Valentino diena

Valentino dienos proga išbandykite naminių triufelių receptą: tiks ir skanauti, ir dovanoti

Jeigu kas nors paprašytų įvardinti saldumyną, kuris labiausiai siejasi su Valentino diena, turbūt daugelis paminėtų šokoladą. Tačiau ieškantiems išskirtinumo, verta prisiminti ir tokį desertą kaip triufeliai. Šis sodraus šokoladinio skonio gardumynas yra ne tik prabangos simbolis, bet ir asocijuojasi su malonumais bei laime.

Artėjant Valentino dienai: floristas patarė, kaip rožes išlaikyti ilgiau

Raudonos rožės jau nuo seno siejamos su romantika, tad nenuostabu, kad didėjant Valentino dienos populiarumui visame pasaulyje, būtent ši gėlė tapo jos simboliu. Floristas Antanas Mažonas pasakoja, jog rožės augalas yra kone 35 milijonų metų senumo, todėl jis skirtingose kultūrose apipintos įvairiausiais mitais, o mums žinomiausias – meilės deivės Afroditės.

Idėjos Valentino dienai: 14 renginių romantiškam vasario 14-osios vakarui

Nors Valentino dieną švenčia ne visi, galime drąsiai teigti, jog vasario 14-ąją meilė tiesiog tvyro ore. Šiais metais įsimylėjėlių ir meilės diena pravardžiuojama šventė bus trečiadienį, todėl pateikiame jums 14 kokybiškų renginių įvairiuose Lietuvos miestuose, kurie garantuos puikų vakarą ir nustebins jūsų antrąją pusę.
REKLAMA
HUAWEI WATCH GT 4  HUAWEI WATCH GT 4

3 Valentino dienos dovanų idėjos, kurios nudžiugins net išrankiausius

Rinkos tyrimų bendrovės „Drive research“ atliktos apklausos duomenys rodo, kad daugiau nei pusė pasaulio gyventojų švenčia Valentino dieną. Tačiau pasiruošimas meilės šventei gali sukelti nemažai streso tiems, kurie ketina savo antrąsias puses palepinti dovanomis. Nudžiuginti antrąsias puses gali ne tik tradicinė gėlių puokštė, bet ir ypatingai apgalvotos, praktiškos dovanos, kurios padės puoselėti mylimojo pomėgius.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų