REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar vaikystėje apie didžiąją „Eurovizijos“ sceną svajojęs muzikinių televizijos projektų dalyvis, atlikėjas Deividas Valma šiemet išpildys vieną didžiausių norų.

Dar vaikystėje apie didžiąją „Eurovizijos“ sceną svajojęs muzikinių televizijos projektų dalyvis, atlikėjas Deividas Valma šiemet išpildys vieną didžiausių norų.

REKLAMA

Jau visai netrukus vaikinas pasirodys nacionalinėse atrankose, kuriose žada nustebinti savo gerbėjus bei konkurso žiūrovus ne tik seksualiu įvaizdžiu, bet ir nepaprastu kūriniu „Blood On Your Hands“.

D. Valma jau kurį laiką tikslingai kopia muzikinės karjeros laiptais.

Neseniai jį buvo galima išvysti tokiuose muzikiniuose projektuose kaip „Lietuvos balsas“ bei „X Faktorius“, atlikėjas yra įrašęs kūrinius su grupe „8 Kambarys“, „Dapa Deep“ ir Mad Money, Noro bei „Sadboi“.

Šiemet jis žengia dar vieną žingsnį – pasirodys nacionalinio „Eurovizijos“ konkurso pusfinalyje.

„Lyginant su kitais muzikiniais projektais, „Euroviziją“ žiūriu dažniausiai. Mane žavi, kad joje yra daug muzikinių stilių įvairovės, dainos ne vien tik pop žanro, galima išgirsti ir operos, roko kūrinių. Pats esu įvairiapusis atlikėjas, mėgstu laviruoti tiek stilistiškai, tiek aprangos prasme, kiekvieną kartą būnu skirtingas, todėl labai mėgstu ir šią teatrališką konkurso pusę“, – sako D. Valma.

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjas teigia, kad dalyvauti „Eurovizijoje“ ryžosi tik dabar, nes laukė tinkamos dainos.

Anot jo, šio konkurso scena – daug rimtesnė, pompastiškesnė, todėl joje kiekvienam dainininkui svarbu pasirodyti tik su labai geru kūriniu. 

REKLAMA

„Be to, didžiosios „Eurovizijos“ auditorija yra žmonės, kurie daugiausia kalba ir supranta angliškai, todėl nenorėjau dainuoti lietuviškai. Iki šiol pats nesukūriau konkursui tinkančio kūrinio, tačiau praeitais metais gavau daug dainų pasiūlymų iš užsienio prodiuserių. Vieną jų, kurią jau visai netrukus išgirs klausytojai, parašė airis, o išgirdęs, kad ši daina gali skambėti „valmiškai“, galingai, kreipiausi į prodiuserį Artiomą Penkevičių. Daina patikėjau galutinai, kai gavau šio atlikėjo sukurtą variantą“, – užsimena D. Valma.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikinas pastebi, kad jau kurį laiką tobulina savo eurovizinį pasirodymą ir intriguoja, kad žiūrovai bei klausytojai išvys dar nematytą D. Valmos seksualią, bet tuo pačiu jautrią pusę.

„Spinduliuoju seksualumą, tačiau noriu, kad būtų pastebėtas ir dainos jautrumas. Nesiekiu demonstruoti vulgarumo, tikiuosi savo pasirodymu sukurti viliojančią, žmones keičiančią aurą“, – šypsosi D. Valma.

„Eurovizijos“ scenoje atlikėjas pasirodys su artimų bičiulių komanda.

Choreografiją jo pasirodymui kuria Paulius Šinkūnas, o viena pritariančiųjų vokalisčių – Gabi Genova, atskrenda iš Londono. 

„Džiaugiuosi, kad ji sutiko prisijungti prie mūsų, tačiau kartu su manimi dainą atliks ir dar du pritariantieji vokalistai – Paulius Drabulis ir Aurimas Nausėdas“, – sako D. Valma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjas jau intensyviai repetuoja ir ruošiasi konkurso pusfinaliui, o savo gerbėjams ir „Eurovizijos“ žiūrovams žada išskirtinį reginį.

„Mūsų tikslas – išspinduliuoti pozityvią energiją. Stengsimės vaizdžiai perteikti seksualumą bei dramatiškumą ir juos ištransliuoti“, – pasakoja D. Valma, kurio naujausią dainą „Blood On Your Hands“, skirtą „Eurovizijos“ konkursui, bus galima išgirsti jau sausio 8 dieną.

Gal geriau paspinduliuok talentą. Mažiau gėdos bus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų