SEL Klaipėdoje žada pritrenkiantį reginį: ekranas – Lukiškių aikštės dydžio

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas. Renginys bus ne tik vienas didžiausių šiais metais vasaros koncertų Lietuvoje, į kurį susirinks 15 tūkstančių grupės gerbėjų, bet ir stebinsiantis įspūdingais vizualiniais sprendimais, kuriems šias metais skiriama itin daug dėmesio. Į koncertą ateisiantys žiūrovai vaizdą galės stebėti stulbinančio dydžio ekrane – jo plotis prilygsta Lukiškių aikštės Vilniuje pločiui.

“Mes žinom, kad žmonės, eidami į mūsų koncertus, visada tikisi ir net reikalauja daug – daug to, ką galime pasiūlyti tik mes, todėl mes labai daug galvojame, kaip galėtume nustebinti žiūrovus ir šį kartą. Kad garsas bus aukščiausios kokybės – tą jau žino visi, kad šviesos bus įspūdingos – tą taip pat visi žino. Tad šiais metais nusprendėme pagrindinį dėmesį skirti nematyto dydžio vaizdo ekranui, prie kurio kūrimo prisidėjo geriausi profesionalai. Manau, tai, ką išvys žiūrovai, juos nustebins ir apstulbins: vaizdai koncerto metu tarsi perkels visus į kitą planetą”, – apie būsimą koncertą pranešime spaudai pasakojo SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Be koncerto Klaipėdoje, grupė SEL su savo gerbėjais šiais metais susitiks dar trijuose koncertuose: birželio 18 d. Šiauliuose, rugsėjo 4 d. Vilniuje ir gruodžio 25 d. Kaune.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų