• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visiems žinoma, kad nuotakos prieš didžiąją vestuvių dieną pasidaro makiažus. Tačiau nėra dažnai girdima apie jaunuosius, kurie grimuotųsi prieš šventę. Apie tai, kodėl vyrai turėtų darytis makiažą ir kuo jis išskirtinis, papasakojo grožio salono „Gama studija“ savininkė, grožio specialistė Gabrielė Marcinkevičiūtė.

Visiems žinoma, kad nuotakos prieš didžiąją vestuvių dieną pasidaro makiažus. Tačiau nėra dažnai girdima apie jaunuosius, kurie grimuotųsi prieš šventę. Apie tai, kodėl vyrai turėtų darytis makiažą ir kuo jis išskirtinis, papasakojo grožio salono „Gama studija“ savininkė, grožio specialistė Gabrielė Marcinkevičiūtė.

REKLAMA

Moteris atskleidė, kad vyrams taip pat svarbu pasigrimuoti prieš vestuves, o taip pat įvardijo tokio makiažo kainas.

Tampa įprastu reiškiniu

Pokalbio metu pašnekovė atskleidė, jog kuo toliau, tuo dažniau grimuoja vyrus prieš vestuves. Anot jos, vyrus makiažams užrašo jų nuotakos.

„Kuo toliau, tuo labiau populiarėja ir jaunikių dažymas prieš vestuves. Dažniausiai vizitus iš karto rezervuoja nuotakos. Nebūna taip, kad reikia atskirai klausti, ar dažysime jaunikį, nes jos pačios dažnai pasiklausia, ar reiktų vyrą užregistruoti kartu.

REKLAMA
REKLAMA

Vyrų grimavimas nebetampa tabu, o labiau suprantama pagalba fotografui. Nuotakos suvokia, kad nori ne tik pačios gražiai atrodyti per šventę, o ir kad jaunikis šalia būtų pasipuošęs“, – paaiškino grožio specialistė.

REKLAMA

Anot jos, tai reikalinga procedūra, nes ji nors ir nepakeičia esminių vyro veido bruožų, tačiau sulygina odą:

„Kasdien, aišku, nereiktų naudotis šia paslauga, tačiau jeigu yra proga, pavyzdžiui, šeimos fotosesija, vestuvės, tai tikrai ne gėdinga, o pravartu.

Ypač dėl to, kad dauguma iš vyrų dabar susiduria su odos problemomis, tai čia yra sprendimas, kaip su jomis kovoti. O maskavimas, grimas būna tarsi nematomas, tuo profesionaliai pasirūpinama.“

REKLAMA
REKLAMA

Turi gausybę privalumų

Gabrielė pasakojo, jog šis makiažas turi ne vieną privalumą. Anot jos, taip padedama šventės kūrybinei komandai, o taip pat ir trūkumų maskavimui.

„Iš esmės tas makiažas nekeičia veido bruožų, jis tik pamaskuoja odą ir tampa pagalba fotografams, videografams. Tai ypač aktualu per vestuves, kurios dažnai vyksta vasaros metu, kai būna labai karšta ir stipriai riebaluojasi oda.

Tačiau ir žiemą makiažas vyrams yra privalumas, nes, pavyzdžiui, oda paraudonuoja. Tai realiai mes atliekame odos maskavimą, tonavimą, odos spalvos sulyginimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Būna kartais, kad jeigu vyrai skuta barzdą, tai ant veido lieka padraskymai, randeliai, o kai kurie sako, kad jiems greitai susiriebaluoja oda. Tada tepame serumą, kad riebalavimasis nebūtų toks intensyvus, vyras neraudonuotų, nekaistų. Grimas daro tik tiek, jis nekeičia žmogaus“, – apie grimą kalbėjo Gabrielė.

Specialistė tikina, kad ir sėdėti makiažo kėdėje vyrams ilgai nereikia, nes jiems nedažomos blakstienos, lūpos ar antakiai:

„Mes darome visą veido paruošimą, jį fiksuojame, kontūruojame, patvarkome plaukus, jeigu žiūri ne į tą pusę, paformuojame antakius. Tad vyriškas grimas trunka apie 20-30 minučių, o po to jie gali lėkti toliau.“

REKLAMA

Vyrai dažnai būna įsitempę

Iš savo praktikos grožio specialistė pastebi, kad dažnai vyrai jaudinasi prieš makiažo darymą. Tačiau tuomet, anot Gabrielės, svarbu juos tinkamai nuraminti.

„Iš tikrųjų vyrai gana dažnai būna įsitempę, juos reikia nuraminti, papasakoti, kas bus. Šiuo metu aš grimuoju vyrus Panevėžyje, tai pastebiu, kad jie būna įsitempę. Bet tai juk pirmas jų kartas, natūralu, kad bet kuris būtų įsitempęs.

Visgi, kai paaiškini, ką darysi, kaip nusivalyti grimą po šventės, kokia bus reakcija, kad veidas bus palygintas, bus tarsi su filtru, nereikia bijoti to makiažo sluoksnio, – jie nusiramina.

REKLAMA

Kai kuriems tai yra įprastas dalykas, nes vyrai prisižiūri save šiais laikais. Tada nebūna didelės įtampos“, – darbo subtilybėmis dalijosi Gabrielė.

Ji pasakojo, kad vyrai nors ir pastebi pokyčius savo veide, tačiau jie per daug nedaugžodžiauja:

„Jiems turbūt keista į save žiūrėti – veidas būna lygus. Jie dažnai sako: „Oho, kaip pašviesėjo veidas“.

Tačiau kadangi tai nėra transformacija, dėl to dažnai nebūna nukritimų nuo kėdės iš nuostabos. Tačiau jiems būna gražu, padėkoja ir bėga savais reikalais.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Makiažų kainos svyruoja

Apie tokio makiažo kainas Gabrielė atsiliepė kaip apie perpus mažesnes už nuotakų makiažą. Anot jos, kainą lemia trukmė ir produktų sunaudojimas.

„Mes jiems nedažome akių, lūpų, blakstienų. Tai tas grimas, faktas,  yra pigesnis. Jis netrunka tiek laiko ir nededame tiek produktų, kiek ant moterų.

Manau, kad kaina nuo nuotakos makiažo skiriasi perpus. Gal kiekviena meistrė skirtingai vertina, bet aš įsivaizduoju, kad turi kainuoti pusę nuotakos makiažo kainos. O nuotakų makiažai svyruoja nuo 50 iki 500 eurų, viskas priklauso nuo aplinkybių“, – kainas įvardijo ji.

su antraste-,,LIETUVOS VYRAI..........,,.cia turbut turejo omeny Vilniaus ,,vyrus,,....ta ,,miesta,, bobos ir pederastai uzvalde.
per vestuves labiausiai apsirengti ir nusiprauti reikėtų patiems fotografams ir operatoriams. jie galvoja, dirbu už kadro, manęs niekas nemato, o iš šono žiūrint tai kaip valkatos nutampytais marškinėliais, atrodo pusę metų neisikeitę, visą šventės nuotaiką gadina. pažiūrėkit kanuose, visi kypsai frakuoti ne mažiau nei žvaigždės
Moterys nebenori dažytis, kosmetikos pramonė rado naują nišą- vyrai. Normalūs žmonės nebenori tuoktis, gėjai užsimanė, ir t.t.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų