• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį antradienį per TV3 – išskirtinė premjera. Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus nutraukia tylą.

REKLAMA

Šį vakarą laidoje „TOP 3“ laidoje – išskirtinis jo interviu ir visai kitokia įvykių versija. 

Praėjusią savaitę akimirksniu išgarsėjęs asmeninis treneris D. Žičkus nutarė nutraukti tylą.

Nusprendęs nebesislapstyti nuo viešumos, vyras šiandien išskirtinai laidos „TOP 3“ metu atsakys į jam ne vienos moters viešai mestus kaltinimus dėl finansinių aferų, sudaužytų širdžių bei sugriautų gyvenimų.

„Nežinau, ko siekia tos dvi moterys, bet, matomai, tai gali būti kerštas. Aš neatsakiau joms atgal į jausmus, todėl dabar vyksta šantažas, šmeižtas, nepagrįsti kaltinimai man ir mano šeimai“, – laidoje atviraus Domantas.

REKLAMA
REKLAMA

Tokie kaltinimai prasidėjo prieš gerą savaitę, kai Domantą viešai apkaltino vilnietė Ieva.

Mergina teigė, kad treneris išviliojo pinigus

Moteris papasakojo, kad vyras iš jos apgaulės būdu išviliojo dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau ši moteris, anot Domanto, pati inicijavo jų bendravimą. 

REKLAMA

„Mes pasidarėme pirmą, įvadinę treniruotę. Jai patiko, ji užsikabino ir mes pradėjome sportuoti. Ji visada sakydavo, kaip aš jai patinku, kaip jai patinka mano išvaizda, kaip ji atsigavo su manimi sportuodama, kaip jai nebereikia draugių, kaip jai patinka sportuoti“, – vardins laidoje D. Žičkus.

Anot trenerio, netrukus jis pajuto, kad klientė jam – neabejinga. Tačiau jis tokiais pat jausmais atgal tikins neatsakęs: „Kai pamačiau, kad viskas vyksta į tą didesnę simpatiją, jai pasakiau, kad tarp mūsų nieko nebus – mes draugiškai bendraujame ir sportuojame.“

REKLAMA
REKLAMA

Treneriui siūlė kurti verslą

Tačiau viskas nesibaigė ir tuomet, kai Domantas merginą, neva, atstūmė. Anot trenerio, netrukus iš Ievos jis sulaukė jau kitokio pasiūlymo. Šįkart – kartu kurti bendrą verslą. 

„Ji visada teigdavo, kad yra nepriklausoma, turtinga verslininkė, kad ji gali viską… Aš tikiu žmogumi, kad ji nori prisijungti prie mano projekto, todėl pradėjome daryti darbus“, – savo įvykių versija dalinsis treneris. 

Vyrą apipylė dovanomis

Pinigų išviliojimu viešai apkaltintas Domantas laidoje teigs, kad jam nereikėjo nei tiek pinigų, nei visokiausių dovanų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Batais, drabužiais ir kitais daiktais, esą, Ieva jį apipylė nieko neprašoma.

„Dovanos, batai? Neprašiau aš to, čia buvo jos pomėgis. Ir ji dovanodavo ne tik man. Daug žmonių gavo iš jos dovanų… Ji jaučia malonumą, kai pastato kitiems“, – tikins vaikinas.

O kaip Ieva susipažino su kitomis merginomis, kurios, neva, buvo apgautos Domanto, asmeninis treneris pasidalins laidoje.

Treneriui sugriovė gyvenimą

Šiandien aišku tik tai, kad viešai jį aferomis ir sulaužytais gyvenimais kaltinančios buvusios klientės, anot Domanto, jam ne tik sugriovė gyvenimą, bet ir suteršė reputaciją. 

REKLAMA

„Ta istorija šokiravo ne tik mane, ir mano šeimą bei draugus – mes iki šiol visi gauname grasinančių žinučių. Ne vienas mano giminaitis sakė jaučiantis, kad juos seka – tai visus baugina. O sporto klubas su manimi nutraukė bendradarbiavimą“, – pasakos Domantas.

Kokių žinučių treneris sulaukia iš merginų? Kodėl merginos, anot Domanto, viešai prieš jį susimokė? Kokiais nepagrįstais dalykais jis yra kaltinamas? Ar vyras ketina kreiptis į teismą? Visa tai – jau šį vakarą.

REKLAMA

 

Antrojoje laidos temoje – nekilnojamo turto užsienyje mados. Jei anksčiau lietuviai investuodavo į nekilnojamąjį turtą Ispanijoje, dabar ši šalis jų taip nebevilioja.

Dabar daugelio akys krypsta į… Dubajų. Na ir kas, kad mus skiria daugiau kaip 4000 kilometrų…

Sunku patikėti, bet būstą čia vis dar galima nupirkti už 150 tūkst. eurų. Tai yra, pigiau nei Nidoje.

Dažnai girdime raginimus mylėti save tokį, koks esi. O ir aplinkiniai mandagiai pritaria, kad kalbėti apie antsvorį jau tapo nekorektiška. Tačiau kodėl iš tiesų apie tai kalbėti vengiame?

Apie tai laidoje šį vakarą kalbėsis jogos praktikė Eva Tombak, asmeninė žvaigždžių trenerė Rasa Vilkienė ir projekto „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvis Mantas, atsikratęs net 110 kilogramų antsvorio.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 21 val. per TV3!

Galės dabar tv3 kartu su Laurynu laidą vesti.
Reikia eskortu dirbt, o ne treneriu, tada nebus bylu uz tai, kad moteris mokejo.

Bet rimtai nesuprantu ka moterys jame rado. Vat aktorius Sam Reid tikras grazus vyras, o sitas toks paprastas ir tiek visos kimba, tokios neisrankios.
Sekasi kvailoms piniguose vartytis, as tai neturiu ka is manes isviliot, nesu feministe ir man vyras turi but vyras, o ne alfonsas. Seniau butu didziule geda moteriai viska pirkti, o dabar, kai feminizmas is moters ono padare, tai ir atejo laikai, kai moteris, kaip vyras uz viska moka. Idomu, kuom baigsis si istorija.
uz pinigus viska padarys
uz pinigus viska padarys
grynas dziundzialyzas,is snukio matosi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų