• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Muzikinis TV3 šou „X faktorius“ grįžta su didžiausiomis naujienomis.

REKLAMA

Muzikaliausius šalies žmones suburiantis projektas nugalėtojui kas kartą dovanoja šlovę ir publikos pripažinimą, o šiemet vieno laimingojo lauks ir rekordinis prizas – net 20 tūkstančių eurų, kurį šių metų „X faktoriaus“ nugalėtojui įsteigė projekto rėmėjas „Creditea“.

Pildykite projekto dalyvio anketą ir susitikime didžiausioje šalies scenoje – nepraleiskite savo šanso pasirodyti prieš visą Lietuvą.

Jau šį rudenį TV3 televizijos žiūrovų širdis džiugins po pertraukos grįžtantis muzikinis šou.  

„X faktorius“ suteikia unikalią galimybę dainuojantiems pasirodyti prieš visą Lietuvą bei iš arti pamatyti, kaip gimsta reitingų viršūnėse karaliaujantis projektas. 

REKLAMA
REKLAMA

Scenoje laukiami visi – kiekvienas yra unikalus ir vertas, kad jo talentas būtų pamatytas.

Svarbiausia turėti svajonę: ne tik dalintis savo muzika su kitais, bet ir tapti muzikos pasaulio žvaigžde.

REKLAMA

Visai nesvarbu, dainuojate namuose, o gal muzika jus lydi kelis dešimtmečius – „X faktoriaus“ scena yra skirta visiems.

„X faktoriuje“ gimė ne vienas ryškus atlikėjas.

Savo muzikinę karjerą projekte pradėjo ir gerbėjų armiją subūrė Monika Pundziūtė-Monique, Iglė Bernotaitytė, Norbertas Liatkovskis, Alen Chicco, „Good Time Boys“, Rimvydas Matukynas-Antturi, „120“, Titas ir Benas, Gvidas Ropė-R.Guido, Gabija, „Mando bei SPURR. 

Viena ryškiausių šių dienų muzikos žvaigždžių – Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs Silvester Belt.

REKLAMA
REKLAMA

2018 m. atlikėjas dalyvavo „X faktoriuje“, kur kovojo dėl laimėjimo tiesioginiuose finaluose.

O karščiausia šio, artėjančio sezono naujiena, yra rekordinis prizas!

„X faktoriaus“ nugalėtojui atiteks net 20 tūkst. eurų. Stengtis tikrai yra dėl ko, nes tokia suma gali būti puikus startas įgyvendinti svajonėms.  

Kur savo laimėtą prizo išleido praėjusių sezonų nugalėtojai?

Pirmojo sezono muzikinio projekto nugalėtoja Giedrė Vokietytė ne kartą interviu yra minėjusi, kad „X faktorius“ jos gyvenime buvo labai geras sprendimas. Tada 24-erių metų mergina nė nežinojo, kas jos laukia!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Giedrė su malonumu stebėdavo Didžiosios Britanijos „X faktorių“, tad pamačiusi, kad ir Lietuvoje vyks šis šou, ji nieko nelaukdama užpildė anketą.

Giedrė tapo projekto nugalėtoja ir pelnė 50 tūkst. litų. Prizas padėjo įgyvendinti Giedrės svajonę – laimėtus pinigus ji skyrė pradiniam būsto įnašui.

Antro sezoną nugalėtojas Žygimantas Gečas šį laimėjimą įvardina kaip vieną geriausių dalykų, kas gali nutikti jauno žmogaus gyvenime.

Už laimėtus pinigus Žygis susikūrė sau patogesnį gyvenimą – įsigijo automobilį, kompiuterį bei telefoną.

REKLAMA

Nugalėtojas projekte taip pat sutiko ir savo būsimą žmoną Anželą, su kuria dabar augina sūnų.

Žygis šiuo metu veda renginius, vestuves, radijo laidas, o savo atliekama muzika mielai dalinasi socialiniuose tinkluose.

Trečiajame sezone daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Monika Pundziūtė-Monique.

Laimėjimas jai tapo tramplinu į didžiąją Lietuvos muzikos sceną – iš jos mergina nesitraukia ir toliau.

Vos projektui pasibaigus, sceniniu slapyvardžiu Monique pasivadinusi atlikėja ėmė džiuginti savo gerbėjus vienas už kitą garsesniais hitais.

REKLAMA

Tiesa, kam išleido laimėtus 15 tūkst. eurų, Monika neatskleidžia – nori tai pasilikti sau.

Ketvirtas sezonas tapo lemtingas Iglei Bernotaitytei.

Jaunatvišku maksimalizmu žiūrovus sužavėjusi marijampolietė tapo šou nugalėtoja! Iglė taip norėjo dalyvauti „X faktoriuje“, kad užpildė anketą iškart, kai jai suėjo 16 metų.

Šiandien Iglė yra ne tik populiari dainininkė, bet ir nuomonės formuotoja, atstovaujanti garsiems prekės ženklams – Iglę seka net 177 tūkst. „Instagram“ vartotojų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laimėtus 15 tūkst. dainininkė investavo į butą sostinėje.

Penktasis sezonas tapo lemiamas duetui „120“.

Šarūnas Januškevičius ir Dovydas Laukys papirko žiūrovus savo charizma bei netikėtais pasirodymais – profesionalūs aktoriai iš karto subūrė didžiulę gerbėjų armiją.

Šiandien Š. Januškevičių galima išvysti įvairiose reklamose, filmuose bei serialuose. Tuo tarpu D. Laukys dirba kūrybinį darbą – pasirinko prodiuserio kelią. O štai laimėtus pinigus duetas pasidalino pusiau.

REKLAMA

Š. Januškevičius teigia, kad tuo metu savo prizo dalį išleido banaliai – skyrė juos pragyvenimui bei hobiams. O D. Laukys tikina, kad visus pinigus pralošė kazino. Žinoma, kaip įprasta Dovydui, tai, matyt, yra pokštas...

Šeštame sezone nugalėjo grupė „Good time boys“.

Rokeriai žavėjo unikaliu vokalu ir tuo, kad tobulai perdainuodavo „Queen“ dainas. Tiesa, kur išleido laimėtus pinigus, nugalėtojai neatskleidžia.

Milda Martinkėnaitė tapo septintojo sezono nugalėtoja. To pavyko pasiekti dalyvaujant „X faktoriuje“ antrą kartą.

REKLAMA

Laimėjimas atlikėjai atvėrė duris į kūrybinį gyvenimą. Pagrindinė pamoka, kurią Milda gavo projekte – kad niekuomet negalima nuleisti rankų, o gyvenimo svajonėms visuomet reikia suteikti antrą šansą.

Dalį pinigų Milda skyrė dainų įrašams, o kitus pinigus išleido pasaulio pažinimui – egzotiškoms atostogoms.

Specialų „X faktorius. Žvaigždės“ projektą laimėjo Milita Daikerytė.

Pagrindinis prizas tąkart buvo savaitės poilsis prabangiame Lietuvos viešbutyje.

Devintasis sezonas tapo lemiamu grupei „Mando“. Prancūzo ir lietuvio duetas lyderių poziciją užėmė nuo pat pirmojo finalo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Antoine Wend ir toliau mielai sugrįžta į Lietuvą koncertuoti, o Mindaugas Pundzius jam akompanuoja.

Laimėtus pinigus duetas pasidalino lygiomis dalimis. Prancūzas juos skyrė muzikai, o lietuvis ne tik nusipirko elektroninį pianiną koncertams, bet ir išleido juos kitoms gyvenimo reikmėms. O dar 100 laimėtų eurų jis atidavė draugui, mat pralošė lažybas! Bičiulis tikino, kad Mindaugas laimės „X faktorių“ ir buvo teisus.

Dešimtojo sezono nugalėtojai grupė „Spurr“ laimėtus pinigus investavo į muziką.

Grupė įsigijo naujus instrumentus, o likusius pinigus pasidalino į keturias lygias dalis.

Pasibaigus projektui, grupė turėjo nemažai koncertų, o uždirbtus pinigus išleido ne pramogoms, o skyrė muzikinio klipo „Kūnas“ filmavimui.

REKLAMA

Kaip tapti projekto dalyviu?

Projekte gali dalyvauti visi, kuriems jau yra 15 metų: scenoje laukiamas dainuojantis jaunimas, grupės bei vyresnio amžiaus dalyviai.

Projekto puošmena – savo stilių jau turintys dalyviai. O didžiausias teisėjų noras – scenoje matyti unikalius ir nepakartojamus talentus. Padėti tokiems žmonėms tapti muzikos žvaigždėmis – vienas malonumas! 

Teisėjų vietas projekte užima mylimiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Tai – populiariausia šalies atlikėja, dainų kūrėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, dainininkas, TV laidų vedėjas, hitų autorius Marijus Mikutavičius, televizijos laidų prodiuseris, grupės BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas bei dainininkas, kompozitorius ir tekstų autorius Saulius Prūsaitis.

REKLAMA

Teisėjai nekantrauja ir su dideliu smalsumu laukia, ką šiais metais pasiūlys Lietuva bei kokių staigmenų pateiks naujasis šou sezonas.

„Per tiek metų „X faktorius“ parodė, kad tai – geriausia platforma norintiems siekti savo muzikinių svajonių. Projekto užkulisiuose su dalyviais dirba geriausi savo srities profesionalai. Tai yra puiki galimybė būti pastebėtam ir vystyti savo karjerą toliau – skleisti ne tik savo idėjas, bet ir muziką, padedant garsiausiems Lietuvos muzikos prodiuseriams, dirbantiems su ryškiausiomis mūsų šalies žvaigždėmis“, – sako laidos prodiuseris ir teisėjas S. Urbonavičius-Samas.

REKLAMA
REKLAMA

„Tiems, kurie jau užpildė „X faktoriaus“ dalyvio anketą ir ruošiasi atrankoms, patariu pasiruošti tas dainas, kurios tikrai jums kažką reiškia ir yra svarbios. Nesistenkite įtikti kitiems, parodykite tikrąjį save. Tokiems dalyviams projekte visuomet sekasi geriausiai“, – pataria S. Urbonavičius-Samas. 

Tapti „X faktoriaus“ dalyviu yra labai paprasta – tereikia užpildyti dalyvio anketą. Ją rasite: www.tv3.lt/xfaktorius 

Šių metų „X faktoriaus“ nugalėtojui rekordinį prizą įsteigė projekto rėmėjas „Creditea“.

Finansinių paslaugų platformą vystanti „Creditea“ turi ambicingų planų mobiliųjų aplikacijų rinkoje bei „fintech“ srityje.   „Nuolat augindami „Creditea“ klientų ratą, esame moderni, patikima ir inovatyvi įvairiausių finansinių paslaugų platforma, prisitaikanti prie žmonių kasdienių poreikių ir galimybių, siūlanti lanksčius, saugius ir skaidrius skolinimosi sprendimus. Pagrindinis mūsų tikslas – įvairiausias finansines paslaugas padaryti prieinamas visiems“, – sako „IPF Digital Lietuva“, valdančios prekės ženklą „Creditea“, vadovas Tomas Bataitis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų