Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jei makiažą pasidarė vienas kitas 3.14deras, tai nereikia kabinti ant vienos vinies visus Lietuvos vyrus. Vyras gimsta jau būdamas gražus, o vadinamoms dailiosios lyties atstovėms reikia ir špaklio, ir dažų ir dažnokai skalpelio.
tikriausiai sostines vyrai su raskevicium priesaky,ten mada dabar su sijonais lakstyti.
Kunas tatuiruotas, lupos isdazytos, pripustos, plaukai dazyti, makiazas. Kur dingo vyrai? Jei reiketu ginti Lietuva, tai kazin kiek tu vyru surinktu?
@Kur nusirito pasaulis užduok tą klausimą tiems, kurie apsinerkštę gyvena, nesiprausia, vaikšto su tapkėm, alų geria litrų litrais jausdamiesi laido riteriais. dubasina savo bobas ir vaikus, laiks nuo laiko užmuša.
dažytas , tai ir bus matyt, juk taip nevyriška. Kaip gražu žiūrėti į tikrą, natūralų grožį, vyrui ypač svarbus elgesio žavesys, o ne pudra ant snukelio.
@jeigu "elgesio žavesys" -kas tai per darinys.
"žiūrėti į tikrą, natūralų grožį"- iškritę supuvę dantys yra žiauriai natūralu. kažkam gražu, nes tikra.

nematau nieko blogo, kad vyrai rūpinasi savimi. ir dar -senais laikais vyrai dar daugiau/dažniau dažėsi nei moterys. ir tai buvo kultūros dalis.

o apie sutvarkytus vyro nagus linkiu ir moterims prisiminti (jei ne darbas vyrų sąlygoja ir tai dar... )
@. rupintis turi ir apsikirpt ir plaukus ir nagus ir antakius ,bet jau makijazus darytis....svieto pabaiga :D
@nu kodėl? taigi str. skaitėt. apibūdino makijažą vyrams. jis neturi nieko bendro su moterišku, ir su betono sluoksniu ant veido su nesveiku moterišku makijažu net artima nėra.
@? prie ko cia tas betonas ..tikras vyras ir taip grazus :D
@nu betoną- turėjau omeny moterų makiažą, kurios veidą "nusipiešia".
pradėkit nuo to, kas jums "tikras vyras". ir taip, ne visus vyrus už grožį myli/ vertina.
@. jau toks kur isipesiojes viska visur kur tik gali ir prie makijazo linkes ..tai labiau i pupuliuka nesa...tik tiek
Makiažą daro.?
per vestuves labiausiai apsirengti ir nusiprauti reikėtų patiems fotografams ir operatoriams. jie galvoja, dirbu už kadro, manęs niekas nemato, o iš šono žiūrint tai kaip valkatos nutampytais marškinėliais, atrodo pusę metų neisikeitę, visą šventės nuotaiką gadina. pažiūrėkit kanuose, visi kypsai frakuoti ne mažiau nei žvaigždės
Per savo vestuves matai turi būti "pagalba" fotograafams ir videografams ir kitiems grafams. Anksčiau užtekdavo poros nuotraukėlių iš vestuvių, o visa kita atminty, dabar vos ne holivudo filmus daro iš vestuvių su atitinkamu biudžetu, opo 6 mėn skyrybos. Svarbu duot uždirbt vestuvių pramonei, kaikarienėms ir vagonienėms.
Kad jie smirdi,nes nesusitvarkę,purvinom panagėm, neplautais netvarkytais dantim ir t.t. Beje,čia vestuvėms parašyta,o ką jūs čia rašinėjat,smirdukkai
@vyrai laukia str. :)) taip.
Moterys nebenori dažytis, kosmetikos pramonė rado naują nišą- vyrai. Normalūs žmonės nebenori tuoktis, gėjai užsimanė, ir t.t.
pažiūrėkit,putka nagučiai,botoksas, grimas...visada..kasdien..o vestuvėms tai būtina,gražu,...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų