milžinai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milžinai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milžinai“.

Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti. Aiškiaregė išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija pasitraukti iš Europos sąjungos. Moteris pamatė Donaldo Trumpo klastingą ligą, galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas.
2021-09-18

Kova su „vėjo malūnais“: gyventojai piktinasi, valdininkai skėsčioja rankomis

Vytautas Dovydaitis, Žinios.lt Šimtametriai milžinai Pagėgiuose ir Tauragėje dygsta, kaip grybai. Čia jau sukasi dešimtys tokių vėjo jėgainių sraigtų, ir netrukus jų suksis dar daugiau. Atrodo, kas gi čia blogo: vėjas pučia, sraigtai sukasi, elektra gaminasi. Tačiau vietos gyventojams gigantiškų sraigtų kaimynystė visai nemiela. Ir taip ne viename kaime: poveikį jaučia ir Griežpelkiai, ir Vidgiriai, Kreivėnai, Strepeikiai, Užbaliai, Lumpėnai, Geniai.
Aktualijos 2015-04-20

Įspūdinga: NBA milžinai ir nykštukai viename kadre

Leidinys „Sports Illustrated“ prisiminė aukščiausius ir žemiausius NBA lygos krepšininkus. Be abejo, įspūdingiausiai jie atrodo, kai atsiduria vienas šalia kito - tuomet aukštaūgiai tampa dar aukštesniais, o žemaūgiai - žemesniais. Šiame sąraše neapsieita ir be 221 cm ūgio Arvydo Sabonio, suporuoto nuotraukoje su 165 cm ūgio Earlu Boykinsu. Pateikiamas ir krepšininkų ūgių skirtumas.
2014-10-15

LKL milžinai ir nykštukai: aukščiausią ir žemiausią krepšininkus skiria 37 cm

Aukščiausią ir žemiausią LKL krepšininkus skiria 37 cm. Antrą sezoną Alytaus „Dzūkijos“ garbę ginantis Adamas Lapeta ypač galingo stoto. 217 cm ir 120 kg yra fiziniai duomenys, pagal kuriuos lenko negali pralenkti nė vienas lygos žaidėjas. Iš kaimyninės šalies atvykęs legionierius sunkesnis ir už priekaištų dėl per didelio antsvorio sulaukiantį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ukrainietį Kirilą Natiažką.
2014-10-02

Dešimt geriausių visų laikų vadovų (I)

Po 2008-iais metais prasidėjusios finansų krizės, visuomenės pasitikėjimas verslo vadovais stipriai sumažėjo. Atrodo, jog nebeliko herojų, kurie mus įkvėptų, kurių pavyzdžiu norėtume sekti. Norisi nuleisti rankas. Nesutinku. Daugybę metų tyrinėdamas skirtumus tarp puikių bendrovių ir vidutinių bendrovių, neabejodamas galiu pasakyti, jog yra puikių vadovų, iš kurių galima (ir reikia!) pasimokyti – nors galbūt tikitės visai ne tų pavardžių, kurias šiame straipsnyje išvardysiu.
2012-05-25

Šunys milžinai: didelis draugas ar didelis siaubas?

Pažvelgus į šiuos, švelniai tariant, didžiulius šunis, iškyla klausimas, kas gi šiuo atveju yra tikrasis šeimininkas, žmogus ar jo augintinis. Šie šunys ne tik didesni už savo šeimininku, vien tik jų liežuvis gali būti didesnis už žmogaus galvą.
2012-05-15

„Fitch" sumažino amerikiečių milžino kredito reitingą

Tarptautinė reitingų agentūra „Fitch“ sumažino didžiausio ir gaunančio daugiausia pelno JAV banko „JPMorgan Chase & Co.“ skolinimosi reitingą, o kita tarptautinė reitingų agentūra „Standard & Poor's“ galima reitingo sumažinimo priežastimi nurodė tai, kad per šešias savaites bankas parado 2 mlrd. dolerių. Banko ilgalaikė valdančiųjų ir antrinių įmonių reitingų perspektyva - neigiama. „Standard & Poor's“ įžvelgė banką turint problemų dėl apsisaugojimo nuo nuostolių strategijų.
2012-05-12

Titanai, vaikščioję žemės rutuliu

Jei pamenate, graikų mitologijoje gyveno pusdieviai Titanai. Jie garsėjo savo jėga ir baisiai aukštu ūgiu. Net Olimpo dievai jų prisibijojo, todėl amžiams įkalino. Pasirodo, kad legendos gali atgyti, o gal tiksliau būtų sakyti - aukštaūgiai žmonės-Titanai nėra mitas! 10. Bernardas Coyne'as – 2m 49cm Bernardas gimė 1897 m. Ajovos valstijoje, JAV. Jo kaip I pasaulinio karo kareivio kortelėje 1918 m. užfiksuotas ūgis buvo 2m 44cm.
2010-05-07

Paskutiniai aplodismentai Vytautui Kernagiui

Plojimai tramdant ašaras, Marcelijaus Martinaičio ir Justino Marcinkevičiaus eilės, Kosto Smorigino ir Gyčio Paškevičiaus atliekamos dainos, Andriaus Kulikausko akordeono muzika - taip pirmadienį buvo palydėtas Vytautas Kernagis. Sekmadienį Šv. Jonų bažnyčioje, kur stovėjo urna su kremuotais V.Kernagio palaikais, skambėjo bliuzas. Šventovė buvo sausakimša. Vinguriuojanti eilė bemat nusidriekė senamiesčio gatvelėmis. Minios plūdo iki vėlaus vakaro.
Į viršų