Eisite į vestuves? Pasakė, ką rengtis, kad nebūtų gėda

Nuo baltos spalvos drabužių dėvėjimo per vestuves iki basučių ir poros stilistikos – nuomonės formuotoja pataria, kaip sukurti prabangų vasaros proginių drabužių stilių. Vasarą vyksta daugybė įdomių renginių ir progų – nuo sporto varžybų, tokių kaip Vimbldonas ar Askotas, iki vestuvių ir vakarėlių šiltuoju metų laiku. Tai puiki galimybė pasipuošti.
REKLAMA
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?  Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?

Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?

Deimantai yra šimtmečius vertinama brangi bei daugelio žmonių trokštama svajonė, todėl jie – ypatingų gyvenimo progų simboliai. Šiandien sužadėtuvių niekas nebeįsivaizduoja be žiedo su deimantu. Jis yra svarbus meilės, įsipareigojimo ir pasiryžimo praleisti gyvenimą kartu ženklas. Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas kiekvienam pirštis planuojančiam asmeniui yra reikšmingas žingsnis, todėl jį žengiant svarbūs ir juvelyrikos ekspertų patarimai.

72-ejų vilnietė nustebino ne vieną: šiemet ištekėjo

Pristatome Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus šių metų pirmojo pusmečio statistiką: vaikų gimstamumą, populiariausių naujagimių vardų penketuką, santuokų tendencijas ir kt. Paaiškėjo ir vyriausiosios nuotakos amžius. Per pusmetį gimė 506 vaikai, iš jų – 11 porų dvynukų Per pirmąjį 2024 m. pusmetį Vilniaus rajono savivaldybės administracijoje buvo užregistruoti 506 gimimo aktai – gimė 252 berniukai ir 254 mergaitės, iš jų 47 gimė užsienio valstybėse.

Susituokė „Rytas“ krepšininkas Gytis Masiulis su mylimąja Gintare

Liepos 6-ąją vienas kitam amžinąją meilę prisiekė Vilniaus „Rytas“ krepšininkas Gytis Masiulis su mylimąja Gintare. Džiugią žinią socialiniuose tinkluose pranešė krepšinio klubas „Rytas“. „Gintarė ir Gytis Masiuliai. Ilgai ir laimingai!“ – rašė jie, pasidaliję jaunavedžių nuotrauka.

Soliaris su žmona medų kopinėja prabangiame rojaus kampelyje: kadrai – lyg iš pasakos

Birželio 28-ąją susituokė atlikėjas, odontologijos klinikos bendraturtis Algimantas Minalga-Soliaris (39 m.) ir verslininkė Monika Gumbrevičiūtė (32 m.). Po vestuvių juodu iškart išvyko į medaus mėnesį, kurio metu aplankys net dvi prabangias salas.  Su naujienų portalu tv3.lt vestuvinės fotosesijos nuotraukomis pasidalijęs A. Minalga-Soliaris atskleidė, kad su žmona medų kopinės net tris savaites.

Šonaslydžio čempionas Andrius Vasiliauskas vedė mylimąją: šventė – Kauno marių prieplaukoje

Vienas geriausių Lietuvos šonaslydininkų Andrius Vasiliauskas saulėtą Joninių popietę vedė ilgametę mylimąją Ievą. Jaunavedžiai aukso žiedus sumainė Kauno arkikatedroje bazilikoje. Po nuostabios ceremonijos į vakarienę atvykusius svečius pasitiko šventė po atviru dangumi – itališką atmosferą pora sukūrė Kauno marių prieplaukoje, Lighthouse Kauno marios. Čia Ievą ir Andrių sveikino artimiausi bičiuliai ir šeima.

Vilniaus centre žinomas verslininkas surengė nuostabą keliančias vestuves: stojo net eismas

Keli šimtai svečių ceremonijoje ant Gedimino kalno, orkestro vedamas paradas centrinėmis sostinės gatvėmis, Donato Montvydo koncertas ir pramogų kupinas dviejų dienų Joninių festivalis – taip vestuves atšventė žinomas verslininkas, „Sostinės krepšinio mokyklos“ įkūrėjas Andrius Čerškus ir Čerškės pavardę pasirinkusi projektų vadovė Evelina.

5 žiniasklaidos magnato santuokos: susituokti netrukdė joks amžius

Birželio 1-ąją pasklido naujiena apie žiniasklaidos magnato Ruperto Murdocho penktąją santuoką. Vyras vedė būdamas 93 metų amžiaus. Jo penkta išrinktoji – į pensiją išėjusi molekulinės biologijos specialistė Elena Zhukova ir ji yra ketvirčiu amžiaus jaunesnė už R. Murdochą. Pirmą kartą vyras vedė dar 1956-aisias, būdamas 25-erių. Su pirmąja žmona Patricia Booker vyras susilaukė pirmojo vaikelio.

Vaikino pasipiršimas pribloškė tūkstančius: tokio poelgio nesitikėjo net mergina

Džordžas Vestas, elektrikas iš Bristolio (Anglija), slapta užsakė skrydį į Menorką (Ispanija), kuriame jo mergina dirbo įgulos nare, ir netikėtai jai pasipiršo. Šią savaitę lėktuve, skrendančiame iš Bristolio į Ispanijos miestą Menorką, meilė tiesiogine to žodžio prasme tvyrojo ore, kai Džordžas Vestas pasipiršo savo merginai Stefanei Perret, su kuria susitikinėja jau dešimtmetį. Stefanė teigė: „Tai tikrai skrydis, kurio niekada nepamiršiu.

Eisite į vestuves? Štai, kiek reikėtų dėti pinigų į vokelį

Prasidėjus vasarai ne vienas ruošiasi draugų ar artimųjų meilės apvainikavimo šventei – vestuvėms. Dėl to dažnai mintys nuklysta ne tik į tai, ką vilkėti ar kuo autis per ypatingą dieną, bet ir į dovanų sumas, kurias planuojama įteikti laimingajai porai. Į esminį klausimą, kiek dovanoti jauniesiems, atsakė įmonės „Aš ištarsiu jam taip“ vestuvių planuotoja Laura Venslovaitė ir įmonės „Vestuvių laikas“ vestuvių planavimu užsiimanti Teresa Ulozienė.

Susituokė karališkoji pora Hugh Grosvenoras ir Olivia Henson: nuotakos įvaizdis atėmė žadą

Susituokė karališkoji pora hercogas Hugh Grosvenoras ir Olivia Henson. Šventėje dalyvavo maždaug 400 svečių, tarp kurių buvo ir princas Williamas bei princesė Eugenie. Milijardierius hercogas Hugh Grosvenoras penktadienį Chesterio katedroje susituokė su Olivia Henson. Vestminsterio kunigaikštis ir kunigaikštienė padėkojo Chesterio gyventojams už tai, kad jų vestuvių diena buvo tokia įsimintina.

Vestuvių sezonas: apie ką nepagalvoja lietuviai?

Vasara – vestuvių sezonas. Daugelis šventę planuoja daugiausiai galvodami apie tai, kaip pasipuoš ar kuo pavaišins svečius, tačiau retas susimąsto apie svarbius dokumentus. Mat net 92 proc. santuokoje gyvenančių porų Lietuvoje nėra pasirašę ikivedybinės ar povedybinės sutarties, rodo advokatų kontoros COBALT užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Anot teisininkų, nepasirūpindami šia sutartimi lietuviai nuosavą turtą palieka likimo valiai.

Susituokė BBC laidų vedėjas Scottas Mills ir Samas Vaughan: vestuves vainikavo bučinys

Susituokė BBC laidų vedėjas Scottas Mills su ilgamečiu partneriu Samu Vaughan.  51-erių metų „BBC Radio 2“ laidų vedėjas, kuris nuo 2017 m. palaiko santykius su 35-erių prodiuseriu Samu, šeštadienį susituokė viloje Barselonoje. Sctotas ir Samas ištarė „taip“ prieš minią garsių svečių, tarp kurių buvo Zoe Ball, Rylan Clark, Jordan North, Calvin Harris ir žmona Vick Hope, o ceremonijos vedėjo pareigas atliko jo buvęs kolega Chris Stark, skelbia dailymail.co.uk.

93-ejų verslininkas vedė penktą kartą: mylimoji – buvusios Romano Abramovičiaus žmonos mama

Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas penktą kartą vedė būdamas 93 metų amžiaus. Jo išrinktoji – į pensiją išėjusi molekulinės biologijos specialistė ir ji yra ketvirčiu amžiaus jaunesnė už R. Murdochą. R. Murdochas ir 67 metų Jelena Žukova susituokė šeštadienį žiniasklaidos magnato Kalifornijos vynuogyne ir dvare, Moragoje.

Paaiškėjo, kiek kainavo Markle vestuvinė suknelė: karalienei ji nepatiko

Sasekso kunigaikščių šeštųjų vestuvių metinių proga vėl prisiminta 100 000 svarų (maždaug 116 953 eur) sterlingų kainavusi Meghan Markle vestuvinė suknelė, kuri, karalienės nuomone, buvo „per balta“. 2018 m. Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės vestuves per televiziją visame pasaulyje stebėjo beveik 30 milijonų žmonių. Nekantriai belaukiant prieš šešerius metus įvykusių žymiųjų vestuvių buvo spėliojama, ką Meghan vilkės žengdama prie altoriaus Švento Jurgio koplyčioje.

Lietuvos vyrai vestuvėms darosi makiažus: atskleidė, kiek kainuoja

Visiems žinoma, kad nuotakos prieš didžiąją vestuvių dieną pasidaro makiažus. Tačiau nėra dažnai girdima apie jaunuosius, kurie grimuotųsi prieš šventę. Apie tai, kodėl vyrai turėtų darytis makiažą ir kuo jis išskirtinis, papasakojo grožio salono „Gama studija“ savininkė, grožio specialistė Gabrielė Marcinkevičiūtė. Moteris atskleidė, kad vyrams taip pat svarbu pasigrimuoti prieš vestuves, o taip pat įvardijo tokio makiažo kainas.

102 ir 98 metų pora švenčia 80-ąsias vestuvių metines: tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio

Gottfriedui Schmelzeriui tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. „Mes radome bendrą kalbą nuo pirmos akimirkos“, – sakė 102 metų vokietis savo bute Bad Sobernheime, į pietvakarius nuo Vokietijos Mainco miesto. Su žmona Ursula jis susipažino dirbdamas administracinį darbą Berlyne. Netrukus jiedu susituokė – lygiai prieš 80 metų – 1944-aisiais.  Reino krašto ir Pfalco žemės kanceliarijos duomenimis, Schmelzeriai yra ilgiausiai susituokusi pora Vokietijoje.

„Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė paviešino vestuvių nuotraukas: „Buvau paliesta iki pat širdies gelmių“

Susituokė „Šokoladas sielai“ įkūrėja, nuomonės formuotoja Rūta Banionytė su mylimuoju marketingo specialistu Mindaugu Šebelskiu. Šįkart jiedu dalijasi šventės akimirkomis. Rūta ir Mindaugas aukso žiedus sumainė gegužės 9-ąją, ketvirtadienį.  Šįkart moteris paviešino šventės akimirkas Šią žinią moteris paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“, įrašu sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  „Susituokėm po 11 m. kartu, nes pajutom, kad atėjo laikas.

Las Vegase ištekėjo Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė Aleksandra Golovkina

Daugkartinė Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė Aleksandra Golovkina susituokė su mylimuoju skaitmeninio marketingo specialistu Luku Dolinskiu.  Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Nevados valstijoje, Las Vegase. Žinia apie įvykusias vestuves A. Golovkina pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.  Paviešino vestuvių akimirkas Paviešintose nuotraukose matyti, kad pora aukso žiedus sumainė „Little White Wedding Chapel“ koplyčioje.

Pamatę vestuvių nuotrauką net išsižiojo: ar jūs taip išdrįstumėte?

Atgarsiai iš praėjusios savaitės užtemimo. Štai koks užfiksuotas įdomus kadras. Viena pora iš Teksaso (JAV) susituokė per patį Saulės užtemimo piką. Įdomu ką pasakytų mūsų senolių prietaringa išmintis, ar tai būtų labai blogas ženklas jaunavedžiams. Nes sako, kad lietus per vestuves gali reikšti dažnas ašaras gyvenime arba pinigus ir laimę. Dar sakydavo, kad lietus rodo buvusių meilių ašaras. Žodžiu, ko tik neprisigalvodavo.
REKLAMA
„Royal Silva“ sodyba  „Royal Silva“ sodyba

TOP 5 patarimai renkantis vestuvių šventės vietą

Sutiksite, kad vienas didžiausių ir įsimintiniausių gyvenimo įvykių – vestuvės, o tinkamai pasirinkta vestuvių šventės vieta – ypač svarbus akcentas. Juk nuo to priklauso daug kitų detalių: vestuvių stilius, svečių skaičius ir apranga, šventės trukmė, pramogos. Tam, kad šventės vietos paieška būtų lengvesnė, dalinamės TOP 5 patarimais, kurie padės atrasti idealią lokaciją būtent jūsų vestuvėms.  1. Pradėkite laiku.

70-metis Hulkas Hoganas vedė trečiąkart: ranką papuošė žiedu už šešiaženklę sumą

Savaitgalį 70-metis imtynininkas Hulkas Hoganas trečią kartą vedė. Šįkart vyro išrinktoji – 25-eriais metais jaunesnė jogos instruktorė Sky Daily.  Buvusi WWE žvaigždė nedidelės šeimos narių grupės akivaizdoje ištarė „taip“ 45-erių jogos instruktorei. Tai įvyko praėjus vos dviem mėnesiams po to, kai jis priklaupė ant vieno kelio. Vestuvės vyko Klirvoterio mieste, Floridos valstijoje.

Štai, kiek eurų lietuviai deda į vokelius vestuvėse: senos taisyklės nebegalioja

Šių metų vasaros sezonas toli gražu dar nėra pasibaigęs. Paminėti kone svarbiausią dieną gyvenime lietuviai renkasi ir rudenį, dar nespėjus atvėsti orams. Šventei neretai skiriama nuo 20 tūkstančių eurų, o ir švęsti pasirenkama ilgiau nei įprastai – bent dvi dienas. Švenčių organizatorė, įmonės „Balti lapai“ įkūrėja Sandra Dainaravičienė teigia, kad ir pernai, ir šiemet švenčių sezonas yra itin intensyvus.  Pasak jos, nebuvo nė vienos savaitės, kuomet nebūtų nė vienos šventės.

Ar galima į vestuves svečiams rengtis juodai? Atskleidė tiesą

Gavus pakvietimą į vestuves dažnai kyla daug klausimų. Ruoštis vestuvėms reikia ne tik jaunavedžiams, tačiau ir būsimos šventės svečiams. Reikia rezervuotis šukuosenas, makiažus, ieškoti suknelių ar kostiumų, apgalvoti dovanas. Tačiau prieš pradedant ruoštis, reikėtų  žinoti, kokių klaidų nedaryti puošiantis šventei bei kaip išrinkti dovanas.

Rugpjūtį laukia santuokų lietus: štai kokie skaičiai vyrauja šią vasarą metrikacijos skyriuje

Per du vasaros mėnesius Vilniaus Civilinės metrikacijos skyrius sutuokė 708 jaunavedžių poras. Rugpjūtį laukia tikras santuokų lietus – prašymų sudaryti santuoką gauta beveik dukart daugiau nei pernai. Birželį Vilniuje susituokė 339 poros, per liepą sutuoktos 369 jaunavedžių poros. Amžinos meilės priesaikai rugpjūčio mėnesiui pateikti net 403 prašymai.
REKLAMA
Specialistė papasakojo, ko tikėtis šiuolaikinėse vestuvėse: jaunieji nevengia avantiūrų  Specialistė papasakojo, ko tikėtis šiuolaikinėse vestuvėse: jaunieji nevengia avantiūrų

Specialistė papasakojo, ko tikėtis šiuolaikinėse vestuvėse: jaunieji nevengia avantiūrų

Keičiantis laikams, keičiasi ir daugelis tradicijų, tame tarpe – vestuvių papročiai. Tokią tendenciją pastebi ir švenčių planuotoja bei koordinatorė Agata Tom iš ATWEDDING bei sako, kad šiais laikais pasitaiko net ir tokių atvejų, kuomet vestuvių šventė įvyksta dar prieš oficialaus santuokos įregistravimo.

Liutauras Galinis – apie brangiausias organizuotas vestuves: išeitų ne tik butas Vilniuje

Vienas žinomiausių renginių organizatorių Liutauras Galinis neseniai apsilankė Palangoje įsikūrusioje „Power Hit Radio“ studijoje, kurioje papasakojo apie savo darbą, pažėrė patarimų būsimiems jaunavedžiams ir atskleidė, kokias brangiausias vestuves jam yra tekę organizuoti.  „Power popietėje“ apsilankęs L. Galinis pasakė, kodėl planuojant vestuves tai reikėtų daryti su švenčių organizatoriaus pagalba.

Ar rasite paslėptus vestuvinius žiedus? Pavyksta tik pastabiausiems

Jūs turite itin žvitrias akis, jei sugebėsite rasti tarp daugybės spalvingų žiedų paslėptus objektus. Jūsų užduotis yra surasti vestuvinius žiedus, kurie puikiai paslėpti margame paveikslėlyje. Šią užduotį pavyksta išspręsti toli gražu ne visiems – tuo gali pasigirti tik pastabiausi. Vidutinis laikas, per kurį žmonės randa auksinius žiedus, yra 77 sekundės.

Žino ne visi: vestuvėms ar kitomis progomis privalo išleisti atostogų

Kasmet Lietuvoje sudaroma apie 16 tūkst. santuokų. Vadinasi, bent 32 tūkst. gyventojų, jeigu tik jie dirba, šia proga gali gauti laisvo laiko. Be to, laisvų dienų darbdavys privalo suteikti ir kitomis progomis. Darbo kodekso (DK) 137 str. numato atvejus, kada darbuotojui turi būti suteikiamos nemokamos atostogos ir nemokamas laisvas laikas.

Įspėja nesirinkti tokių suknelių vestuvėms: sugadins vaizdą

Daugumai nuotakų vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo dienų, tad nenuostabu, kad kiekviena norisi jaustis tądien ypatinga. Jaunųjų stiliumi besirūpinanti stilistė Akvilė Dambinskaitė pasakoja, kad nors pastaraisiais metais jaunosios imasi drąsesnių sprendimų šią svarbią dieną, tačiau vis tik ir toliau dominuoja baltuojanti, ilgaamžiškumu dvelkianti klasika. Išsirinkti vestuvinę suknelę ir bendrą įvaizdį – sudėtinga užduotis.

Šiukštu nesirenkite to į vestuves: teks raudonuoti iš gėdos

Vyksite į vestuves sveikinti jaunųjų ir nežinote, ką rengtis? Nesijaudinkite – dalinamės su jumis patarimais, kokių aprėdų vertėtų vengti, jeigu nenorite ne tik prašauti pro šalį, tačiau ir raudonuoti iš gėdos. Neretai pakvietime į vestuves būna nurodyta, kokio aprangos kodo turėtų laikytis svečiai. Tačiau, jeigu specialaus reikalavimo nėra ir palikta vietos jūsų pačių fantazijai, turėtumėte žinoti kelias taisykles, ko nerekomenduojama vestuvėse dėvėti svečiams.

Eisite į vestuves? Pasakė, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Vasarą prasideda tikras vestuvių vajus ir vis dažniau sveikinti jaunųjų svečiai vyksta su vokeliais. Tačiau daugeliui ramybės neduoda klausimas, kiek gi dėti į vokelį, kad nebūtų gėda? Nors vienos taisyklės, kiek pinigų reikėtų dėti, nėra, tačiau yra keletas patarimų, kurie padės apsispręsti, kiek gi dėti į vokelį. Sakoma, kad geriausia dovana telpa vokelyje.

Bernardinų sode oficialiai susituokė Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski

Birželio 15-ąją Ispanijoje susituokė moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė su  viešbučio „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ generaliniu direktoriumi Kai Schukowski. Atšokę vestuves, sutuoktiniai sugrįžo į Lietuvą ir darkart susituokė oficialioje ceremonijoje Bernardinų sode.

Vestuvių planai sugriuvo akimirksniu: 1 klaida kainavo svajonių šventę

Katie Latham ir Davidas Moore’as turėjo skristi iš Mančesterio oro uosto į Pafosą Kipre, kur buvo suplanavę savo svajonių vestuves, tačiau saugumo patikros punkte palikę lagaminą su nuotakos vestuvine suknele jie nespėjo į skrydį. Vestuvių planai sugriuvo akimirksniu, dar būnant oro uoste. „Ryanair“ oro linijų lėktuvas pakilo be poros ir tik viena jų klaida jiems kainavo svajonių šventę, rašo mirror.co.uk.

Paviešino populiariausią vestuvinę suknelę: nustebsite, kokia ji

Kourtney Kardashian suskaldė gerbėjus į dvi grupes, kai per savo vestuves vilkėjo „Dolce & Gabbana“ mini suknelę, tačiau nauji tyrimai rodo, kad tai – viena populiariausių visų laikų vestuvinių suknelių, tačiau visų populiariausia buvo Nicolos Peltz vestuvinė suknelė.

11 santuokų turėjusi moteris sustoti neketina: vis dar ieško to vienintelio

Amerikietė papasakojo, kaip žlugo 11 jos santuokų – ji sako, kad vyrai jai yra piršęsi net 28 kartus. Moteris visa dar ieško savo gyvenimo meilės. 11 kartų ištekėjusi moteris vis tiek nepraranda vilties ir tikisi surasti „tą vienintelį“. Monette sako, kad visada labai mėgo vyrus, nuo vaikystės fantazuodavo, kaip ištekės už savo brolio draugų. Pirmą kartą ji ištekėjo labai jauna – vos baigusi mokyklą.

Paris Hilton ir jos mylimojo medaus mėnuo – prabangioje saloje: atostogų akimirkos – gniaužia kvapą

Paris Hilton visai neseniai sumainė aukso žiedus su mylimuoju verslininku Carteriu Reumu. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė lapkričio 11-ąją dieną ir šią šventę minėjo net 3 dienas. Netrukus jaunavedžiai leidosi į dar vieną nuotykį – medaus mėnesį. Pora „medų kopinėjo“ prabangioje saloje – Bora Boroje. Jaunavedžiai atostogų metu leido laiką aktyviai: plaukiojo jachta, nardė bei kitaip pramogavo.
REKLAMA
Žiedas (nuotr. Shutterstock.com) Žiedas (nuotr. Shutterstock.com)

Pasiruošimas Kalėdoms be streso: 5 blizgančios dovanų idėjos

Klasika, prabanga ir elegancija – nuolatinės juvelyrikos palydovės. Prabangiai žėrinčios kalėdinės dovanos gali iš tolo patraukti ne vieno žmogaus dėmesį. Visgi, norint atsakingai išrinkti žvilgančią dovaną gali tekti ir paplušėti. Todėl pateikiame penkias blizgančias idėjas jūsų Šv. Kalėdų dovanoms. Apyrankės Smulkios blizgančios detalės aprangoje visada suteikia daugiau elegancijos. Viena iš tokių detalių – apyrankė.
REKLAMA
Pasipiršimas (nuotr. Shutterstock.com) Pasipiršimas (nuotr. Shutterstock.com)

Kristinos vaikinas tikino, kad vestuvių nebus – galiausiai viskas baigėsi širdį veriančią atomazga

Nors „Power Hit Radio“ vykęs konkursas „Marry Me by Ribas“ pasiekė finišą, tačiau jame dalyvavusios meilės istorijos tokios išskirtinės ir kupinos meilės, jog norisi jomis dalintis kuo plačiau. Šiame konkurse romantiškiausių pasakojimų herojams atiteko dovanų čekiai deimantų papuošalams. Išnaudoti laimėtus prizus laimėtojai dabar galės ne tik apžiūrint papuošalus internete, tačiau ir apsilankant naujai Vilniaus Akropolyje atsidariusioje fizinėje „Marry Me by Ribas“ parduotuvėje.
REKLAMA
Juvelyrika (nuotr. Shutterstock.com) Juvelyrika (nuotr. Shutterstock.com)

Kodėl verta dovanoti juvelyriką?

Gimtadieniai, artėjančios žiemos šventės, svarbūs gyvenimo įvykiai – tai progos, kurių metu dažniausiai gauname ir kartu kitiems teikiame dovanas. Neretais atvejais gauta dovana pradžiugina ir praskaidrina visą likusią dieną. Ne veltui dar šių metų sausį atliktoje apklausoje internetu 47 proc. iš apklaustų moterų atsakė, jog jas maloniai nustebintų, jei kas nors padovanotų juvelyrikos dirbinį.
REKLAMA
Sužadėtuvių žiedas (nuotr. Shutterstock.com) Sužadėtuvių žiedas (nuotr. Shutterstock.com)

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Tradicija sutvirtinti santykius žiedu egzistuoja jau nuo neatmenamų laikų. Dar prieš tai šią žiedo funkciją atstojo juostelės, vainikai ir kiti simboliai. Pavyzdžiui, senovės Romoje jaunikis žiedą dovanodavo nuotakos tėvams, tuo parodydamas, kad yra pakankamai pasiturintis ir gali aprūpinti savo šeimą. Na, o mūsų dienomis priklaupus ant vieno kelio ir ištiesus sužadėtuvių žiedą – populiariausias būdas pasipiršti ir išreikšti savo rimtus ateities ketinimus.

Romantiška sužadėtuvių istorija: Povilas tam ruošėsi ne vienerius metus

„Power Hit Radio“ skelbtas konkursas „Marry Me by Ribas“ pasiekė finišą. Konkurso metu buvo kviečiama dalintis ypatingomis pasipiršimo istorijomis, o romantiškiausių pasakojimų herojams atiteko dovanų čekiai deimantų papuošalams. Pirmąją vietą „Marry Me by Ribas“ konkurse laimėjo Povilas, pasidalinęs itin jautria ir romantiška poros istorija: „Mano (dabar jau žmona) Gabrielė – unikalus reiškinys, kuriam pakaitalų nebuvo, nėra ir nebus. Ji – priežastis dėl ko man verta keltis ryte.
REKLAMA
Žiedas (nuotr. Shutterstock.com) Žiedas (nuotr. Shutterstock.com)

Pamirškite nusistovėjusias tradicijas. Šešios progos nustebinti mylimą žmogų deimantais

Išsakyti meilės žodžiai gali būti nuostabūs. Ir mes visi, be abejonės, turėtume pasistengti juos vienas kitam sakyti kuo dažniau. Tačiau žodžiai ištirpsta, lyg sniego pusnys, atėjus pavasariui. Todėl jausmams įrodyti reikia kažko daugiau. Kažko, kas būtų nepavaldus laikui – tvirto ženklo, bylojančio apie meilę ir įsipareigojimą. Nuo seniausių laikų žmonės gerbė ir vertino simbolius. Suteikdavo jiems ypatingą reikšmę. „Iš tiesų, daiktai turi kone stebuklingą savybę kaupti savyje energiją.

Lietuvė Greta nusprendė pasipiršti savo vaikinui: iki šiol nesupranta vieno dalyko

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią sunkiai įsivaizduoti gali kiekvienas vyras! „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujanti Greta, dalinasi netikėta savo meilės istorija.

Be drabužių prieš vaikiną atsistojusi Giedrė tokio klausimo nesitikėjo: jo niekada nepamirš

Prieš dvejus metus „Power Hit Radio“ konkurse dalyvavusi Giedrė papasakojo netikėtą savo meilės istoriją, kuria skaitytojai socialinių medijų erdvėse dalijasi ir šiandien. Moteris pasakojo: „Mūsų meilės ir pasipiršimo istorija tikrai nebuvo kažkokia romantiška, tačiau įsimintina ir net su „S“ raidės prieskoniu.

Vestuvėse sutikusi vaikiną Kotryna užkūrė aistringą romaną: tokios pabaigos nesitikėjo

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja vaikystės nuoskaudas dėl patyčių į saldų meilės romaną po daug metų pavertusi kaunietė Kotryna.  „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujanti Kotryna, dalinasi netikėta savo meilės istorija.

Tokio pasipiršimo Dominyko mergina tikrai nesitikėjo: „Ji paklausė, kas čia?“

„Power Hit Radio“ skelbia konkursą „Marry Me by Ribas“ dovanų čekiams laimėti. Papasakokite, kuo jūsų išrinktoji ypatinga, kaip pasipiršote arba kaip rengiatės pirštis savo mylimam žmogui. Dalinamės viena iš romantiškų istorijų, kurią pasakoja iki šiol užklupusį jaudulį jaučiantis Dominykas. „Power Hit Radio“ konkurse dalyvaujantis Dominykas, dalinasi netikėta ir miela savo piršlybų istorija. Vaikinas pasakoja: „Sveiki, pasidalinsiu savo gan keista ir nekasdieniška istorija.
REKLAMA
Patrikas Ribas: mane įkvėpė graži ir romantiška valdovo Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija  Patrikas Ribas: mane įkvėpė graži ir romantiška valdovo Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija

Patrikas Ribas: mane įkvėpė graži ir romantiška valdovo Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija

Lankytojų įvertinta ir ne vieną apdovanojimą už įspūdingą aplinką pelniusi Augustas ir Barbora love story café pasitinka atsinaujinusi: rožėmis sužydėjęs interjeras, specialus šefo meniu, „deimantų degustacijos“ ir nepakartojamai jauki atmosfera. Kavinės įkūrėjas ir savininkas Patrikas Ribas atskleidžia ir daugiau naujovių, kuriomis žada nustebinti Augusto ir Barboros lankytojus. Vilniečiai ir miesto svečiai labai pamėgo kavinę Augustas ir Barbora.

Dana Ribas atskleidė, kokius žiedus sužadėtuvėms renkasi lietuviai: įvardijo, kiek turi kainuoti

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ – tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonė, kurioje dirba aukščiausios klasės deimantų ekspertai. O kokia gi pati deimantų namų įkūrėja Dana Ribas, moteris, kuri neretai garbingai tituluojama pačia Deimantų Karaliene. Ji naujienų portalui tv3.lt papasakojo ir apie lietuvių sužadėtuvių įpročius.
Į viršų