Dovi Mi pristatė dainą ir vaizdo klipą „Chuliganė“: toks jausmas, kad rašiau labai karštą knygą

Jaunosios kartos dainininkas ir muzikos kūrėjas Dovi Mi pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Chuliganė“. Šiandien pristatomai dainai atlikėjas sukūrė ir vaizdo klipą, kuriame atskleidžiama intriguojantys santykiai. Vaizdo klipui gimti padėjo muzikiniame projekte užgimusi draugystė su aktore bei prodiusere Skaiste Vievese. Pasak atlikėjo, apie šiandien pristatomą kūrinį yra naktinė istorija, iš kurios ir gimė šiandienos premjera.
X Faktorius 2024-03-28

Silvester Belt 2018-aisiais dalyvavo „X faktoriuje“: sėkmingas debiutas ir kalba apie orientaciją

Vasario 17-osios vakarą Lietuvą išsirinko: šaliai tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“ šiemet atstovaus Silvestras Beltė, scenoje prisistatantis Silvester Belt pseudonimu. 2018-aisiais jaunas vyras pasirodė TV3 televizijos projekte „X faktorius“. Tąkart nuo 4-erių dainuojantis Silvestras sėkmingai pateko į kitą etapą. Kaip vaikinas tikino, tėvai jį dar visai mažą nuvedė į muzikos mokyklą, tad nuo tada jis ir muzika tapo neišskiriami.

Monika Pundziūtė-Monique – apie išlietas ašaras, neigiamus komentarus ir įvykusius esminius pokyčius

Būdama vos 17-likos TV3 televizijos muzikiniame projekte „X faktorius“ išgarsėjusi Lietuvos dainininkė ir dainų kūrėja Monika Pundziūtė-Monique renginyje „Perklausos“ atviravo apie jautrias kūrybinio gyvenimo patirtis, neigiamus komentarus, rašant dainą išlietas ašaras ir didelius gyvenimo pokyčius.

„X Faktoriaus“ finalistė Elvija įrašė dainą duetu su atlikėju Mr.Bullet

Praėjusiais metais TV3 televizijos projekte „X Faktoriaus“ žiūrovų širdis suvirpinusi vokalistė Elvija įrašė kūrinį kartu su hiphopo ir regio atlikėju Mr. Bullet. Nauja daina „Norime skristi“ skamba pasaulyje populiariu afrobeat ritmu, papildant jį ispaniškos gitaros garsais.  „Pasiūlymas įrašyti dainą man buvo netikėtas, nes esame skirtingų kartų, skirtingos gyvenimo ir dainavimo patirties turintys atlikėjai.
X Faktorius 2024-01-31

„X faktoriuje“ išgarsėjusi Paola Hart gyvenimą kuria Dubajuje: atskleidė, ką ten veikia

Paulina Paulauskaitė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Paola Hart, šiandien pristato naują lietuvišką dainą „Pasirenku Tave“ ir dalijasi savo naujo gyvenimo etapo patirtimis. Baigusi džiazo (vokalo) studijas Karališkojoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“, atlikėja išvyko į Dubajų, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Papasakok apie savo muzikinę kelionę: nuo Lietuvos, Škotijos, iki dabartinio etapo Dubajuje.

„Eurovizijos“ atrankoje debiutuosiantis Deividas Valma parodys ir kitokį įvaizdį: „Spinduliuosiu seksualumą“

Dar vaikystėje apie didžiąją „Eurovizijos“ sceną svajojęs muzikinių televizijos projektų dalyvis, atlikėjas Deividas Valma šiemet išpildys vieną didžiausių norų. Jau visai netrukus vaikinas pasirodys nacionalinėse atrankose, kuriose žada nustebinti savo gerbėjus bei konkurso žiūrovus ne tik seksualiu įvaizdžiu, bet ir nepaprastu kūriniu „Blood On Your Hands“. D. Valma jau kurį laiką tikslingai kopia muzikinės karjeros laiptais.

„X faktoriuje“ išgarsėjusi Luka pristato dainą „Aš nebijau“: linki drąsiai priimti gyvenimo iššūkius

TV3 televizijos projekto „X faktorius“ finalistė Luka (Lukrecija Vasiliauskaitė) pristato naują singlą „Aš nebijau“ iš netrukus pasirodysiančio albumo. „Aš nebijau“ – titulinė albumo daina. Tai drąsos ir jaunatviško veržlumo kupinas kūrinys, pasakojantis dainininkės istoriją, skatinantis nebijoti rinktis sudėtingesnį kelia dėl didelių svajonių, rašoma pranešime žiniasklaidai.  – Luka, ką tau pačiai reiškia „Aš nebijau“? – Ši daina yra mano nepriklausomybės išraiška.
X Faktorius 2023-12-21

„X faktorius“ grįžta: pildykite dalyvio anketą jau šiandien!

Daugybę žvaigždžių užauginęs „X faktorius“ grįžta! Daugiau nei 10-metį skaičiuojantis TV3 muzikinis projektas jau suteikė šansą ant scenos pasirodyti tūkstančiams, o kartu nepaliaujamai primena, kokia muzikali šalis yra Lietuva. Nepraleiskite savo šanso – pildykite anketą į populiarųjį muzikinį projektą jau šiandien. Didžiojoje projekto scenoje laukiami visi dainuojantys – būtent tai gali tapti didžiausiu jūsų tramplinu į muzikinę padangę! Anketą pildykite čia: https://www.

Atlikėjas Dovi Mi pristatė naują kūrinį: norėjau įamžinti naktinį romantinį jausmą

Karjeros pradžioje Londono gatvėse koncertus rengęs dainininkas Dovydas Misiūnas-Dovi Mi pastaruoju metu džiaugiasi apčiuopiamu kūrybos rezultatu. Šiandien klausytojams populiarėjantis kūrėjas pristato jau trečią savo kųrybos dainą „Sukasi mano galva“.  Pasakodamas apie jau trečiąjį lietuvišką kūrinį, kuris šiandien išvydo dienos šviesą, TV3 televizijos projekte „X faktorius“ išgarsėjęs atlikėjas atviras – šios dainos gimimas suteikė daug džiaugsmo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
X Faktorius 2023-11-13

„X faktoriaus“ nugalėtojas Antoine Wend pristato naują singlą

Didžiausiame ir populiariausiame muzikiniame projekte „X faktorius“ triumfavęs atlikėjas Antoine Wend pristato naują singlą „Morsure“. Atlikėjas atskleidžią, tai yra pirmas jo autorinis kūrinys gimtąją prancūzų kalba. „Morsure“ tai tarsi kelionė į dar nematytą patyrimų pasaulį, kuriame galima atrasti daug malonumų.   „Mano kūryba yra įkvėpta meilės, laisvės ir gebėjimo atleisti.
X Faktorius 2023-10-27
Į viršų