REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Marius Petrauskas (tv3.lt fotomontažas)

Pastaruoju metu realybės šou „Lietuvos talentai“ nugalėtojo Mariaus Petrausko gyvenimas: tarsi važiavimas greitkeliu.  

4

Pastaruoju metu realybės šou „Lietuvos talentai“ nugalėtojo Mariaus Petrausko gyvenimas: tarsi važiavimas greitkeliu.  

REKLAMA

Kūrybiniai ir scenos darbai skrieja tokiu greičiu, kad net ištikimiausieji gerbėjai nespėja sekti karščiausių naujienų: atrodo, vos prasidėjo atlikėjo turas po Žemaitiją, o Marius pažeria dar vieną „perliuką“ – naujausią, ilgai brandintą kūrinį „Kol laiko yra“ ir sako, kad šiuo kūriniu ketina užkariauti „Eurovizijos“ sceną! 

„Idėja sukurti kažką išskirtinio kilo visai ne man. Muzikos prodiuseris Eligijus Žilinskas, su kuriuo labai dažnai sutampa mūsų kūrybinės mintys, tarstelėjo, kad man reikėtų kažko tokio, kas galėtų atspindėti mano charakterį, atvertų balsą. Taip jam gimė aranžuotė, o melodiją pats gvildenau kelis mėnesius, kol likau patenkintas rezultatu“, – sako Marius. 

Tekstą dainai sukūrė populiari dainų tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

„Kai perskaičiau dainos žodžius, neslėpsiu, išriedėjo ašara. Pats tekstas sukėlė daug jausmų: supratau, kad tikrai mes dažnai nevertinam to, ką turime ir net nepastebime... Išsyk sutapatinau savo ir savo tėčio santykius – nedaugžodžiausiu, bet šis tekstas paskatino pagaliau paimti ir paskambinti jam... Tai gan jautri man asmeniškai tema – juk neretai gyvenime apgailestaujame per mažai skyrę artimiesiems laiko, tad labai tikiu, kad klausytojus pasieks mano siunčiama žinutė – kol dar laiko yra, bendraukime, gyvenkime, džiaukimės“, – kaip niekada atviras Marius. 

REKLAMA
REKLAMA

 

Vaizdo klipo įgyvendinimą atlikėjas patikėjo grupės „Thundertale“ nariui, videografui Rokui Baškiui.

Vyras sukūręs jau ne vieną įspūdingą vaizdo klipą Lietuvos atlikėjams: jo komandos braižas itin patiko Mariui.

REKLAMA

„Filmavimas tikrai buvo neeilinis: vien lokacijos vieta ko verta – ten gi LAPĖS“, – apie Lapių miestelyje esančią muzikos įrašų studiją, kurioje darbuojasi Roko brolis Laurynas pasakoja Marius Petrauskas.

„Rokas itin detaliai manęs išklausinėjo, išklausė lūkesčius, o filmavimo metu, kuris tęsėsi net 10 valandų, reikalavo išties maksimumo“, – vaizdo klipo kūrimo užkulisius atskleidė Marius.

„Pamatęs rezultatą – nuoširdžiai nudžiugau – jis viršijo mano lūkesčius. Vien kiek dėmesio skirta mažoms detalėms – negalėjau patikėti, kad muzikos įrašų studijoje galima sugalvoti tiek vaizdinių sprendimų, kad jų pakaktų iliustruoti visai dainai ir nieko daugiau netrūktų“, – šypsosi atlikėjas. 

REKLAMA
REKLAMA

Artimiausi Mariaus planai – dalyvavimas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Jei viskas pagal planą, labai norėčiau šią dainą pristatyti „Eurovizijos“ atrankoje. Tai jau bus trečias kartas – galbūt jis taps lemtingu. Turiu galingą dainą, su puikiu tekstu, svarbia žinute, stipria aranžuote – tikiu jos galinga jėga!“, – sako Marius ir kviečia pasiklausyti naujausio kūrinio. 

Labai super daina,žodziai ir geras balsas.
Tik mūsų lietuvos pavyduoliai,nežino kaip dar galima daugiau žmogui įkast,...gremžkitės bambas ,nevykėliai,ar bent pajudinkit šiknas nuo krėslų,kad galėtumėt komentuot nors kazka.
Nu ne labai, ne labai čia stipru.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų