• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti.

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti.

REKLAMA

Aiškiaregė išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija pasitraukti iš Europos sąjungos. Moteris pamatė Donaldo Trumpo klastingą ligą, galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas. Vanga sakė, kad 45-asis JAV prezidentas patirs smegenų traumą, nuo kurios galiausiai apkurs.

„The Mirror“ duomenimis, Baba Vanga taip pat numatė 2004 m. cunamį, per kurį žuvo 227 898 žmonės.

Baba teigė, kad „didelė banga apims krantą ir žmonės išnyks po vandeniu“. Stebėtojai tvirtina, kad jos prognozėse yra 85% tikslumo, o jas tyrė profesorius Georgi Lozanov.

REKLAMA
REKLAMA

Aiškiaregė baba Vanga pranašavo, kad 2021 metais pasaulį ištiks „daugybė kataklizmų ir didelių nelaimių“, nes trys „milžinai“ susivienys, o „stiprusis drakonas“ užvaldys žmoniją. Ji taip pat pranašavo Europos griūtį ir pasikėsinimą į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

REKLAMA

„Ateis sunkūs laikai“, – sakė mistikė, pridurdama, kad „žmones suskaldys jų tikėjimas“. Akla bulgarė aiškiaregė prieš pat savo mirtį, būdama 85 metų, sakė, kad 2020 metais „Europos laukia islamo ekstremistų invazija“, ir kad mūsų žemynas iš „islamo įsibrovėlių“ sulauks cheminių puolimų. Po to Europos žemynui ateis „egzistencijos pabaiga“, – pranašavo Vanga.

Vanga pranašauja, kad 21 amžiuje žmonės atras vaistą nuo vėžio. Taip pat tada traukiniai skraidys. Ji numatė ir didžiulių žemės drebėjimų, cunamių, kurie nuo žemės paviršiaus nušluos dalį žmonijos. Pasak mistikės, dalis Rusijos bus sunaikinta po to, kai į ją nukris milžiniškas meteoritas. O pasaulio valdove taps Kinija.

Tolimai ateičiai ji pranašavo, kad „bus atrasta gyvybė kosmose, ir staiga paaiškės, kaip atsirado gyvybė Žemėje“, o per ateinančius 200 metų žmonės susisieks su dvasiniais broliais ir seserimis iš kitų pasaulių.  

@Александр Eščio Vanga skazala što nado v Litve znat litovskij .
Tikra tiesa.cia vyksta europos okupacija.is siu 4000 nelegalu 1500 vaiku. O kiek dar nesciu moteru .ir jau spejo cia budami vaiku pridaryti. Taip kad laukia tamsi ateitis lietuvos ir europos .tik durnas gali nesuprasti .taip pat ir nostradamas rase apie tai.
Panašu į tiesą, nes islamistų invazija jau ir pas mus. O jie tikrai nešiaipsau čia veržiasi ir visai ne pūkuoti jie kačiukai.Vien jų panieka mūsų maistui tą pasako.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų