• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas pirmadienio vakarą kreipėsi į savo klausytojus. 

REKLAMA

Dainininkas vaizo įraše pranešė, kad grupei planuojant koncertą Klaipėdoje buvo sulaukta savivaldybės pranešimo, kad koncertas yra neįmanomas, nes baiminamasi riaušių ir per didelio garso. 

E. Dragūnas Klaipėdos miesto savivaldybės atsakymą paskelbė grupės paskyroje „Facebook“.

„Pažymėtina tai, kad grupės „SEL“ koncertai Klaipėdos Vasaros estradoje vyksta jau keletą metų ir po kiekvieno koncerto yra gaunami skundai, kad buvo pažeisti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme ir išduotame leidime organizuoti renginį nurodyti reikalavimai, taip pat Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo, Lietuvos higienos normos HN 33:2011 „Triukšmo ribiniai dydžiai gyvenamuosiuose ir visuomeninės paskirties pastatuose bei jų aplinkoje reikalavimai.

Vadovaudamiesi Taisyklių 21.5 punktu, kuriame numatyta, kad leidimas organizuoti renginį neišduodamas „renginiams, kurių metu, policijos arba renginių koordinatoriaus nuomone, gali kilti riaušės arba tokie renginiai pagal savo pobūdį gali sukelti neigiamą visuomenės reakciją ar pasipriešinimą, arba yra gauta objektyvių duomenų ar kita informacija dėl galimų pažeidimų“, informuojame, kad leidimas minėtam renginiui nebus išduotas“, – rašoma Klaipėdos miesto savivaldybės siųstame rašte.

REKLAMA
REKLAMA

E. Dragūnas teigia, kad toks savivaldybės žingsnis – piktybinis pagalių kaišiojimas į ratus. Tuo pačiu atlikėjas paprašė klaipėdiečių pagalbos. 

REKLAMA

„Aš šiandien kreipiuosi į klaipėdiečius. Mes pranešėm, kad Klaipėdoj vyks mūsų koncertas, bet šiandien mes gavom iš Klaipėdos savivaldybės laišką, kad mūsų koncertas yra neįmanomas, kad savivaldybė baiminasi riaušių, per didelio garso. Bet aš tik suvokiu, kad tai yra piktybinis pagalių kaišiojimas į ratus. Brangūs valdininkai, aš noriu pasakyti jum vieną: tai yra bendras Lietuvos tautos turtas, tai nėra jūsų turtas. Ir jūsų sprendimai yra neteisingi, nesąžiningi. Aš prašau Klaipėdos žmonių, kurie klauso mano muziką, kurie buvo mūsų koncertuose, aš stengiausi daug kartų dėl jūsų: pasistenkit šiandien dėl manęs ir apginkit teisybę. Ačiū, Klaipėdos žmonės“, – vaizdo įraše kalbėjo E. Dragūnas. 

REKLAMA
REKLAMA

Po garsiai nuskambėjusių skandalų Egidijus Dragūnas su grupe SEL paskelbė grįžtantis į sceną

Pastaraisiais metais garsiai nuvilnijo ne vienas skandalas, susijęs su Egidijumi Dragūnu. Prasidėjus karui Ukrainoje, atlikėjas viešai socialiniuose tinkluose kovas pavadino „natūraliu planetos išvalymu“ ir sulaukė ne tik gerbėjų, bet ir kolegų kritikos. Galiausiai nuo jo nusisuko grupės SEL muzikantai, buvo atšaukti koncertai, jo muziką nustojo groti įvairios radijo stotys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vėliau socialiniuose tinkluose vyras buvo paklaustas, kada vėl įvyks jo pasirodymai. „Koncas tada, kai užmušit Valinską b*** ir atnešit man jo galvą“, - taip į klausimą atsakė jis. Tačiau dabar atlikėjas skelbia apie naujus koncertus.

Egidijaus Dragūno paskyroje intstagrame paskelbta, jog pasirodymai 2023 metais bus surengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Londone, Dubline, Osle, Čikagoje ir Šiauliuose. Egidijus anonsavo artimiausiu metu pasirodysiantį savo interviu ir teigė manantis, jog tai bus žiūrimiausias vaizdo įrašas.

REKLAMA

„Kai paskelbėm, kad grosim, atėjo ne šimtai, ne tūkstančiai, o dešimtys tūkstančių žinučių. Neatsakinėsiu čia dabar kiekvienam. Ruošiamas yra interviu, kuris netrukus pasirodys „YouTube“. Galvoju, kad tai bus vienas žiūrimiausių šių metų interviu. Ten aš viską papasakosiu ir išdėstysiu“, – sakė jis.

Primename, kad 2022-ųjų vasarą įvykęs konfliktas tarp dviejų šou pasaulio atstovų – Arūno Valinsko ir Egidijaus Dragūno – tebesitęsia. A. Valinskas nepamiršo kraupiai nuskambėjusios grupės „SEL“ lyderio išsakytos frazės „kai užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą“, tad šiuos dainininko pasisakymus vertina teisėsauga.

REKLAMA

Praėjus pusmečiui nuo minėto įvykio A. Valinskas lrt.lt teigė, kad procesas dar nepasibaigė ir jo nuomonė šiuo klausimu nepasikeitė

„Dabar vyksta skundų ir pareiškimų svarstymo stadija ir kol kas aš nelabai daugiau galiu komentuoti. Kol kas vyksta tyrimas“, – sakė į teisėsaugą kreipęsis A.Valinskas.

Jis pridūrė, kad sulaukė E. Dragūno skambučio, tačiau pokalbio metu situacijos išspręsti nepavyko.

Primename, kad naujienų portale tv3.lt anksčiau buvo skelbta, jog Egidijus Dragūnas tiesioginės transliacijos metu socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasakė: „Čia yra namie, chebra, namie. Kada bus koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską b**t. Ir atnešit man jo galvą n****i.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po tokio aštraus E. Dragūno pasisakymo socialiniuose tinkluose kilo pasipiktinimų banga. Netrukus į pykčio kupinus žodžius sureagavo  ir pats A. Valinskas.

„Pasijuokėm su Inga ir tiek. Aš esu sakęs ir rašęs ne vieną kartą, kad tarp visų kitų SEL‘as irgi yra tas Kremliui naudingas idiotas. Paaiškėjo, kad jis šiaip idiotas“, – situaciją komentuoja A. Valinskas.

E. Dragūnas, anot jo, jei jau toks drąsus grasinti kitam vyrui, bent jau galėjo savo pasisakymo neištrinti.

REKLAMA

„Mano diagnozė paprasta. Esu sakęs. Nereikia maišyti degtinės, alkoholio su narkotikais, o taip padarius nereikia lįsti rašinėti kažką, ką dažnai daro įvairiausi influenceriai. Kai paryčiais ką nors parašo, paskui trina“, – kalba A. Valinskas.

Konfliktas tarp E. Dragūno ir A. Valinsko įsiplieskė dar anksčiau – kai SEL lyderis prieštaringai pasisakė apie Rusijos pradėtą karą Ukrainoje. Ir jį pavadino natūraliu planetos išvalymu. Tuomet A. Valinskas kvietė sureaguoti į skandalingus E. Dragūno žodžius apie karą Ukrainoje ir kvietė SEL lyderį išvis ignoruoti –  ištrinti dainas iš grojaraščių, nerengti koncertų.

REKLAMA

Dabar A. Valinskas sako dar nežinantis, ką darys dėl šių E. Dragūno pasisakymų – žada tartis su teisininkais.

„Nelabai turiu laiko užsiimti tokiom nesąmonėm kaip SEL‘as. Bet rytoj kaip tik su teisininkais pasikonsultuosim ar čia verta gaišti, ar čia norim mes. Kaip sakoma, nereikia kišti rankų į šūdą, nes tu nei tu labiau dėl to tapsi švaresnis dėl to, paprasčiausiai išsišūdinsi“, – teigia jis.

A. Valinskas dėl jam skirtų grasinimų E. Dragūnui siūlo pagalvoti dar kartą.

„Ne ant to užsirovė. Jeigu jis įsivaizduoja, kad visiems gali siuntinėti kaip policininkus ir visą kitą, tai tiesiog po tokių pasakymų patarčiau pačiam vaikštant gatve labiau dairytis į užnugarį, o ne aiškinti, kad jam čia visi kažkieno galvą atnešti. Paprastas labai dalykas. Kai savo galvos neturi, reikalauji svetimos“, – sako jis.

Vis į nemalonumus įsipainiojantis SEL lyderis jau anksčiau sulaukė ir savo grupės narių atkirčio, Po E. Dragūno pasisakymų apie Rusijos karą Ukrainoje ir planetos išvalymą grupės SEL nariai suskubo palikti kolektyvą.

sel koncertuos RUSKYNE
Koks jis bebūtų zmogus,bet koncertus daro nerealius .to niekas nepaneigs.. minia žmonių visada,grafika,sceninis įvaizdis,garsas .. super...
Puikus miesto sprendimas
Puikus miesto sprendimas
Eina jis velniop su savo koncertais, aplinkinių namu stiklai dreba. Tegul nuomojasi švyturio arena ar baigėsi pinigai?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų