Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
mokslininku-psichologu vienareiksmiskai nustatyta,kad vyras parsiduodantis moteriai,patiria didesne psichologine trauma,negu parsiduodanti moteris.moterim parsiduoti-igimta.taip pat nustatyta,kad kiekviena moteris pergulejus su vyru ,ji laiko ,,savu,,....bet,uz lango 21 amzius...ir baisuokle mokejus pinigus uz bendravima,negali reikalauti ju grazinti.
,,maldiniko,,patele Ieva sueda ..maldininka,, patina Domanta.
Idomu kiek Zickus komentaru ikele, matosi, kad ne viena… :)
oj, pinigais išprievartavo, jis nenorėjo
oj, pinigais išprievartavo, jis nenorėjo
kažkaip prieš kitus bobos nesusivienijo, tik prieš jį.. kažkodėl! galų gale, jei pana netiko, garbingas vyras jos piniguose nesimaudytų
Nieko nenorėjo vyrukas, tik apsirengti ir apsiauti moterų sąskaita.
@Eglė uz tai jis jas dulkino.manot labai lengva dulkinti baidykle?kodel jus baidykles galvojate,kad vyras yra toks primityvas,kad dziaugiasi dulkindamas kiekviena kiaule? zmogus sunkiai dirbo ir uzsidirbo.bet kiaules reikalauja grazint uzdirbtus pinigus.gaus-vel mokes uz ju dulkinima.
Ir vyrukas, ir moteriškės - verti vieni kitų. Užtat vyruko šeima ir giminė dabar spėju norėtų prasmegti žemę skradžiai iš gėdos...
Isidemekite sita dveselena gerai,,jis gal treneris kokios sporto sakos,,nes man tai panasus I nuvytusi medi
Ir tik viešumas tokiems. Nebijokite viešinti.
O šiaip norėčiau kad jis mane gerai patenkintų iš nugaros seniai dar manęs nepamylėjo
@Močiutė tai...60 tukstaciu ir bus...
@Močiutė Rakum,kokios dar nugaros,sakyk aiškiai
Pasikonsultavo treneriukas su advokatu, paaiškino jam kaip reikia kalbėti, poziciją kokią laikyt ir šaus dabar į TV gint reputaciją savo, nes ką daugiau veiks, kai išmestas iš darbo ir tokią alfonso etiketę nenulupsi taip lengvai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų