliu nutylėti“, – rašo tv3.lt atsiųstame laiške Rasa.
2023-07-02

Perskaičius apie naujus Meškausko santykius nusprendė netylėti: „Pagaliau žmogus suprato“

„Visai neseniai perskaičiau apie garsų Lietuvos šokėją Deividą Meškauską – žaviuosi jo talentu šokti bei mokyti šio meno kitus. Esu lankiusi pas jį pamokas ir neatsistebiu, koks tai profesionalus šokėjas“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Gintarė. Žinutė, kurią neseniai teko matyti spaudoje, buvo apie tai, kad vaikinas pagaliau po nesusiklosčiusių santykių su Ineta Stasiulyte ir Rūta Ščiogolevaite, turi savo amžiaus merginą, su kuria jaučiasi laimingas.
78 2023-06-28

Karjerą „Šok su manimi“ sukūrusi Voropaj prabilo apie Meškauską: „Su juo neįmanoma gatve praeit“

Šokėjas bei choreografas Deividas Meškauskas (35 m.) televizijos ekranuose nėra svetimas. Sudalyvavęs daugybėje projektų, jis prieš dešimtmetį savo šokių sugebėjimus parodė ir projekte „Šok su manimi“, kur pasirodė kartu su šokėja Katerina Voropaj (36 m.). Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriau...
2023-05-25

Deividas Meškauskas – apie kuriozines situacijas ir pasitraukimą iš TV ekranų: buvau sau sakęs, kad negrįšiu į televiziją

2006-aisiais televizijoje pasirodęs jaunasis šokėjas Deividas Meškauskas (35 m.) ant parketo tiesiog skynė prizines vietas ir žavėjo publiką. Šiuo metu vyras – ne tik aktyvus šokėjas, bet ir šokių studijos savininkas, choreografas. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Pirmąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 21-ąją.
2023-05-19

Ineta Stasiulytė – apie santykius su Deividu Meškausku: „3 metus esame labai stipri, mylinti tėvų pora“

Viena žinomiausių Lietuvos aktorių Ineta Stasiulytė kartu su kitomis 7-iomis garsenybės leidosi į aistringiausią nuotykį – TV3 ir Go3 projektą „Tangomanai“. Pirmojoje laidoje žiūrovai išvydo garsenybių pasiruošimą, kelionės į Argentiną užkulisius ir sužinojo, kurios tango žvaigždės tapo lietuvių poromis. O štai viename laidos epizode I. Stasiulytė prabilo ir apie santykius su Deividu Meškausku.
2023-03-13

Perskaičius apie Stasiulytės ir Meškausko skyrybas užkliuvo 1 detalė: „Užteks tylėti“

„Prieš kelias dienas viešojoje erdvėje pasirodė žinutės apie tai, kad išsiskyrė aktorė Ineta Stasiulytė su šokėju Deividu Meškausku. Bet šią žinią pranoko tai, kad svetimi žmonės feisbuke sau leidžia drabstytis purvais apie tuos, kurių net nėra matę“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Emilija iš Vilniaus. Išsiskyrė du suaugę žmonės – skelbiama, kad net negyveno kartu jau kurį laiką, jie jau susitaikė su savo žinia. Gal net pradėjo naujus gyvenimus? Koks skirtumas, po perkūnais.
2023-02-17

Deividas Meškauskas – apie jubiliejų, pasitraukimą iš ekranų ir vaikus: atskleidė, koks jis tėvas

2006-aisiais televizijoje pasirodęs jaunasis šokėjas Deividas Meškauskas ant parketo tiesiog skinte skynė prizines vietas. Vyras kaip mat pakerėjo žiūrovų širdis. Šiuo metu Deividas – ne tik aktyvus šokėjas, bet ir šokių studijos savininkas, choreografas ir atlikėjas. Neseniai paminėjęs 35-ąjį jubiliejų, jis tikina, kad bėgantys metai pažeria visokiausių minčių.
2023-02-16

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas – nebe kartu: esame geri draugai, sutariame puikiai

Aktorė Ineta Stasiulytė (42 m.) ir šokėjas Deividas Meškauskas (35 m.) pasuko skirtingais keliais. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis pora nebe kartu jau kurį laiką. Susisiekus su Deividu, šis patikino, kad su Ineta negyvena jau kurį laiką. „Mes su Ineta esame susitarę, kad jokių komentarų, kas liečia mūsų asmeninį gyvenimą, niekam nedalijame. Atsitiko, kaip atsitiko. Galiu pasakyti tik tiek, kad esame geri draugai, sutariame puikiai, jokių konfliktų neturime.
2023-02-15

Ineta Stasiulytė pravėrė savo naujų namų duris – kuria ypatingą erdvę savo dukroms

TV3 laida „Svajonių sodai“ vasarą lankėsi naujuose aktorės Inetos Stasiulytės namuose, kur želdynų dizainerė Eurika Urbonavičiūtė davė daug naudingų patarimų žinomai šeimai, kad jų sodas ateityje atrodytų nepriekaištingai. E. Urbonavičiūtė pasiūlė I. Stasiulytei susikurti gamtos paveikslą priešais namą paliekant tik nedidelį lopinėlį vejai.
2023-02-12

Šokėjas Meškauskas prakalbo, ką reiškia būti patėviu: pasakė, kas sunkiausia

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.
2022-11-13

Deividas Meškauskas apie santykį su sūnumi: esu jam pavyzdys

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.
53 2022-11-11

Šokėjas Meškauskas pasakė, koks yra tėtis: išskyrė 1 detalę

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.
2022-11-09

Skyrybas išgyvenęs Meškauskas prabilo apie santykį su sūnumi: viskas pasikeitė

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas ir tėtis Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.
2022-11-08

Ineta Stasiulytė atvirai – apie paauglę dukrą ir mylimąjį: atskleidė kitą jo pusę

Dviejų vaikų mama, žinoma aktorė Ineta Stasiulytė (42) puikiai žino, ką reiškia būti mama ir auginti paauglę dukrą. Moteris pasakojo, kad puikiai sutaria su atžalomis, tačiau gyvenime būna visko. Naujienų portalui tv3.lt I. Stasiulytė atvirai prabilo apie motinystę, paauglę dukrą bei mylimąjį Deividą Meškauską. Motinystė Inetos Stasiulytės gyvenime, atrodytų, nėra stabdžių – moteris nuolat filmuojasi kino filmams, dalyvauja renginiuose, laidose.
2022-08-13

Deividas Meškauskas prabilo apie tėvystę ir vaikų skirtumus: su paaugliu sūnumi nesutaria tik dėl vieno

Deividas Meškauskas jau kurį laiką vėl džiaugiasi tėvyste. Žinomas šokėjas augina ne tik sūnų Adomą – vyro širdį jau trečius metus tirpdo ir dukrytė Frėja.  Naujienų portalui tv3.lt D. Meškauskas mielai papasakojo, kaip jam sekasi auginti dukrą, dėl ko dažniausiai pykstasi su sūnumi ir atskleidė, kaip skiriasi antroji tėvystės patirtis nuo pirmosios.  Deividas Meškauskas džiaugiasi – mažoji auga sveika ir aktyvi. „Labai kruopšti, tvarkinga.
2022-01-23

Balerina Tarasevičiūtė prabilo apie praeities santykius: tai buvo labai sudėtingi bandymai laviruoti

„Norėčiau, kad šį spektaklį pamatytų jaunimas ir suprastų, kaip žmonių pasirinkimai gali pakeisti viską“, – taip į jaunąją kartą kreipiasi balerina, profesionali ansamblio „Lietuva“ šokėja Kristina Tarasevičiūtė, rašoma pranešime spaudai.
2020-09-17

Meškauskas prabilo apie sveikatos negalavimus: reikia operacijos

Nors šiuo metu dėl šalyje įvesto karantino sporto klubai bei šokių studijos tik palengva grįžta į režimą, tačiau vienas žymiausių Lietuvos šokėjų, savo vardo studijos įkūrėjas Deividas Meškauskas tikina, kad sveikata ir fizine forma svarbu rūpintis nuolatos. Jis ypač atsižvelgia į apšilimo pratimų svarbą, reikiamą maistinių medžiagų kiekį bei organizmo siunčiamus signalus apie sąnarių būklę, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-18

Meškauskas pasidalijo šmaikščiu įrašu: rado būdą ir pasilinksminti, ir pamaitinti šeimą

Šalyje įvesto karantino laikotarpiu vienas žinomiausių Lietuvos šokėjų, televizijos projektų dalyvis ir savo vardo šokių studijos įkūrėjas Deividas Meškauskas, kaip ir visi, laiką leidžia kartu su šeima, rašoma pranešime spaudai. Prieš pusantrų metų su mylimąja Ineta Stasiulyte susilaukęs dukrelės Frėjos, vyras atvirauja, jog karantino laikotarpis su vaiku kelia iššūkių, tad tenka ne tik prisigalvoti įvairios bendros veiklos visai šeimai, bet ir lepinti namiškius savo kulinariniais šedevrais.
2020-04-24

Stasiulytė – atvirai apie problemas santykiuose: įvardijo didžiausią klaidą

13,5 metų – tiek vidutiniškai trunka statistinės šeimos gyvenimas iki momento, kai jau abu gali išrėkti, kad nekenčia vienas kito. Kaip atgaivinti santykius, kai skirtis dar nesiruoši, bet ir namo netraukia? Kaip įkvėpti save ir partnerį, ką reikėtų nuveikti, kai sąjunga trunka penkerius, dešimt, dvidešimt metų? Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Renata ir Deivis Norvilai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ineta Stasiulytė ir psichologas Mykolas Truncė.
2020-01-26

Jų meilė gimė ant parketo: žvaigždės pamilusios šokėjus

Sakoma, kad šokis suartina, tą patvirtinti gali ne viena pramogų pasaulio pora, tačiau, panašu, kad kartais greitai ant parketo užgimusi aistra išblėsta ir tobulomis laikytos poros pasuka skirtingais keliais. Naujienų portalas tv3.lt primena poras, kurių meilė užgimė ant šokių parketo, deja, tik viena iš jų vis dar šypsosi laimė. Deividas Meškauskas ir Rūta Ščiogolevaitė Rūtos ir Deivido meilė užgimė ant šokių parketo.
2019-11-13

Lietuvės vaikams suteikė retus vardus: kai kuriuos išgirsite pirmąkart

Tėvai, norėdami savo naujagimiui duoti patį gražiausią vardą, kartais tikrai nemenkai pasuka galvą. Vieni jų net atsiverčia retų ar primirštų vardų žodynus, kiti ieško įvairių sąskambių ir asociacijų. Ne išimtis ir Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės. Originalumu tikrai pasižymi praeityje garsios mergaičių grupės „Mokinukės“ ir „Studentės“ narė, laidų bei renginių vedėja Irūna Puzaraitė-Čeponienė. Žinoma moteris rugsėjo 16-ąją antrąkart tapo mamai – jai ir mylimajam Rokui gimė dukra.
2019-10-27

Iš Meškausko lūpų – negirdėtos detalės apie Inetos gimdymą

Yra porų, į kurias pažiūrėjus nelieka jokių abejonių, kad tai – žmonės, skirti vienas kitam. Tokie yra ir šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečiai Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, kurių santykius dar labiau įprasmino stebuklas, vardu Frėja.
2019-09-20

Iš Anykščių kilęs Meškauskas pasinėrė į prisiminimus: skyrė jautrius žodžius

Šokių studijos savininkas bei aktorės Inetos Stasiulytės mylimasis Deividas Meškauskas su šeima palaiko itin glaudžius ryšius. Žymus vyras taip pat ypatingai šiltai bendrauja su seneliais, gavęs laisvą progą, šokėjas stengiasi juos aplankyti. Naujienų portalui tv3.lt žinomas vyras pasidalijo vaikystės prisiminimais: „Augau su nuostabiais seneliais, jie buvo fantastiški. Mus su broliu labai mylėjo, daug vasarų praleidau kaime.
2019-08-09

Kadrai iš pirmųjų Stasiulytės ir Meškausko atostogų šeimai pagausėjus: „Nieko geriau įvykti negalėjo“

„Šiuo metu nieko geriau įvykti nė negalėjo. Kažin, ar būtume taip pailsėję triukšmingame viešbutyje su daugybe aktyvių pramogų. Ramybė, taikliai parinktos procedūros, buvimas kartu – tai, ko mums tikrai reikėjo“, – apie poilsį „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose sakė aktorė Ineta Stasiulytė ir šokių treneris Deividas Meškauskas.
2019-07-11

Labdaringame renginyje – būrys žymių veidų: tviskėjo prabanga

Jau 11 metus iš eilės Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (IWAV) inicijuoja labdaros renginį „Sužydėjusi viltis“, kuriame dalyvauja Lietuvoje dirbantys ambasadoriai, verslo, medicinos, kultūros ir meno atstovai. Iniciatyvą globoja JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall, rašo pranešime spaudai. Šių metų iškilmingo renginio, kurį vedė Tomas Legenzovas, tema – „Karališkas kruizas“, plukdęs šventės svečius per Karibų jūros salas.
2019-05-12

Stasiulytės nuotrauka tirpdo širdis: pasidalijo kadru iš lovos

Dvi dukras – Upę ir Frėją – auginanti garsi aktorė bei TV3 projekto „Lietuvos talentai“ teisėja Ineta Stasiulytė internautų širdis tirpdo mielais ir jaukiais kadrais iš savo namų. Būtent vienu tokių ji pasidalijo ketvirtadienio rytą – nuotraukoje pozavo jos mylimasis Deividas Meškauskas bei neseniai gimusi dukrelė Frėja. „Mano brangenybės“, - rašė Ineta, pridėjusi gausybę širdelių. Mažiausioji dukra Frėja yra nepamainoma Inetos palydovė ir renginiuose bei filmavimuose, spektakliuose.
2019-04-25

Meškauskas parduoda numylėtą automobilį: dabar seks tėvo pavyzdžiu

Šokių studijos savininkas bei aktorės Inetos Stasiulytės mylimasis Deividas Meškauskas šį antradienį socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jam atėjo metas atsisveikinti su numylėtu bei galingu „SAAB“ markės automobiliu. Naujienų portalui tv3.lt žinomas vyras atskleidė to priežastis bei papasakojo, kodėl pirkdamas kitą automobilį, tikėtina, ims pavyzdį iš savo tėvo.
2019-04-16

Stasiulytė parodė dukrą Frėją: „Motinystė man yra nedaryti manikiūrai“

Dukros gimimas į aktorės Inetos Stasiulytės ir šokėjo Deivido Meškausko santykius įnešė naujų vėjų, tačiau moteris tikina, kad šie gūsiai ypač malonūs. Laidai „Raudonas kilimas“ interviu davusi moteris ne tik atskleidė, kaip sekasi tvarkytis su motinystės rūpesčiais, bet ir parodė, kaip auga jos dukrelė Frėja. Nors laiko sau ir savo išvaizdai aktorei lieka vis mažiau, Ineta džiaugiasi atsiradusiomis naujomis galimybėmis, kokių anksčiau neturėdavo ir į viską žiūri pozityviai.
2019-02-23

Naujagimės vardą pakeitę Stasiulytė ir Meškauskas: dar gali ir persigalvoti

Neseniai dukters susilaukę Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas buvo mažylę pavadinę Marija. Visgi pora nusprendė, kad šis vardas dukrai netinka ir pakeitė jį į Frėją. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su D. Meškausku, vyras patvirtino žinią ir patikino, kad pirmasis vardas mergaitei tiesiog netiko. „Mes nelabai ir buvo patvirtinę tą vardą iki galo. Tiesiog jautėme abudu, kad dukrytė turi kitą vardą, ne Marija.
2018-12-27

Nėščia besifilmavusi Stasiulytė atskleidė, ar dukra gavo honorarą

Paskutinis aktorės Inetos Stasiulytės vaidmuo kine prieš gimdymą buvo įsimintinas. Aktorė komedijoje „Taro mūsų mergaičių“ vaidino besilaukdama dukrelės Marijos 8-tą mėnesį. Ineta ir filmo kūrybinė grupė šį vardą nusprendė originaliai įamžinti. Marija kaip aktorė buvo įrašyta į filmo pradžios ir pabaigos titrus. Aktorės vaidmuo, darbo kiekis ir poilsis iš anksto buvo suderintas su prodiuseriais. Su prodiuseriais Ineta susiderino ir tai, kad mergaitės vardas atsidurs filmo titruose.
2018-11-20

Atskleidė, ką reiškia mylėti žinomą žmogų: populiarumas vargina

Su kokiais džiaugsmais ir sunkumais susiduria žmona, draugė ar vyras, kai antra pusė žinoma, matoma, garsi. O kas, jei pats esi pakankamai žinomas, bet antroji pusė ėmė tave ir praaugo? Daugiau privilegijų ir jos džiugina, o gal tik slegia visuomenės dėmesys? Kaip įveikiami nesusipratimai, kaip išlipama iš krizių, ginčų, nes antra pusė sužvaigždėjo. Gal net yra įvykę nesusipratimų, kuriozinių situacijų, gal šeimai teko keisti savaitgalio, atostogų įpročius ir, tarkim, slėptis.
2018-10-15

K. Meschino ir J. Jankevičiui teko nemenkas iššūkis: atliko mažų vaikų vaidmenį

Kuris – jaunas senelis Žilvinas Žvagulis, ar jaunas tėvelis – Deividas Meškauskas, geba geriau rūpintis vaikais? Kas užvaldė Žvagulio širdį? Kas motyvuoja lengvaatletę Vaidą Žūsinaitę bėgti dešimtis kilometrų? Daugybė iššūkių, įdomybių ir juoko laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą! Žilvinas Žvagulis – gerai žinomas atlikėjas, sėkmingas verslininkas – dabar labiausiai užsiėmęs jauno senelio vaidmeniu.
2018-09-19

I. Stasiulytė gavo gimdymo pamoką, kokios nesitikėjo: už tai dėkojo ir D. Meškauskas

TV3 „Gero vakaro šou“ pirmojoje šio sezono laidoje lankėsi būsimi tėvai – aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas. Laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius aiškinosi, ar Ineta ir Deividas tinkamai pasiruošę kūdikio atėjimui ir būsimai tėvystei.   Netikėtai gimdymo palatoje atsidūrusi pora galėjo įsivaizduoti, kad atsidūrė Inetos gimdyme.  „Nežinau, niekad negalvojau kad esu gera mama, tai turbūt reikės tęsti šitą tradiciją.
2018-09-13

K. Meschino pasipuošė vestuvine suknele: žinomi vyrai kovojo dėl jos dėmesio

„Lietuva aplenks Didžiąją Britaniją, nes mes turim dar geresnę nuotaką – Karoliną Meschino!“, – susižavėjimo neslėpė Mindaugas Stasiulis. Tiek Justinas Jankevičius, tiek Mindaugas Stasiulis varžysis tarpusavyje bandydami apsukti galvą gražiajai Karolinai Meschino. Kurį iš jų – Mindaugą ar Justiną pasirinks mergina? Nepaisant gausaus gerbėjų būrio, vis tik, nei vestuvių, nei vaikų artimiausiose Karolinos planuose kol kas nėra. „Šiuo metu esu susitelkusi į karjerą ir naujus iššūkius.
2018-09-12

Aktorė Ineta Stasiulytė nustebino visus: pasakė, kodėl yra netobula mama

 Naujo formato TV3 laida „Visi mes žmonės“ atvertė pirmą savo puslapį. Dar negirdėtomis savo gyvenimo istorijomis šioje laidoje dalijosi visiems žinomi atlikėjas Saulius Prūsaitis, aktorė Ineta Stasiulytė, virtuvės šefas Liutauras Čeprackas, galiūnas Žydrūnas Savickas ir ekonomistė Rūta Vainienė. Teatro ir kino aktorę Inetą Stasiulytę (38) žiūrovai įpratę matyti kaip itin stiprią moterį, nebijančią jokių gyvenimo jai siunčiamų iššūkių.
2018-09-04

Aktorė Ineta Stasiulytė švenčia gimtadienį: pokyčiai – priblokš ne vieną

Šiandien gimtadienį švenčia viena žinomiausių šalies aktorių – Ineta Stasiulytė. Talentinga moteris gimtadienio rytą sutinka Indonezijoje – kartu su mylimuoju Deividu Meškausku ji lepinasi atostogomis. Jai šiandien sueina 38-eri metai. Su mylimuoju, šokėju Deivydu Meškausku bendrą gyvenimą kurianti moteris džiaugiasi ne tik asmenine laime, bet ir sėkminga karjera. Daugybė vaidmenų teatre, kine, nesiliaujantis darbas televizijos eteryje.
2018-05-17

D. Meškauskas atskleidė, kuo jį pažinties pradžioje pakerėjo mylimoji I. Stasiulytė

 Aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas Deividas Meškauskas – visiems puikiai žinoma pora, galinti pasigirti ne tik išskirtiniais talentais ir neblėstančia charizma, bet ir puikiu humoro jausmu. Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ netrūks juoko ir smagių pokalbių: mylimieji pasakos apie jųdviejų susipažinimo istoriją, bendrus pomėgius, o D. Meškauskas atskleis, kuo jį sužavėjo Ineta.
2018-03-23

Į VS-fitness gimtadienio šventę plūdo garsenybės

Pirmadienį PPC Ozas įsikūręs VS-fitness sporto klubas šventė savo penktąjį jubiliejinį gimtadienį. Klubo vadovė Kristina Mikalauskienė dėkojo ir džiaugėsi savo didele trenerių komanda, tarp kurių visi savo srities profesionalai, ir ištikimais klubo nariais.
2017-11-21

I. Stasiulytė apie santykių pradžią su D. Meškausku: buvo košmaras

Atrodo, kad aktorei Inetai Stasiulytei sekasi viskas, ko tik ji imasi. Moters karjera kupina gausybės puikių spektaklių, serialų, filmų ir sėkmingų televizijos projektų.  Su savo mylimuoju šokėju Deividu Meškausku aktorė taip pat susipažino televizijoje. Lemtinga pažintis įvyko projekte „Šok su manimi“ ir tęsiasi jau septynerius metus. „Toli gražu tas mūsų šokių statymas tuo metu, jame nė kiek romantikos nebuvo.
2017-10-23

Garsenybės atskleidė kaip išlaiko tobulas figūras

Ne paslaptis, kad norint tobulai atrodyti, jog aplinkiniai dalintų komplimentus ir aikčiotų iš nuostabos reikia dėl to nemažai paplušėti. Lieknas liemuo ir tvirtas torsas kiekvieno svajonė. O viešai matomos ir nuolat aptarinėjamos garsenybės dėl savo tobulos išvaizdos yra įpareigotos stengtis dar labiau. Juozas Liesis, Diana Dargienė ir Deividas Meškauskas atvirai papasakojo kaip savo kūnų rūpinasi jie.
2016-10-15
Į viršų