x faktorius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „x faktorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „x faktorius“.

„X faktoriaus“ nugalėtojai grupė „Spurr“ pristato kūrinį apie intymumą tarp mylimųjų

Muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojai grupė „Spurr“ kviečia įvertinti naują kūrinį „Kūnas“ ir specialiai jam sukurtą vaizdo klipą. Dainuodami apie emocijas bei ryšį tarp žmonių, grupė atsiskleidžia iš jautriosios pusės. „Šis kūrinys yra apie norą būti kuo arčiau kito žmogaus, kai dėl tam tikrų aplinkybių tai tampa neįmanoma“, – pasakoja grupės nariai.  „Spurr“ į didžiąją sceną žengė drąsiai ir provokuojančiai.
2024-04-19

„Faruose“ įsiamžinęs Alen Chicco: „Jiems nepatiko, kad su jais nesilaižau“

Uždarame vakarėlyje Kaune dirbantys apsaugos darbuotojai policijai pranešė, kad vienas lankytojas elgiasi neadekvačiai ir atsisako apleisti viešbučio patalpas. Į bėdą pakliuvo atlikėjas Tomas Alenčikas, geriau žinomas Alen Chicco pseudonimu. Visą situaciją su įžymiu žmogumi nufilmavo laidos „Farai“ operatoriaus kamera. TV3 muzikiniame projekte „X Faktorius“ 2017 metais išgarsėjęs vilnietis pareigūnams skundėsi, kad dingo visi jo asmeniniai daiktai. „Mano paltas atrodo taip.

„X faktoriuje“ išgarsėjusi Paola Hart gyvenimą kuria Dubajuje: atskleidė, ką ten veikia

Paulina Paulauskaitė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Paola Hart, šiandien pristato naują lietuvišką dainą „Pasirenku Tave“ ir dalijasi savo naujo gyvenimo etapo patirtimis. Baigusi džiazo (vokalo) studijas Karališkojoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“, atlikėja išvyko į Dubajų, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Papasakok apie savo muzikinę kelionę: nuo Lietuvos, Škotijos, iki dabartinio etapo Dubajuje.
2024-01-12

„X faktoriuje“ išgarsėjusi Luka pristato dainą „Aš nebijau“: linki drąsiai priimti gyvenimo iššūkius

TV3 televizijos projekto „X faktorius“ finalistė Luka (Lukrecija Vasiliauskaitė) pristato naują singlą „Aš nebijau“ iš netrukus pasirodysiančio albumo. „Aš nebijau“ – titulinė albumo daina. Tai drąsos ir jaunatviško veržlumo kupinas kūrinys, pasakojantis dainininkės istoriją, skatinantis nebijoti rinktis sudėtingesnį kelia dėl didelių svajonių, rašoma pranešime žiniasklaidai.  – Luka, ką tau pačiai reiškia „Aš nebijau“? – Ši daina yra mano nepriklausomybės išraiška.
2023-12-21

„X faktorius“ grįžta: pildykite dalyvio anketą jau šiandien!

Daugybę žvaigždžių užauginęs „X faktorius“ grįžta! Daugiau nei 10-metį skaičiuojantis TV3 muzikinis projektas jau suteikė šansą ant scenos pasirodyti tūkstančiams, o kartu nepaliaujamai primena, kokia muzikali šalis yra Lietuva. Nepraleiskite savo šanso – pildykite anketą į populiarųjį muzikinį projektą jau šiandien. Didžiojoje projekto scenoje laukiami visi dainuojantys – būtent tai gali tapti didžiausiu jūsų tramplinu į muzikinę padangę! Anketą pildykite čia: https://www.
2023-12-18

Atlikėja Gabriela Ždanovičiūtė pristato dainą „Kristalai“: „Apie pavydą ir žmonių netikrumą kalbu muzika“

„X faktoriaus“ bei nacionalinės „Eurovizijos” atrankos dalyvė, tarptautinių konkursų laureatė bei nugalėtoja Gabriela Ždanovičiūtė pristato jau devintąją savo autorinę dainą „Kristalai”. Tai jau trečioji atlikėjos sukurta daina, skambanti lietuvių kalba ir praturtinusi atlikėjos angliškų bei lenkiškų autorinių dainų „bagažą“. „Ilgą laiką bandžiau surasti savo unikalų skambesį, ir, manau, su šia naujausia daina jį atradau, todėl nepaprastai džiaugiuosi“, –  šypsosi atlikėja.
2023-12-13

„X faktoriaus“ nugalėtojas Antoine Wend pristato naują singlą

Didžiausiame ir populiariausiame muzikiniame projekte „X faktorius“ triumfavęs atlikėjas Antoine Wend pristato naują singlą „Morsure“. Atlikėjas atskleidžią, tai yra pirmas jo autorinis kūrinys gimtąją prancūzų kalba. „Morsure“ tai tarsi kelionė į dar nematytą patyrimų pasaulį, kuriame galima atrasti daug malonumų.   „Mano kūryba yra įkvėpta meilės, laisvės ir gebėjimo atleisti.
2023-10-27

„X faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Dovi Mi pristato kūrinį ir vaizdo klipą

Savo muzikinį kelią pradėjęs muzikavimu Londono gatvėse, jaunasis kūrėjas Dovydas Misiūnas – Dovi Mi šiandien džiaugiasi savo pasirinktu keliu. Daug patirties įgijęs didžiojoje muzikinio televizijos projekto „X faktorius“ scenoje, šiandien kūrėjas pristato savo kūrybos dainą ir vaizdo klipą „Raudonuoja Širdys“. Visai neseniai pradėjęs kurti lietuviškai, Dovi Mi atvirauja, kad šį žingsnį žengė tik išsikeldamas naujametį pažadą – parašyti po dainą kasdien.
2023-06-16

„X faktorius“ išgarsėjusi Gabrielė Senkevičiūtė-Gabrea pristato naujieną: įvertinkite

Įvairiuose muzikiniuose projektuose, tokiuose kaip „X faktorius‘‘ išgarsėjusi Gabrielė Senkevičiūtė-GABREA pristato ketvirtą savo autorinę dainą ir jos klipą „Pabandyk“, kuri gimė iš istorijų kelionėse, į kurias atlikėja dažnai leidžiasi. Intensyviai koncertuojanti GABREA sako, jog nuo koncertų laisvu metu stengiasi kuo daugiau laiko praleisti studijoje, rašoma pranešime spaudai.
2023-05-09

„X faktoriaus“ dalyvei Simonai Spudytei eilinis rytas virto košmaru: nesugebėjau pasakyti, kad dvynukės – nebegyvos

2017 metų „X faktoriaus“ dalyvė Simona Spudytė visai neseniai išgyveno tikrą košmarą, kai sužinojo, kad dvynukių širdelės nebeplaka. Moteris neslėpė, kad ta diena virto siaubo filmu. Naujienų portalui tv3.lt Simona Spudytė atvirai prabilo apie išgyvenimus ir atskleidė, kodėl ryžosi viešai kalbėti itin skaudžia tema. Kartu su mylimuoju praradote dvynukus.
2023-04-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų