baba vanga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baba vanga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baba vanga“.

Šiurpios aiškiaregės Vangos pranašystės: žmones suskaldys jų tikėjimas, islamo ekstremistų armija įsiverš į Europą

Apie prieš beveik dešimtmetį mirusią bulgarę aiškiaregę Vangą žino beveik visas pasaulis. Dar gyva būdama ši akla moteris stebino savo pranašystėmis ir sugebėjimu gydyti. Aiškiaregė išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija pasitraukti iš Europos sąjungos. Moteris pamatė Donaldo Trumpo klastingą ligą, galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas.
2021-09-18

Šiurpinančios Vangos pranašystės – pasakė, kas laukia 2021 metais

2020-ieji priminė baisų pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais, laimei, už kelių savaičių jie baigsis. Pateikiame jums keletą ateities pranašysčių, kurias numatė garsioji Baba Vanga, dar vadinama Balkanų Nostradamu. Tikima, kad akla aiškiaregė iš Bulgarijos išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija nuspręs pasitraukti iš Europos sąjungos, rašoma latestly.com. Baba Vanga pranašavo, kad Donaldas Trumpas susirgs klastinga liga.
2020-12-25

Aklos aiškiaregės Vangos pasekėjai: „Ji sakė, kad korona bus tarp mūsų“

Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kag Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių, rašoma dailystar.co.
2020-03-19

Vangos pranašysčių populiarumo fenomenas: kodėl visa tai tėra kliedesiai

„Forbes“ ir eilei kitų JAV žiniasklaidos priemonių rašantis apžvalgininkas Ericas Mackas atkreipė dėmesį į „internetinės žiniasklaidos tradicija jau tapusį įvairiausių taip vadinamųjų aiškiaregių ateities įžvalgų publikavimą“. Dar svarbiau, jo teigimu, suvokti, kad tai suteikia galimybę pakalbėti ir apie šaltinių tikrinimą bei patvirtinimų šališkumą, kas dažnai gali būti didžiausiu trukdžiu žmonijos progreso ir klestėjimo kelyje.
2018-01-03
Į viršų