• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastarąją savaitę asmeninio trenerio Domanto Žičkaus pavardė linksniuojama tikrai ne dėl įspūdingų jo treniruotų moterų fizinių pasiekimų.

Pastarąją savaitę asmeninio trenerio Domanto Žičkaus pavardė linksniuojama tikrai ne dėl įspūdingų jo treniruotų moterų fizinių pasiekimų.

REKLAMA

Pasirodo, kad saldžialiežuvis treneris į sporto klubą atėjusias moteris ne tik treniruodavo, bet ir suviliodavo, o tuomet imdavo sunkti finansiškai.

Šį vakarą TV3 laidoje „TOP 3“ – suviliotos ir apgautos moters liudijimas, asmeninių trenerių vadovo vertinimas ir naujos skandalo detalės.

Tiesa, tai – tik viena istorijos pusė. Pats treneris savo įvykių versijos dar nepateikė.

Asmeninis sporto treneris D. Žičkus, kurio gudrybes atkapstė tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, buvo surezgęs tokį meilės santykių voratinklį, kad galima tik stebėtis, kaip pats jame nepasiklydo.

Negana to, jis visoms tariamoms savo mylimosioms sugebėdavo atrasti ir laiko, ir jėgų.

„Jo atveju buvo pastatyta labai gudri schema – niekas neatsirasdavo greitai. Su visomis merginomis buvo pradedama dirbti, joms sakyti, kad tu esi nepakartojama, kosminė, mano gyvenimo prasmė. Tada megzdavosi meilės ryšys, lytiniai santykiai. Merginos galvojo, kad tai – jų gyvenimo žmogus. Tada jis pradėdavo prašyti iš pradžių nedaug, o tada jau reikėdavo ir buto, ir automobilio“, – atskleidžia S. Malinauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Į šio trenerio pinkles patekusi Ieva laidoje pasakos, kad Domantas puikiai žinojo, ką daro – jausdavo, ką ir kada pasakyti bei kokiomis manipuliacijomis prispausti. Tad nors savo suviliotoms moterims vyras dėmesio ir negailėdavo, treneris visuomet sugebėdavo jo gauti ir atgal. Pageidautina – materialiniais dalykais. 

REKLAMA

Anot S. Malinausko, tai – veikė, nes šiuo metu D. Žičkus ne tik vairuoja naują „Mercedes-Benz“ automobilį, bet ir turį puikų butą sostinėje.

„Tai tęsėsi apie 17 mėnesių... Tai – butas, automobilis, batai, fotosesijos, filmavimai, maistas, buities dalykai, interjero dalykai, gėlės, peiliai, viskas. Praradau apie 50-60 tūkstančių“, – apie Domanto užgaidoms išleistus pinigus kalbės nukentėjusi Ieva. 

Išgirdęs šią istoriją, ne vienas nori griebtis už galvos – kur buvo merginų protas?!

Vis dėlto, juk ne veltui sakoma, kad meilė – akla. Tad nors dabar žinoma apie 7 šio trenerio apgautas merginas, ir jos pačios neslepia, kad tokių aukų gali būti ir daugiau.

REKLAMA
REKLAMA

„Ar visos nukentėjo finansiškai – nežinau. Bet visos nuo jo labai nukentėjo emociškai, nes jis visoms kalbėjo tą patį… Ir visoms tas veikė“, – atskleis Ieva. 

Tačiau labiausiai merginą skaudina tai, kad į sporto klubą atėjusi tik su vienu tikslu – pasigražinti kūną, dabar ji išgyvena ne tik didžiulius finansinius nuostolius, bet susiduria ir su dar rimtesnėmis problemomis.

Pavyzdžiui, sugriautu vidiniu pasauliu.

„Aš atsiguliau į ligoninę, nes man nuo tos meilės, ir kad nebėra pinigų, stipriai pačiuožė stogelis“, – pripažins Ieva.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O ką apie tai galėtų pasakyti asmeninių trenerių vadovas? Kiek iš tiesų uždirba sporto treneriai? Visa tai – šio vakaro laidoje.  

Antrajame dienos reportaže – viskas apie šeštadienį Vilniaus gatves drebinsiančias, kaip prognozuojama, didžiausias LGTTQ+ „Pride“ eitynes.

Deja, daliai tautiečių dėl to ir vėl tems protai nuo neapykantos seksualinėms mažumoms.

Šio vakaro laidoje – ir homoseksualų, ir homofobų vertinimai apie tai, kodėl esame tokie, kokie esame.

REKLAMA

Galiausiai sužinosime, kur vasaroti tiems, kuriems pajūris atrodo pernelyg brangus.

Vasara Lietuvoje neatsiejama nuo ežerų, tačiau kur atostogauti, kiek tai kainuoja ir kokie yra nakvynių pasirinkimai?

Žiūrovų laukia ir netikėtumas – Obuolių saloje sutikta grupė „Saulės kliošas“, kuri pagros naują ir dar niekur negirdėtą kūrinį.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Keisti žmonės, pateisina sukčių....gal moterys apgautos ir nėra labai protingos, bet juk ir tokių negalima mulkint...Komentatorių požiūriu, jei žmogui trūksta varžtelio, tai galima iš jo tyčiotis, apgaudinėt...
jetus, man butu geda rodytis kad tokia durna....
Tai sukciai del to ir klesti, nes gedinami ne jie, o ju aukos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų