Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
26
Saulius Prūsaitis (nuotr. Organizatorių)

Jau nuo rugsėjo 6-osios TV3 eteryje pasirodys netikėto formato naujasis „X faktoriaus“ sezonas, kurio metu žiūrovai išvys daugybę staigmenų. Tiesa, kai kas nesikeičia jau daug metų. Tai – visų laidos žiūrovų pamilti teisėjai, tarp kurių – ir Saulius Prūsaitis.

26

Jau nuo rugsėjo 6-osios TV3 eteryje pasirodys netikėto formato naujasis „X faktoriaus“ sezonas, kurio metu žiūrovai išvys daugybę staigmenų. Tiesa, kai kas nesikeičia jau daug metų. Tai – visų laidos žiūrovų pamilti teisėjai, tarp kurių – ir Saulius Prūsaitis.

REKLAMA

Žinomas vyras papasakojo, kad nors pasiruošimas „X faktoriui“ ir signalizuoja vasaros pabaigą, tai jo niekuomet neliūdina, o šio sezono jis netgi laukė dar labiau, nei įprastai.

S. Prūsaitis pasakojo, kad kiekvienais metais „X faktoriaus“ pradžios laukia, viso to pasiilgsta. „Man be galo smagu ir gera žinoti, kad manęs ten laukia, kad kolektyvas nesikeičia jau ilgai – mes vieni prie kitų esame įpratę. Kaip bebūtų keista, bet jaučiuosi šeimos dalimi. Nėra taip, kad mums nėra viskas aišku – juk tai ne pirmi metai. Jei neklystu, tai – 8 sezonas, o tai yra pakankamai daug laiko. Daug porų tiek metų kartu nė neišgyvena“, – kaip visuomet žodžio kišenėje neieškojo atlikėjas.

REKLAMA

Tiesa, šiais metais „X faktorius“ bus netgi ypatingesnis, nei įprastai – to neslepia ir Saulius: „Šių metų formatas man tapo tikru impulsu, ir manau, kad ir žiūrovams bus taip pat. Mes tikrai pasistengsime, kad įvyktų kažkokių mažų stebuklų. Kai ką dar paliksime paslaptyje, bet daug ką pamatysite kitame aplua…“

Daugelis su vasara atsisveikina itin skaudžiai, vis dėlto S. Prūsaitis teigė niekuomet apie tai negalvojantis. 

„Sakoma, kad kai kam vasara niekada nesibaigia (juokiasi). Aš turiu labai daug veiklos, ir nors metų sezonus jaučiu, nesu depresyvus, nenuliūstu, kad vasara baigiasi. Tikrai nepradedu kitaip mąstyti, man niekas nepasikeičia. Aš žinau, ką reikia daryti šiandien, rytoj, poryt. Ir taip – visada. Visuomet reikia stengtis įžvelgti džiaugsmą, jei tai tik įmanoma. To visiems ir palinkėčiau“, – sakė jis.

Ir nors dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos ši vasara galėjo būti kardinaliai kitokia, S. Prūsaitis ir pats liko nustebęs – o taip pat pasidarė netikėtas išvadas apie visą lietuvių tautą.

REKLAMA
REKLAMA

Žinomas dainininkas pasakojo, kad nors ir netikėtai, bet galiausiai kuo puikiausiai pavyko įsivažiuoti į tokį koncertų ritmą, koks buvo ir praėjusiomis vasaromis. 

„Birželio pradžioje viskas atrodė dar labai neaiškiai, o po to staiga atsitiko stebuklas. Žmonės, supratę, kad tai traukiasi, ir atvejų vis mažėja, labai greitai ir vėl grįžo prie senų savo įpročių. Kai sunkiai dirba – nori ir atsipalaiduoti, švenčia savo ir kitų šventes. Man staiga pradėjo dėliotis tokia aibė koncertų, kad supratau, jog mes esame gal net socialiausi šioje planetoje, ir kad mes be švenčių negalime. Jos mums tiesiog reikalingos, kaip ir naujos jėgos, geros emocijos. Mūsų darbo specifikos paslaptis yra tai, ką mes padovanojame žmonėms“, – sakė S. Prūsaitis.

Tiesa, žinomas vyras neslėpė, jog, anot jo, žiniasklaida kartais perspaudžia: „Dabar liūdina tai, kad situacija ir vėl keičiasi, o dar žiniasklaida… „Berniukas nusišypsojo pandemijos akivaizdoje“, „Vyrai šoko koronos gniaužtuose“, „Mašina nutrenkė dar vieną šimtametį pilietį, kuris vėliau žuvo nuo koronos“… Šitas dalykas mane tikrai žiauriausiai pjauna. Tai kartais darosi jau nebejuokinga. Manau, kad visi esame pakankamai suaugę, suprantame, kad grėsmė yra reali. Užtektų ir tos sausos informacijos, o ne riebaluotų baimės lūpų.“

REKLAMA
REKLAMA

O štai į atšaukiamus pasirodymus rudenį S. Prūsaitis reaguoja itin ramiai. Anot jo, visa tai – nieko neįprasto. „Turiu keletą koncertų, o keletą renginių, dėl savaime suprantamų priežasčių, teko atšaukti. Taip yra, ir taip reikia, kad būtų. Kad ir nemalonu – neverksi, tai yra normalu.“

„X faktorius. Žvaigždės“ – jau rugsėjo 6 d. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų