vladimirą putiną

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimirą putiną“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimirą putiną“.

Žvalgyba: gegužės 9-osios parade Maskvoje dalyvavo ne Putinas

Gegužės 9-osios parade Maskvoje dalyvavo žmogus, panašus į Kremliaus vadovą Vladimirą Putiną, bet ne pats Rusijos režimo lyderis, „FreeDom“ pareiškė Ukrainos žvalgybos atstovas Andrijus Jusovas. „Tai nėra įtarimai. Tai yra informacija. Parade dalyvavo asmuo, panašus į Putiną“, – sako jis. Invaziją į Ukrainą pradėjusi Rusija antradienį šventė gegužės 9-ąją – minėjo Pergalės dieną ir ta proga rengė paradą, kuriame dalyvavo ir režimo lyderis V. Putinas.
2023-05-12

Karas Ukrainoje. Netoli Kyjivo – didelės kovos prieš okupantus: miesto meras siunčia žinią gyventojams

Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko penktadienį pranešė, kad šiaurinėje ir rytinėje Kyjivo regiono dalyje vyksta itin didelės kovos prieš Rusijos karines pajėgas. Meras savo ruožtu įspėja gyventojus, kad noras sugrįžti atgal į Kyjivą gali baigtis mirtimi, todėl civilius ragina dar šiek tiek palaukti.
Aktualijos 2022-04-01

Karas Ukrainoje. Putino kariuomenė žudo ukrainiečius: okupantai apšaudė humanitarinę koloną

Rusijos pajėgos Ukrainoje apšaudė autobusų koloną, vežusią civilius humanitarinės pagalbos darbuotojus. Pranešama, kad per okupantų įvykdytą ataką nukentėjo žmonės, yra aukų.
Aktualijos 2022-03-31

Karas Ukrainoje. Žiniasklaida: virš Baltijos jūros skridę rusų lėktuvai buvo ginkluoti branduoliniais ginklais

Du iš keturių Rusijos lėktuvų, kurie kovo pradžioje pažeidė Švedijos oro erdvę, buvo ginkluoti branduoliniais ginklais, rašo švedų žiniasklaidos kanalas TV4. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 01:16 | Volodymyras Zelenskis: Rusija ruošiasi naujiems smūgiams, bet savo žemės neatiduosime Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienio naktiniame pranešime teigė, kad Rusijos kalbos dėl taikos derybų yra tik žodžiai, neatitinkantys realių veiksmų.
2022-03-30

Seanas Pennas iškėlė ultimatumą „Oskarams“: reikalauja išskirtinio dėmesio Zelenskiui

Aktorius Seanas Pennas  pareiškė, jog ketina išlydyti savo turimas „Oskarų“ statulėles, jeigu per sekmadienį Holivude vyksiančią ceremoniją Volodymyras Zelenskis negaus progos pasakyti kalbos.
2022-03-27

Kremlius atšovė Bidenui, pavadinusiam Putiną „skerdiku“: tai nepataisys santykių

Šeštadienį JAV prezidentas lankėsi Varšuvoje, kur susitiko su Lenkijos prezidentu ir dviem Ukrainos ministrais. Joe Bidenas skyrė dėmesio ir karo pabėgėliams iš Ukrainos. Po pokalbio su jais Ukrainos-Lenkijos pasienyje J. Bidenas išrėžė tiesiai šviesiai, ką galvoja apie Vladimirą Putiną. Kremlius sureagavo į šiuos JAV vadovo žodžius. Žurnalistų paklaustas, ką galvoja apie V. Putiną po susitikimo su pabėgėliais, J. Bidenas atsakė: „Jis yra skerdikas.
2022-03-26

Karalienės susitikimai su Putinu neapseina be nesklandumų: įtampa buvo pasiekusi aukščiausią tašką

Karalienė Elžbieta II įprastai stengiasi nereikšti savo įžvalgų apie kitus pasaulio šalių lyderius, tačiau apie Vladimirą Putiną monarchė niekada nebuvo geros nuomonės. Panašu, kad Rusijai užpuolus Ukrainą, karalienės nuomonė apie šios šalies prezidentą dar suprastės.
2022-03-25

Bulgarija atšaukia konsultacijoms savo ambasadorių Rusijoje

Bulgarija atšaukia konsultacijoms į Sofiją savo ambasadorių Rusijoje, ketvirtadienį pranešė ministras pirmininkas Kirilas Petkovas. Toks sprendimas priimtas po pastarosiomis dienomis įvykusio pikto apsikeitimo nuomonėmis tarp K. Petkovo ir Maskvos pasiuntinės Sofijoje Eleonoros Mitrofanovos: premjeras pareiškė protestą dėl vieno ambasadorės padaryto pareiškimo, o ši tuomet pavadino jį vyriausybės „klerku“. „Darysime štai ką: iškviesime mūsų ambasadorių Rusijoje atgal į Bulgariją konsultacijoms...
2022-03-24

Karas Ukrainoje. Rusijos raketų išpuolis Mykolajive: ukrainiečių kariai žuvo miegodami

Rusijos karinės pajėgos smogė pietų Ukrainos Mykolajivo miesto gynėjams. Dramatiškai su gausiomis Rusijos pajėgomis besikaunančius Ukrainos karius raketos užklupo miegančius. Pranešama, kad per išpuolį galėjo žūti 40 – 100 karių, tikslus skaičius dar nustatinėjamas.
Aktualijos 2022-03-19

Putino „žaidimai“: naudodavo savo augintinį kaip „slaptą ginklą“, siekdavo įbauginti pašnekovą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dievino savo mylimą šunelį Koni, kuriam buvo leista dalyvauti oficialiuose vyriausybės posėdžiuose. Panašu, jog šuo buvo ir „slaptas ginklas“, kuomet V. Putinas nori įbauginti žmones. Šuo tapo svarbia gyvenimo dalimi Rusijos prezidentui priklausė keli šunys, ožka ir net tigrai, tačiau brangiausias buvo juodasis labradoro retriveris, kurio pilnas vardas buvo Connie Leod Paulgrave, skelbė mirror.co.
2022-03-15
REKLAMA
REKLAMA

Karas Ukrainoje. Rusijos karių žiaurumas: nužudė moterį, evakuacijos metu tęsė atakas

Rusijos karinės pajėgos toliau demonstruoja savo žiaurumą – apšaudė civilių automobilį, žmonių evakuacijos metu tęsė atakas. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00.09 | G. Schroederis atvyko į Maskvą siekti taikos Ukrainoje Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis, kaip skelbiama, ketvirtadienį Maskvoje susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir mėgino įtikinti Rusijos lyderį baigti invaziją į Ukrainą.
Aktualijos 2022-03-10

Volodymyras Zelenskis kreipsis į JAV Senatą

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, vadovaujantis savo šalies kovai su Rusijos invazija, šeštadienį kreipsis į JAV Senatą, pranešė vieno amerikiečių įstatymų leidėjo padėjėjas. V. Zelenskis pasakys kalbą senatoriams per programėlę „Zoom“ ryte Vašingtono laiku Ukrainos iniciatyva. Karui Ukrainoje intensyvėjant kai kurie JAV įstatymų leidėjai ragina prezidentą Joe Bideną  imtis griežtesnių veiksmų prieš Rusiją, pavyzdžiui, įšaldyti šios šalies naftos importą.
Aktualijos 2022-03-05

Kinija: JAV kursto „baimę ir paniką“ dėl Ukrainos

Kinija trečiadienį apkaltino JAV kurstant „baimę ir paniką“ dėl Ukrainos krizės, ir paragino derybomis mažinti sparčiai augančią įtampą. Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Hua Chunying pakartojo jau seniai deklaruojamą Pekino poziciją, kad jis nepritaria naujoms vienašališkoms sankcijoms Rusijai. Atstovė sakė, kad JAV kursto įtampą tiekdama Ukrainai gynybai skirtus ginklus, bet nepaminėjo 190 tūkst.
2022-02-23

Purvini Rusijos pinigai Jungtinėje Karalystėje šipina galimų sankcijų ginklą

Į Londoną plūstantys nešvarūs Rusijos pinigai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui ir gali sumažinti Vakarų sankcijų, kuriomis grasinama Maskvai, jei ši įsiveržtų į Ukrainą, poveikį, penktadienį perspėjo pareigūnai ir kovos su korupcija prievaizdas.
2022-01-29

Joe Bidenas: stiprinant demokratijas laukia daug darbo

JAV prezidentas Joe Bidenas penktadienį užbaigė savo inicijuotą dviejų dienų demokratijų lyderių susitikimą, turėjusį veikiau paskatinti tarptautines diskusijas, kaip sustabdyti demokratijos silpnėjimą, o ne ją plėsti pasaulyje arba pasiekti kokių nors konkrečių rezultatų. J. Bidenas ir kiti lyderiai paskelbė iniciatyvų, turinčių neleisti autokratijoms naudotis technologijų sektoriaus pasiekimais nepaklusnumui malšinti, taip pat stiprinti rinkimų skaidrumą, remti nepriklausomą žiniasklaidą.
2021-12-11

Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti. Aiškiaregė išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija pasitraukti iš Europos sąjungos. Moteris pamatė Donaldo Trumpo klastingą ligą, galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas.
2021-09-18

Nausėda: Putiną galima pavadinti žudiku

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną gali pavadinti žudiku. „Deja, taip“, – į BNS klausimą, ar kaip ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas, galėtų Vladimirą Putiną pavadinti žudiku, atsakė G. Nausėda. Lietuvos vadovo teigimu, Rusija demonstratyviai nesiskaito su kaimyninių šalių, tokių kaip Ukraina, teritoriniu vientisumu.

Rusų ambasadorius JAV sugrįžo į Maskvą konsultacijų po Bideno komentarų apie Putiną

Į Maskvą sekmadienį sugrįžo Rusijos ambasadorius Jungtinėse Valstijose, iškviestas skubių konsultacijų dėl rimčiausios pastarųjų metų krizės santykiuose su JAV. JAV prezidentas Joe Bidenas anksčiau šią savaitę prilygino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną „žudikui“, o šis ironiškai atsakė savo kolegai amerikiečiui: „Kas ant kito sako – ant savęs pasisako.
2021-03-21

Akibrokštas iš Pugačiovos: ėmė sekti Navalną, o buvusį vyrą Kirkorovą išmetė iš sekėjų sąrašo

Vykstant protestams Rusija ir vis daugiau žmonių pasisakant apie Kremliaus valdžią - akibrokštas iš Alos Pugačiovos. Akyliausi pastebėjo, kad savaitgalį atlikėja socialiniuose tinkluose ėmė sekti opozicijos lyderio Aleksėjaus Navalno profilį, o savo buvusį sutuoktinį Filipą Kirkorovą, kuris pasisako už Kremliaus valdžią, pašalino iš sekėjų sąrašų. Toks Rusijos primadonos elgesys sulaukė daugybės dėmesio.
2021-01-25

Stano rėžė, ką galvoja apie Rusijos valdžią: „Kol kaimynai yra tokie, naktim ramiai nemiegosim“

Kol Kremlius tęsia susidorojimą su Aleksejumi Navalnu ir jo aplinka, daugybė žmonių išeina į gatves bei protestuoja prieš tokius valdžios sprendimus. Kad ir kaip Rusijos valdžia bandė „užtildyti“ garsųjį  A.Navalną, tačiau tai vyro nesustabdė nuo gėdingų faktų viešinimo. Pasveikęs jis užbaigė iki šiol įspūdingiausią korupcijos tyrimą, atskleidžiantį paties Vladimiro Putino neįtikėtino masto korupciją ir godumą.
2021-01-25

Austrijoje nušautas čečėnų disidentas

Austrijos policija sekmadienį sulaikė antrąjį įtariamąjį čečėnų disidento, prašiusio politinio prieglobsčio šioje šalyje, nužudymu. Antrasis įtariamasis – vyras, išeivis iš Čečėenijos respublikos, pranešė pranešė pareigūnai. Skelbiama, jog antrasis sulaikytasis pirmiausia buvo apklausiamas kaip nusikaltimo liudytojas, tačiau apklausos metu jis pradėjo duoti prieštaringus parodymus, todėl buvo sulaikytas įtarius į dalyvavus žmogžudystėje.
2020-07-05

Lucasas: 20 metų su Putinu

Prieš 20 metų grįždamas iš Vladivostoko į Maskvą išgirdau, kad Rusija turi naują ministrą pirmininką. Tuo metu apie Vladimirą Putiną žinojome nedaug. Dabar vis dar nedaug žinome. Ką jis iš tikrųjų veikė KGB? Nežinome detalių apie neskaidrius, mafijos stiliaus sandorius, kuriuos jis sudarinėjo dirbdamas pareigūnu Sankt Peterburge, taip pat apie jo ryšius su mįslingomis įmonėmis Ispanijoje Lichtenšteine.

Šamanas iš Sibiro eina pėsčiomis į Maskvą išvaryti Putino

Šamanas iš Jakutijos Aleksandras Gabyševas jau 4 mėnesius keliauja šalia autostradų į Maskvą, iš kur 2021-aisiais planuoja „išvaryti Vladimirą Putiną“. Dabartinį Rusijos prezidentą jis laiko tamsiųjų jėgų atstovu, su kuriuo kovoti gali tik atitinkamas galias turintis šamanas. Per jau beveik 2 tūkst.
2019-07-05

Nauja Kremliaus politika: savų nebereikia, importuos milijonus kitų

Rusija, kurios oficiali propaganda dažnai gąsdina savo gyventojus Europą užplūdusiais migrantais, ėmėsi ambicingos užduoties: vos per penkerius metus gyventojų skaičių padidinti 5-10 mln. žmonių.
2019-04-21

Kaimynai ir pareigūnai prabilo apie „Iki" užpuoliką

Nuolat nuleidęs galvą, veidą po gobtuvu slepiantis, žmonių vengiantis. Taip kaimynai apibūdina parduotuvėje keturis žmones peiliu sužeidusį Rusijos pilietį. Trims mėnesiams suimtas įtariamasis, kurio nuomojamame bute buvo rasta ir savadarbių sprogmenų, gyveno su žmona ir dviem mažamečiais vaikais. Manoma, kad Lietuvoje vyras galėjo praleisti ne vienerius metus ir net užsiimti verslu.

„The Times“: NATO turėtų padėkoti Putinui

Daugelį metų Rytų Europos ir Rusijos politikos klausimais rašantis „The Times“ apžvalgininkas Rogeris Boyesas atkreipė dėmesį į tai, kad Rusijos veiksmai Ukrainoje, ir karinėmis priemonėmis paremta politika, padėjo išsaugoti NATO aljansą. Ironiška, būtent Vakarų karinio aljanso griūties V. Putino komanda ir trokšta labiausiai. „Ačiū, Dieve, už Vladimirą Putiną! Ne, tai nėra įprastos Rusijos stačiatikių bažnyčios vado ir Kremliaus lyderio draugo Patriarcho Kirilo pagyros.
2019-04-06

Gerda Jakštaitė. Nerimas dėl Trumpo – daug triukšmo dėl nieko?

„Donaldas Trumpas – katastrofa transatlantiniams santykiams“; „JAV prezidentas siekia sunaikinti NATO“; „Trumpo administracija griauna 70 metų senumo JAV sąjungą su Europa“ – tokiomis ir panašiomis frazėmis politikai bei tarptautinių santykių ekspertai reagavo į D. Trumpo administracijos saugumo politikos iniciatyvas transatlantiniame regione.

Rusijos kariai-veteranai padavė į teismą pačią Rusiją

Buvę Rusijos samdiniai kreipėsi į Tarptautinį Baudžiamąjį Teismą Hagoje. Jie reikalauja pradėti tyrimą dėl privačių karinių bendrovių veiklos. Pateiktuose dokumentuose yra tikinama, kad rusai, pateikti kaip savanoriai, kariavo Ukrainoje, Sirijoje, Libijoje, Sudane, CAR, Jemene ir kitose šalyse. Pažymima, kad ir pačioje tėvynėje jiems už tai gresia kalėjimas už nelegalų samdinio darbą.
2018-11-20

Rusija nepaiso perspėjimų: į Siriją pristatytos raketos

Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu antradienį paskelbė, kad Sirijai buvo pristatyta pažangių zenitinių raketų sistemų S-300. Rusija Damaskui perdavė 49 technikos vienetus, prezidentą Vladimirą Putiną ir Saugumo tarybą antradienį informavo ministras. Jis sakė, kad technika į Siriją buvo pristatyta praėjusią parą.
2018-10-02

Izraelio premjeras perspėja V. Putiną neperduoti ginklų į „neatsakingas rankas“

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu pirmadienį perspėjo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną neperduoti Sirijai modernios raketinės gynybos sistemos, po to, kai praėjusią savaitę šioje šalyje buvo numuštas vienas rusų lėktuvas.
2018-09-24

Neramumai Sankt-Peterburge: minia kreipėsį į V. Putiną

Sankt Peterburge sekmadienį iki tūkstančio žmonių protestavo dėl Rusijos valdžios planų didinti pensinį amžių. Tarp 800 ir 1000 rusų nedideliame parke ragino prezidentą Vladimirą Putiną „didinti pensijas, ne amžių“, o kai kurie protestuotojai skandavo opozicinę skanduotę „Rusija be Putino“. Mitingą stebėjo policija, nurodžiusi, kad renginys praėjo be didesnių pažeidimų, o jame dalyvavo iki 500 žmonių.
2018-09-16

Prancūzijos prezidentas: V. Putinas svajoja apie Europos Sąjungos griūtį

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas interviu švedų televizijai SVT pareiškė, kad V. Putinas svajoja apie Europos Sąjungos griūtį. Nepaisant to jis pripažino, kad „gerbia Rusijos prezidentą ir siekia bendradarbiauti“. „Aš gerbiu Vladimirą Putiną ir esu vienas iš tų, kurie mano, kad mes kartu su Rusija turime kurti naują saugumo architektūrą – mums tokioje diskusijoje reikia ir Rusijos. Tačiau Vladimiro Putino svajonė – Europos Sąjungos demontažas,“ – pareiškė E. Macronas.
2018-09-03

Borisas Jelcinas gerokai suklydo vertindamas Vladimirą Putiną, atskleidė paviešinti pokalbiai

Paviešinti JAV ir Rusijos prezidentų pokalbiai apie V. Putiną: „jis tikras demokratas ir patikimas žmogus“
2018-08-31

Hibridinių karų istorija siekia viduramžius: ne tik Putinui būdinga kariauti svetimomis rankomis

Karai, kaip žinia, ne tik pavojingas, bet ir brangiai kainuojantis bei daug rūpesčių keliantis dalykas. Rezultatas gali pasirodyti visiškai ne toks, kaip buvo iš pat pradžių sumanyta. Tai ką daryti kurios nors iš šalių vadovybei, kuriems labai jau trukdo ramiai naktimis miegoti kažkuri kita valstybė, tačiau tuo pačiu nesinori prisiimti milžiniškos rizikos? Štai čia ir susiduriame su hibridiniu karui. Jūsų kariai ramiai sau tūno barakuose, laivynas – uostuose.
2018-08-06

Lucasas: Trumpas galėtų pasiūlyti Putinui bendradarbiavimo krypčių

Liepos 16-ąją Helsinkyje įvyksiantis Trumpo ir Putino susitikimas meta šešėlį ant transatlantinio aljanso ateities. Susitikimas su laisvojo pasaulio lyderiu turėtų būti atlygis už gerą elgesį, bet Rusijos lyderis nepadarė nieko, kad to nusipelnytų. Vardan skambaus, bet tuščio susitarimo – kaip kai kurie baiminasi, galinčio tapti naująja Jaltos sutartimi – saugumas (ir sąjungininkai) gali būti išmaninyti į miglotus pažadus.

Lietuvos Seimas kreipiasi į Rusijos prezidentą

Seimas trečiadienį paragino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną paleisti Ukrainos kino režisierių Olegą Sencovą ir kitus politinius kalinius. Už tokią rezoliuciją balsavo 82 Seimo nariai, po vieną buvo prieš ir susilaikė. „Režisierius, rašytojas, 2014 metais FSB buvo suimtas Simferopolyje, Kryme, ir išgabentas į Rusijos teritoriją, šiuo metu kalinamas Sibire, sunkiųjų darbų kalėjime“, – sakė viena rezoliucijos iniciatorių, konservatorė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.
2018-06-27

Kremlius neįvertino „Putino būrių“ saviveiklos: liepė uždaryti ir išsivaikščioti

Internete savo tragikomiškais išpuoliais išgarsėjęs Rusijos patriotinis judėjimas „Putino būriai“ nutraukia ligšiolinę veiklą. Kreipdamasis į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną apie tai paskelbė pats jo įkūrėjas Maratas Dinajevas , skelbia „lenta.ru“. Aktyvisto teigimu, „Putino būrių“ veikla buvo „neteisingai interpretuota kaip bandymas išsiskirti“. „Mūsų tikslas buvo palaikyti jus jūsų politinėje veikloje, ir darėme tai, kaip mums atrodė, sąžiningai. Aš prašau jūsų atleisti.
2018-06-04

Vladimiras Putinas po JAV smūgių pranašauja naują pabėgėlių bangą

Krymą aneksavęs ir Ukrainoje karą pradėjęs Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pakartojo anksčiau išsakytą šios šalies Gynybos ministerijos poziciją, kad JAV bei sąjungininkės šalys sudavė smūgį kariniams ir civiliams objektams Sirijoje pažeidžiant JT ir tarptautinę teisę, be Saugumo Tarybos leidimo. „Balandžio 14-ąją JAV, palaikomi savo sąjungininkų, sudavė raketų smūgį Sirijos Arabų Respublikos ginkluotosioms pajėgoms ir civilių infrastruktūrai.
2018-04-14

Po cheminės atakos, dar vienas išpuolis Sirijoje

Vienoje Sirijos vyriausybės karinių oro pajėgų bazėje keli žmonės žuvo arba buvo sužeisti per numanomą raketų ataką, pirmadienį pranešė valstybinė žiniasklaida. Šis smūgis įvyko Jungtinėms Valstijoms ir Prancūzijai perspėjus Damaską ir jo sąjungininkus dėl galimo griežto atsako į „šiurpias cheminių ginklų atakas“ viename sukilėlių kontroliuojamame mieste.
2018-04-09

Iš Kremliaus – kaip niekad įžūlus reikalavimas

Kremlius antradienį pareikalavo, kad Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May ir jos vyriausybė, susiejusi Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną su buvusio rusų dvigubo agento apnuodijimu kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga per išpuolį Anglijoje, atsiprašytų, taip pat pareiškė, kad šis „idiotizmas nuėjo per toli“. „Jų teorija nebus patvirtinta jokiu atveju, nes jos neįmanoma patvirtinti“, – V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas sakė antradienį vakare per vizitą Ankaroje.
2018-04-04

D. Trumpo komentaras V. Putinui: nori ginklavimosi varžybų – prašom. Tačiau laimėsiu aš

Šaltiniai JAV prezidento administracijoje skelbia, kad D. Trumpo nacionalinio saugumo patarėjai daugelį mėnesių įtikinėjo jį pasirašyti amerikiečių ginkluotės tiekimą Ukrainai šios kovoje su prokremliškais smogikais. Kuomet D. Trumpas galų gale pasirašė ginkluotės pardavimo Ukrainai nutarimą, anot oficialiųjų šaltinių, jis liepė neviešinti jo sprendimo. JAV prezidento teigimu, tai gali suerzinti Rusijos prezidentas Vladimirą Putiną.
2018-04-04

Donaldas Trumpas nemato prasmės sveikinti Vladimirą Putiną

Vašingtonas pranešė, kad yra „susipažinę su Rusijoje įvykusių prezidento rinkimų rezultatais“, tačiau sveikinti Vladimiro Putino su perrinkimu nesiruošiama. Apie tai pirmadienį agentūrai „Reuters“ paskelbė Baltųjų Rūmų administracijos atstovas Hoganas Gidley’us. „Rinkimų rezultatai mūsų nenustebino“, – pareiškė H. Gidley’us, pažymėjęs, kad JAV prezidento dienotvarkėje nėra suplanuota jokių sveikinamųjų skambučių V. Putinui.
2018-03-20

Janukovyčius neigia 2014-aisiais prašęs Rusijos įvesti karius į Ukrainą

Ukrainos eksprezidentas Viktoras Janukovyčius penktadienį pareiškė, kad 2014-ųjų pradžioje vykstant Maidano sukilimui paprašė Rusijos prezidento į jo šalį įvesti ne karių, o taikdarių policininkų. „Remdamasis susitarimu dėl tarpusavio pagalbos, siūliau apsvarstyti klausimą dėl policijos taikdarių misijos įvedimo“, – žurnalistams Maskvoje sakė jis.
2018-03-02

Naujausios Rusijos balistinės raketos pristatyme bombos krenta ant JAV

Jeigu iki šiol „visiško sunaikinimo“ grasinimais ir atitinkamais vaizdo įrašais garsėjo tik Šiaurės Korėjos propaganda, tai nuo šiandien į šį sąrašą galima drąsiai įrašyti ir patį Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Metų ataskaitos Federacijų Tarybai metu jis parodė vaizdo įrašą, kuriame „naujausia ir nenumušama“ raketa bombas numeta ant teritorijos, kurios kontūrai yra tokie patys, kaip ir JAV Kalifornijos pusiasalis.
2018-03-01

Prancūzija išplatino netikėtą pranešimą: kreipėsi į Putiną

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas telefonu penktadienį paragino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną padėti sušvelninti civilių kančias, Sirijos vyriausybės pajėgoms atakuojant sukilėlių pozicijas. Prancūzijos vadovas „paprašė Vladimiro Putino padaryti viską, kad Sirijos režimas liautųsi bloginęs nepakeliamą humanitarinę padėtį Rytų Gutoje ir Idlibe“, – sakoma prezidentūros pranešime.
2018-02-09

Putinas užregistruotas kandidatu į Rusijos prezidentus

Rusijos centrinė rinkimų komisija antradienį užregistravo Vladimirą Putiną kandidatu į Rusijos prezidentus. Kaip pranešė naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas, sprendimas buvo vienbalsiai priimtas per Centrinės rinkimų komisijos (CRK) antradienio posėdį. „Tai precedento neturintis atvejis. Visi kandidatai, pasiekę CRK, perėjo patikrinimą“, – sakė CRK pirmininkė Ela Pamfilova. V. Putino pažymėjimas buvo išduotas jo patikėtiniui Sergejui Kabyševui.
2018-02-06

Izraelio premjeras vyksta į Maskvą perspėjimui

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu pirmadienį vyksta į Maskvą su trumpu darbo vizitu ir ketina perspėti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną dėl numanomų Irano pastangų militarizuoti Libaną.
2018-01-29

Garsus Kremliaus kritikas apie V. Putino siekį: tai ne rinkimai

Garsus Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sukritikavo kovo mėnesį vyksiančius Rusijos prezidento rinkimus, kuriuose jam buvo uždrausta dalyvauti, ir sakė, kad šis balsavimas tėra apgaulė, siekiant „iš naujo paskirti“ Vladimirą Putiną, norintį būti „imperatoriumi iki gyvos galvos“. Likus dviem mėnesiams iki rinkimų, per kuriuos V. Putinas beveik neabejotinai laimės istorinę ketvirtą kadenciją, 41 metų opozicijos lyderis ir kovotojas su korupcija A. Navalnas antradienį savo kampanijos būstinėje...
2018-01-17

Paskelbė, kas kaltas dėl kompozitoriaus T. Dobrovolskio nužudymo

Vilniaus apygardos teismas penktadienį dėl kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo, kito asmens sužalojimo ir viešosios tvarkos pažeidimo kaltu pripažino Karolį Pociūną. Jam skirta 10 metų laisvės atėmimo bausmė. Kiti kaltinamieji dėl nužudymo išteisinti. Verdiktas paskelbtas praėjus lygiai trejiems metams po žmogaus mirtimi pasibaigusio konflikto. Jis nėra galutinis, dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

T. Dobrovolskio nužudymo byloje - lemiama diena

Vilniaus apygardos teismas penktadienį skelbs nuosprendį byloje dėl kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymo. Verdiktas bus skelbiamas praėjus lygiai trejiems metams po žmogaus mirtimi pasibaigusio konflikto. Kompozitorius Vilniaus mieste 2014 metų gruodį prie tuomet veikusio naktinio baro nužudytas vienu smūgiu – skėčio galas pataikė į akį, pažeidė smegenis. Nukentėjusįjį ištiko koma, jis kitų metų sausį mirė ligoninėje.
Kriminalai 2017-12-29
Į viršų