„X faktoriuje“ išgarsėjusi Luka pristatė naują singlą: kviečia nerūpestingai šypsotis ir gyventi šia diena

TV3 televizijos projekto „X faktorius“ finalistė Lukrecija Vasiliauskaitė-LUKA pristatė naują singlą „Galima lėtai“. Tai – jau trečiasis jaunos atlikėjos singlas. Luka klausytojams artimiausioje ateityje žada albumą ir atvirai dalinasi savo mintimis apie naujausius kūrinius.  – Apie ką tavo naujasis singlas „Galima lėtai“? – Ši daina yra apie nerūpestingumą, impulsyvumą, ir netikėtas naujas pradžias.
X Faktorius 2023-03-16

Išgirskite: sutartį su „Universal Music Group“ pasirašęs Norbertas pristatė pirmąjį singlą „Kur tu?“

TV3 televizijos projektų „X faktorius“ bei „Didysis šou burbulas“ finalistas, energingas ir charizmatiškas Norbertas pradeda itin svarbų etapą savo muzikinėje karjeroje. Pasirašęs sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“, atlikėjas klausytojams dovanoja singlą – „Kur tu?“. „Manau, kad kiekvienas ne kartą sau užduodame klausimą – „Kur tu?“, ypač, kai  galvojame apie mylimą žmogų. Kartais bijome išreikšti savo jausmus, prisipažinti meilėje.
X Faktorius 2023-01-06

„X faktoriaus“ nugalėtojai „Spurr“ paatviravo apie meilę: atskleidė, ar jų širdis laisva

Gruodžio 25-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo dešimtojo – jubiliejinio – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Įtampa buvo jaučiama iki pat paskutinės sekundės – nugalėtojo negalėjo nuspėti niekas. Žiūrovų sprendimu, projektą nugalėjo, publikos meilę ir didįjį prizą – 15 tūkst. eurų – pelnė grupė „Spurr“. Iš Ignalinos kilusi roko grupė „Spurr“ atrankose atliko dainą apie faršą, kotletus, pomidorus ir makaronus, tačiau iš karto pelnė teisėjų simpatijas.
X Faktorius 2022-12-28

„X faktoriaus“ nugalėtojai „Spurr“ – apie santykį su kitais dalyviais, įvaizdį ir prizą: atsakė, kur išleis laimėtus pinigus

Gruodžio 25-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo dešimtojo – jubiliejinio – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Įtampa buvo jaučiama iki pat paskutinės sekundės – nugalėtojo negalėjo nuspėti niekas. Žiūrovų sprendimu, projektą nugalėjo, publikos meilę ir didįjį prizą – 15 tūkst. eurų – pelnė grupė „Spurr“. Iš Ignalinos kilusi roko grupė „Spurr“ atrankose atliko dainą apie faršą, kotletus, pomidorus ir makaronus, tačiau iš karto pelnė teisėjų simpatijas.

Atskleista, kaip pasiskirstė „X faktoriaus“ žiūrovų balsai: kas buvo finalų lyderiai?

Pirmąją Kalėdų dieną paaiškėjo TV3 projekto „X faktorius“ nugalėtojas – daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnė roko grupė „Spurr“. Moksleiviai iškovojo pagrindinį prizą – 15 tūkst. eurų ir galimybę kartu su pasaulyje lyderiaujančia įrašų kompanija „Universal Music Group“ išleisti singlą. O pasibaigus 10-ajam sezonui, atskleista ir kita paslaptis – kaip visų tiesioginių transliacijų metu balsavo TV3 žiūrovai? Šie balsai paaiškėja tik po superfinalo, kai būna paskelbtas nugalėtojas.

Tiesiogiai: pokalbis su „X faktoriaus“ nugalėtojais grupe „Spurr“

Gruodžio 25-ąją TV3 eteryje nugriaudėjo jubiliejinio, 10-tojo „X faktoriaus“ superfinalas! Jo metu paaiškėjo ir projekto nugalėtojai. Žiūrovų sprendimu, projektą nugalėjo, publikos meilę ir didįjį prizą – 15 tūkst. eurų – pelnė grupė „Spurr“! Kaip jaučiasi grupės nariai? Ką jie veiks su laimėtu prizu? Kokie jų ateities planai? Apie visa tai – pokalbis su grupės nariais tiesioginėje tv3.lt transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.
X Faktorius 2022-12-27

Šių produktų ant Mikutavičiaus švenčių stalo nepamatysi: „Tai yra du blogiausi dalykai po Kirkorovo“

Gruodžio 25-osios vakarą žiūrovus priešais televizijos ekranus sutraukė jubiliejinio – dešimtojo – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Per reklamos pertraukėlę teisėjas Marijonas apsilankė užkulisiuose pas radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjus Edgarą Kožuchovskį ir Eleną Karalienę. Pokalbio metu paaiškėjo, kad vyras negali pakęsti.

„X faktoriaus“ superfinale – Jazzu dovana žiūrovams: pirmą kartą dainavo po gimdymo

374
Lapkričio 10-ąją pirmagimio susilaukusi viena populiariausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu pirmą kartą po gimdymo pasirodė scenoje. Muzikinio projekto „X faktorius“ teisėja superfinalo metu žiūrovams salėje ir priešais televizoriaus ekranus padovanojo kūrinį „Apie tave“. J. Arlauskaitės-Jazzu pasirodymą pamatykite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:...

Penktąją vietą „X faktoriuje“ iškovojusi Jausmė superfinale pasirodė sirgdama: nenoriu, kad manęs kas nors gailėtų

57
Gruodžio 25-osios vakarą žiūrovus priešais televizijos ekranus sutraukė jubiliejinio – dešimtojo – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Dėl žiūrovų meilės ir pagrindinio prizo – 15 tūkst. eurų – kovoja grupė „Spurr“, Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shyianas, Vytautė Gaižauskaitė ir Domantas Rolis. Projekto finale pirmoji pasirodė Jausmė Elena.

„X faktoriaus“ superfinale nuskambėjo pirmieji dalyvių pasirodymai: pamatykite pakartojimą

85
Gruodžio 25-osios vakarą žiūrovus priešais televizijos ekranus sutraukė jubiliejinio – dešimtojo – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Dėl žiūrovų meilės ir pagrindinio prizo – 15 tūkst. eurų – kovoja grupė „Spurr“, Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shyianas, Vytautė Gaižauskaitė ir Domantas Rolis. Penki geriausieji kovoja dėl nugalėtojo titulo, tačiau juo tapti galės tik vienas. Tas, kuriam nėra lygių ir tas, be kurio Lietuvos scena jau nebūtų įsivaizduojama.

Sostinėje nugriaudėjo „X faktoriaus“ superfinalas: paaiškėjo, kam atiteko nugalėtojo titulas

Gruodžio 25-ąją TV3 eteryje parodytas jubiliejinio, 10-tojo „X faktoriaus“ superfinalas! Didysis superfinalas pradėtas visų – dvylikos – šiame „X faktoriaus“ sezone pasirodžiusių dalyvių pasirodymu. Beveik 14 tūkst. žiūrovų balsų palaikymo sulaukė ir „X faktoriaus“ nugalėtojais tapo grupė „Spurr“, antroji vieta atiteko Vytautei Gaižauskaitei. Sustabdžius balsavimą paaiškėjo, kad žiūrovai nusprendė trečiąją vietą skirti Demianui Shyianui iš Ukrainos. „Kalbėsiu angliškai.

Prieš „X faktoriaus“ superfinalą – nesuvaidintos emocijos: pasižvalgykite po užkulisius

122
Jau šį vakarą TV3 eteryje – jubiliejinio, 10-tojo „X faktoriaus“ superfinalas! Pirmąja šv. Kalėdų dieną filmavimo užkulisiuose verda gyvenimas. Superfinalo dalyvių penketas kartoja pasirodymų detales, velkasi kruopšiai apgalvotus įvaizdžius, leidžia laiką kartu. Penki geriausieji kovos dėl nugalėtojo titulo, tačiau juo tapti galės tik vienas. Tas, kuriam nėra lygių ir tas, be kurio Lietuvos scena jau nebūtų įsivaizduojama.

Įvertinkite: Kūčių išvakarėse „X faktoriaus“ finalistas Demianas Shyianas uždainavo kartu su Andriumi Mamontovu

397
Jubiliejinio – dešimtojo – muzikinio projekto „X faktorius“ dalyvis Demianas Shyianas Kūčių išvakares praleido Šiaulių arenoje. Čia ukrainietis dalyvavo dainininko Andriaus Mamontovo koncerte „Kitoks pasaulis. Kalėdos“.  Demianas ir Andrius kartu sudainavo kūrinį „Vaikystės stogas“.  Pirmą kartą D. Shyianas šią dainą atliko „X faktoriaus“ scenoje prieš kelias savaites.

Didysis „X faktoriaus“ finalas – jau šiandien: ką darytų kiekvienas dalyvis, jei taptų nugalėtoju?

77
Jau šį vakarą TV3 eteryje – jubiliejinio, 10-tojo „X faktoriaus“ superfinalas! Penki geriausieji kovos dėl nugalėtojo titulo, tačiau juo tapti galės tik vienas. Tas, kuriam nėra lygių ir tas, be kurio Lietuvos scena jau nebūtų įsivaizduojama.

Saulius Urbonavičius-Samas įvertino kiekvieną „X faktoriaus“ superfinalo dalyvį: „Nuspėti nugalėtoją šiemet yra sunku“

66
Šį sekmadienį – ilgai lauktas TV3 televizijos muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas! Pirmąją Kalėdų dieną paaiškės, kuris dalyvis taps jubiliejinio, 10-ojo sezono nugalėtoju. Sekmadienį dėl nugalėtojo titulo, žiūrovų meilės ir pagrindinio prizo – 15 tūkst. eurų – varžysis net 5 geriausieji. Tai – grupė „Spurr“, Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shyianas, Vytautė Gaižauskaitė ir Domantas Rolis.

Paaiškėjo visi „X faktoriaus“ dalyviai, kovosiantys dėl nugalėtojo vardo

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo paskutinę „X faktoriaus“ laidą prieš didįjį superfinalą. 6 dalyviai atliko net po dvi dainas, iš kurių vieną išrinko patys projekto žiūrovai. Deja, dar vienam dalyviui kova jau baigėsi... Ateinantį sekmadienį išvysime 5 likusius finalistus, kurie kovos dėl šių metų nugalėtojo titulo. Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė teisėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai – Jausmė Elena ir Dovi. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, balsavo teisėjai.

Paaiškėjo „X faktoriaus“ didžiojo finalo dalyvių penketukas

Gruodžio 18-ąją TV3 televizijos žiūrovai išvydo ketvirtąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Šis sekmadienis „X faktoriaus“ dalyviams tapo lemiamu – iki didžiojo superfinalo, kurį TV3 žiūrovai išvys per Kalėdas, teliko vienas žingsnelis! Dėl vietos projekto superfinale sekmadienio vakarą kovojo grupė „Spurr“, Dovydas Misiūnas-Dovi, Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shyianas, Vytautė Gaižauskaitė ir Domantas Rolis.

„X faktoriaus“ dalyvis Dovydas – apie laikus, kai grodavo Londono gatvėse: „Žengti pirmą žingsnį buvo labai baisu“

Šį vakarą TV3 projekto „X faktorius“ žiūrovų laukia itin įtempta laida – iki superfinalo, apie kurį svajoja visi dalyviai, liko vos vienas žingsnis. Ne išimtis ir gatvės muzikantas Dovydas Misiūnas-Dovi, negalintis gyventi be muzikos. Visko išmokęs gatvėje, šiandien jis spindi ir didžiojoje scenoje!   „X faktoriaus“ dalyvis labai vertina patirtį, kurią įgijo grodamas gitara ir dainuodamas Londono gatvėse. Atvykęs į svetimą šalį, Dovydas nerado būdo, kaip įsilieti į sceną.

„X faktoriuje“ kovojantis valstybės pareigūnas Domantas – apie darbą su Samu: atskleidė, koks jis

Šis sekmadienis „X faktoriaus“ dalyviams taps lemiamu – iki didžiojo superfinalo, kurį TV3 žiūrovai išvys per Kalėdas, teliko vienas žingsnelis! Negana to, šįkart dalyviams teks paruošti net po du pasirodymus. Vieną – šių metų hitą, o kitą teisėjai išrinks iš tų, kuriuos siūlė žiūrovai.  Scenoje pasirodys iš mažo Musninkų miestelio kilęs Domantas Rolis, dirbantis Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyboje. Muzika jam – nesvetima.

„X faktoriaus“ dalyvė Jausmė pasiruošusi eiti iki galo: „Iš studijos grįžtu pirmą valandą nakties“

Šis sekmadienis „X faktoriaus“ dalyviams taps lemiamu – iki didžiojo superfinalo, kurį TV3 žiūrovai išvys per Kalėdas, teliko vienas žingsnelis! Negana to, šįkart dalyviams teks paruošti net po du pasirodymus. Vieną – šių metų hitą, o kitą teisėjai išrinks iš tų, kuriuos siūlė žiūrovai.  Save neformatu vadinanti šou dalyvė Jausmė Elena Stonkutė neslepia – dalyvauti projekte kiekvieną sekmadienį tampa vis įdomesnis.
Į viršų