REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Paola Hart

Paulina Paulauskaitė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Paola Hart, šiandien pristato naują lietuvišką dainą „Pasirenku Tave“ ir dalijasi savo naujo gyvenimo etapo patirtimis.

4

Paulina Paulauskaitė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Paola Hart, šiandien pristato naują lietuvišką dainą „Pasirenku Tave“ ir dalijasi savo naujo gyvenimo etapo patirtimis.

REKLAMA

Baigusi džiazo (vokalo) studijas Karališkojoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“, atlikėja išvyko į Dubajų, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

Papasakok apie savo muzikinę kelionę: nuo Lietuvos, Škotijos, iki dabartinio etapo Dubajuje.

Visada žinojau, kad noriu keliauti ir pamatyti pasaulį. Nuo pat mažų dienų svajojau išvykti studijuoti į užsienį ir siekiau šio tikslo. Baigusi mokslus Škotijoje, norėjau naujų iššūkių, naujos kultūros, klimato, todėl, gavusi pasiūlymą dirbti su muzika Dubajuje, nedvejodama sutikau.

Dabar esu visiškai atsidavusi muzikai ir koncertams, dirbu su renginių organizavimo kompanija, savo pasirodymus atlikau Liuksemburgo karališkajai šeimai, įvairių šalių prezidentams, BBC televizijos savininkams. Čia – puiki vieta ne tik karjerai, bet ir asmeniniam augimui. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaip atrodo tavo tipiška diena Dubajuje? Kokie iššūkiai ir įdomios patirtys lydėjo tave pradžioje?

Koncertai dažniausiai vyksta vakarais, todėl dieną turiu laiko skirti kūrybai, mėgstamai veiklai ir hobiams, bei ekskursijoms aplink Dubajų. Miestas yra unikalus ir pažengęs į priekį visose srityse, labai švarus, kasdien atrandi kažką naujo. Iš tiesų nustebino tai, kad čia taisyklės yra gana laisvos, nėra viskas sugriežtinta, kaip gali pasirodyti skaitant internetinius šaltinius.

REKLAMA

Didelis iššūkis buvo temperatūra ir karštis. Atvykus į +45 laipsnių pagal Celsijų klimatą, buvo nepakeliama. Vasarą Dubajuje gali būti sunku ištverti, bet artėjant žiemai oras atšąla, šiuo metu yra apie +27, ir kartais man net šaltoka pasidaro. Miestas mane labai pakerėjo dėl skirtingų kultūrų, įkvepiančių žmonių, unikalių skonių, architektūros ir gamtos.

Kaip ir kiekvienoje dainoje, taip ir šioje, kiekvienas žmogus atras savo reikšmę ir interpretuos ją savaip. Kokia yra dainos „Pasirenku Tave“ atsiradimo istorija? Kokias ypatybes turi kūrybinis procesas?

REKLAMA
REKLAMA

Dainos žodžiai gimė labai organiškai, nes tuo metu išgyvenau daugybę emocijų ir nusprendžiau jas išreikšti per muziką. Šioje dainoje galite išgirsti mano istoriją, kurią išgyvenau praeityje su tam tikru asmeniu. Kalbant apie dainos kūrimą, dažniausiai viskas prasideda nuo muzikos. Bendradarbiauju su muzikos prodiuseriu Vitalijumi (Saxtone) ir mūsų darbas dažnai vyksta nuotoliniu būdu. Gaunu iš jo puokštę instrumentinių dainų versijų, aš jas

klausau ir, atėjus momentui netikėtai gimsta melodija. Tada visada bandau įsivaizduoti ką man ši muzikos spalva reiškia, kokie jausmai manyje ir mintys kurias išreiškiu į žodžius. Visada stengiuosi rašyti, įkvėpta kažko, tada viskas gimsta organiškai ir natūraliai iš širdies.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kokie yra tavo ateities planai ir svajonės tiek muzikos, tiek asmeninio gyvenimo srityse?

Esu laiminga, kad mano darbas – tai mano gyvenimo aistra. Taip galiu jausti vidinę pilnatvę. Mano planuose daug kūrybos ir muzikinių projektų. Svajojau apie Brodvėjų Amerikoje ir gavau pakvietimą į atrankas, todėl tikrai norėčiau ten sudalyvauti.

Be to, šiuo metu studijuoju muzikos terapiją, kuri padeda gydyti psichologines problemas ir Alzheimerio liga sergančius pacientus. Muzika turi gydomąją galią, kurią noriu išmokti panaudoti reikšmingai, siekiant padėti žmonėms.

Paola Hart (Paulina Paulauskaitė) 2017-aisiais iškovojo trečiąją vietą konkurse „X faktorius“ ir buvo tituluota kaip viena balsingiausių atlikėjų projekte. Nuo 2017 metų Paulina gyveno Škotijoje, kur studijavo džiazo (vokalas) studijas Karališkoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“. 2019 metais dalyvavo Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje. Šiuo metu ruošia pirmą savo albumą. Nuo 2022 metų gyvena Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

uz eur
Ka veikia,ka veikia...nuo naftininku vamzdžiu dolerius nulaižinėja.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų