REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiausiame ir populiariausiame muzikiniame projekte „X faktorius“ triumfavęs atlikėjas Antoine Wend pristato naują singlą „Morsure“.

Didžiausiame ir populiariausiame muzikiniame projekte „X faktorius“ triumfavęs atlikėjas Antoine Wend pristato naują singlą „Morsure“.

REKLAMA

Atlikėjas atskleidžią, tai yra pirmas jo autorinis kūrinys gimtąją prancūzų kalba. „Morsure“ tai tarsi kelionė į dar nematytą patyrimų pasaulį, kuriame galima atrasti daug malonumų.  

„Mano kūryba yra įkvėpta meilės, laisvės ir gebėjimo atleisti. Visuomet tuo stengiuosi pasidalinti su savo klausytojais“ teigia išskirtinį balsą turintis prancūzas Antoine Wend, rašoma pranešime spaudai. 

Kūrinys „Morsure“ yra žaismingas. Atlikėjas tyrinėja švelnius kūno prisilietimus ir tokiu būdu bando parodyti, jog negalime būti suvaržyti visuomenės normų ar taisyklių. „Turime būti atviresni, nebijoti laužyti stereotipų ir eksperimentuoti“ – pristatydamas kūrinį kalba Antoine.  

Atlikėjas su nekantrumu savo gerbėjams nori parodyti ir kūrinio „Morsure“ vaizdo klipą. Antoine atskleidžia, jog jis buvo filmuojamas viename Paryžiaus klubų. „Šiuo jausmingu muzikiniu klipu norėjome parodyti, jog kartais galima nepaisyti taisyklių. Žengiant į paryžietiško stiliaus klubą, patenkame į erdvę, kurioje esame mažiau susikaustę, norime atsipalaiduoti“ – teigia naują singlą pristatantis atlikėjas. „Morsure“ vaizdo klipo premjera jau šį vakarą, 20:00 val. Antoine Wend „YouTube“ kanale. 

Naujasis singlas „Morsure“ tai viena iš daugelio naujienų, kurias šias metais atlikėjas dovanoja savo klausytojams. Iki metų pabaigos atlikėjas ruošiasi išleisti dar keletą naujų kūrinių bei koncertinę programą. 

Kūrinį „Morsure“ jau galima išgirsti visose platformose. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų