„X faktoriaus“ vedėjai intriguoja: prabilo apie netikėtus posūkius projekte bei didžiausius kuriozus darbo metu

Jau nuo rugsėjo 6-osios TV3 visus geros muzikos išsiilgusius žiūrovus pakvies dar vienam „X faktoriaus“ sezonui. Tiesa, šįkart jis bus kardinaliai kitoks, nei esame įpratę, todėl pirmųjų laidų su nekantrumu laukia ne tik dalyviai, bet ir visa kūrybinė grupė.

9

Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis tapo neatskiriama „X faktoriaus“ laidos dalimi, o jų duetas kasmet žiūrovus priverčia kvatoti. Žinomi vyrai vienbalsiai sutinka, kad dabar kitokio partnerio vienas šalia kito jau ir nebegalėtų įsivaizduoti, o naujienų portalui tv3.lt daugiau papasakojo ne tik apie naujausią „X faktorius. Žvaigždės“ sezoną, bet ir atskleidė savo darbo užkulisius.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ vedėjai intriguoja: prabilo apie netikėtus posūkius projekte bei didžiausius kuriozus darbo metu

Tokio „X faktoriaus“ dar nebuvo

Tikriausiai visiems, kurie pamatė naujausios laidos anonsą, iškilo klausimas – kodėl šįkart čia yra ir papildomas žodis „žvaigždės“?

„Tai reiškia, kad šiame šou dalyvaus visuomenei vienokiu ar kitokiu būdu žinomi žmonės, savo srities profesionalai – ar tai būtų influenceris, „YouTuberis“, blogeris, olimpietis, ar profesionalus sportininkas, virtuvės šefas. Tai – įvairių specialybių žmonės, kurie iki tol nėra viešai dainavę. Manau, kad juos visą gyvenimą kankino jausmas, kad norėtų dainuoti, tačiau nebuvo kur, nes scena būdavo arba pernelyg profesionali, arba jie patys kažko bijodavo. Šitas šou ir yra ta galimybė žinomiems žmonėms ateiti ir pasirodyti“, – sakė M. Stasiulis.

Jis ir M. Rainys neslepia – jie ir patys šį sezoną pradeda su dar didesniu azartu, nei įprastai. „Aš sakyčiau, kad man bene pirmajam nedainuojančiam žmogui yra tekę atsidurti „X faktoriaus“ scenoje prieš 2 metus, kada su Mindaugu susilažinome, ar sugebėsiu padainuoti. Žinau, kaip beprotiškai sunku nebūnant dainininku yra stovėti būtent „X faktoriaus“ scenoje. Bet kurioje kitoje scenoje, vienokiu ar kitokiu gyvenimo etapu, tikrai gali sudalyvauti, bet ši scena turi pasaulį vardą. Tai yra formatas, kuris visuomet pritraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Man tada spaudimas buvo dvigubas, tad man bus labai įdomu pasižiūrėti, kaip su ta įtampa tvarkysis ir mūsų žinomi veidai“, – pridėjo M. Rainys.

REKLAMA

Abu vedėjai liko sužavėti tuo, ką išgirdo

Pasiruošimas projektui jau vyksta pilnu tempu, tačiau kam kaip sekasi, žiūrovai išvys tik rugsėjo 6-ąją. Vis dėlto vedėjai neslepia – tai, ką pamatė, jau nustebino ir juos, ir teisėjus, tad neabejotinai taip nutiks ir visiems televizijos žiūrovams. 

„Visiems mums, kurie dirba projekte, o taip pat ir dalyviams, kurie pasirodo, didžioji kančia yra nieko neišpasakoti. Tikiu, kad ypatingai dalyviams atsistoti ant šios scenos yra gyvenimo įvykis. Nesvarbu, kokie profesionaliai savo srityse jie bebūtų, atsistoję ant scenos jie tikrai suglumsta“, – sakė M. Stasiulis.

„Televizijoje vyksta daug stebuklingų dalykų, bet dažniausiai mes visi žinome, ką darome. Jei esi kulinaras – gamini maistą, jei esi laidų vedėjas – vedi laidas. O lipti ant scenos yra didžiulis iššūkis, nes nepaisant to, kad tu gali save laikyti turinčiu klausą ar padainuojančiu draugų būrelyje, didžiojoje scenoje vis tiek labai greitai gali paskęsti. Todėl jeigu esi žinomas ir esi susikūręs tam tikrą savo vardą, kam tuo rizikuoti? Kam patirti kažkokią nesėkmę arba gėdą? Dėl to žmonėmis, kurie atėjo ir dalyvauja šiame projekte, aš jau žaviuosi, nes jie nusprendė išsikelti sau iššūkį ir su tuo iššūkiu kol kas, bent ką mačiau pirmųjų filmavimų metu, puikiai tvarkosi – aš esu pritrenktas“, – sako ir M. Rainys.

Anot vedėjų, kai kurios projekto taisyklės išliks, pavyzdžiui, dalyvių kategorijos ar kėdžių iššūkis. Taip pat dalyviai šįkart dalyvavo ir specialiame susipažinimo vakarėlyje, kai ant scenos lipo pirmąkart.

„Žiūrėdamas į ateitį galiu pasakyti, kad tarp merginų yra tokių kandidačių, kurios demonstruoja absoliučiai aukštą lygį. Vaikinų tarpe taip pat yra žiauriai įdomių ir labai skirtingų žmonių, kurie tikrai nustebins. Esu tikras, kad iš kai kurių žmonių apskritai nė nesitikėjome, kad jie gali ateiti ant scenos. Vien jau jų atėjimas sukeldavo ypatingą reakciją. Bus tikrai labai daug ryškių asmenybė. Deja, realybė tokia, kad noriu pasakyti pavardę, bet negaliu… Visa tai tenka pasilikti sekmadieniui, rugsėjo 6 dienai“, – intrigavo M. Stasiulis.

REKLAMA

Apie kai kuriuos kuriozus darbo metu nutyli…

Paklausti apie darbą vienas su kitu, abu Mindaugai ir vėl vienbalsiai pritaria – kito partnerio vienas šalia kito dabar nė negalėtų įsivaizduoti. Abu jie itin greitai surado bendrą kalbą, o dabar darbas kartu tapo ir savotiška pramoga.

„Tai yra tam tikras tarnybis romanas – kitaip tikriausiai nebūtų galima to pavadinti (šypsosi). Nuo pat pirmo karto, kai atsistojome dirbti vienas šalia kito, gana greitai suradome bendrą sinergiją, nepaisant to, kad mus kiek skiria ir amžius, ir profilis, kuriuo mes darbavomės televizijoje anksčiau. Būtent „X faktorius“ ir „Lietuvos talentai“ mus suvedė į vieną krūvą. Mano akimis, iš vyrų tai yra geriausias mano turėtas partneris, su kuriuo visada beprotiškai lengva dirbti, kuris sąmoju ir intelektualumu verčia pasitempti“, – pagyrų kolegai negailėjo M. Rainys.

Anot jo, jiems puikiai sekasi ir improvizuoti, todėl jų duetas yra daugiau, nei tik darbas televizijoje. M. Rainys pridėjo, kad išjungus kameras jiedu galbūt ir nėra geriausi draugai, tačiau abu puikiai žino, kad bet kada gali vienas į kitą kreiptis, paskambinti: „O kai ateina filmavimo diena, sakome, kad ir kiek čia tų iššūkių bebūtų, laikas, praleistas šiuose projektuose, dirbant drauge, yra vienas geriausių, kurį mes turime šiandien savo gyvenime.“

Vis dėlto dirbant tokio lygio projektuose, kaip „X faktorius“ ar „Lietuvos talentai“, kuriozinių situacijų išvengti taip pat nepavyksta. M. Stasiulis prisiminė, kad vienąkart yra tekę stabdyti 4-metį šunis dresuojantį berniuką, kai šis vos nenulėkė nuo scenos, o kitąkart jiedu su Mindaugu šmaikščiai nusprendė apgauti visus teisėjus, kai pasirodė ne kaip laidos vedėjai, o dalyviai.

O štai M. Rainys išliko kiek paslaptingesnis – anot jo, yra istorijų, kurios tegali likti tik jiems. „Per tiek metų mums tikrai yra tekę dirbti labai įvairiomis sąlygomis. Kažkada yra tekę filmuoti laiką žiemos metu, kai buvo dingęs šildymas – lauke tuomet buvo -20 laipsnių šalčio, o patalpoje, sakant žodžius iš burnos, netgi eidavo garas. Buvo ir visiškai kardinaliai priešingai – kai buvo beprotiškai karšta, o kondicionieriai neveikė, ir tu turėjai 5-6 valandas stovėti vienoje vietoje ir prakalbinti visus dalyvius“, – pasakojo jis.

Vis dėlto abu „X faktoriaus“ vedėjų duetas sutiko, kad didžiausi iššūkiai laukia tada, kai ateina metas dirbti su pačiais atlikėjais. „Minimalūs pagelbėjimai vienas kitam vyksta nuolatos, nes, reikia suprasti, kad dalyvaujančių žmonių ir situacijų būna itin daug, todėl vienas gal ir susitvarkytum, tačiau entuziazmo kiekvienąkart ieškoti yra ganėtinai sudėtinga. Labai smagu, kad jei vienas prislobsta – kitas iškart jį pakelia, ir atvirkščiai“, – patirtimi dalijosi M. Rainys.


Rašyti komentarą...
P
Paulius
2020-08-25 21:42:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šalčiūtė tikrai susimaus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
Dalyvaukite žaidime dėl didžiojo prizo ir išrinkite geriausią "X-Faktorius. Žvaigždės" pasirodymą!
Nugalėtojo daina: Milita - Bird Set Free
Ainis - When the music is over
Dejmukas - Everything i wanted
Dejmukas - Lush life
Gian Luca - pažiūrėk į mane mama
Giedrius - Papaoutai
Giedrius - Arcade
Milita - Birds Set Free
Milita - Skyscraper
Twosome - Bad guy
Twosome - I love my bear
Gian Luca - Mūsų dienos kaip šventė
Twosome - On fire
RSA - Everybody dance now
Ainis - Bad liar
Dejmukas - Ruduo
Milita - Without me
Austeja - Bleeding love
Giedrius - Young Blood
Giedrius - Papautai
Lina - I Can’t Get No
Dejmukas - Don’t Start Now
Ainis - Believer
Austėja - Always
Gian Luca - Aš tikrai myliu Lietuvą
Milita - Bird Set Free
Twosome - Jaja Ding Dong
RSA - Gyvenimas parodys
Twosome - Juoda orchidėja
RSA - Ritmas, seksas ir alus
RSA - Who Let The Dogs Out
Milita - Dancing On My Own
Marius ir Inga - Dance Monkey
Lina - Hurts
Giedrius - What About Us
Gian Luca - Cosas De La Vida
Gediminas - Think About Things
Gediminas - Drive It Like You Stole It
Deimukas - Blinding Lights
Austėja - Havana
Ainis - Halo
Twosome - Dragostea Din Tei
RSA - Come Baby Come
Milita - Shameless
Marius ir Inga - Mano kūnas
Marius ir Inga - Let's get it started
Lina - Bad Romance
Julija - Always Remember Us This Way
Julija - Anyone
Jokūbas - Too Much Love Will Kill You
Giedrius - Heroes
Gian Luca - Mama Maria ir Švieski man vėl
Gediminas - My Girl
Dejmukas - Everything I Wanted
Ainis - Viva La Vita
Austėja - Zero Gravity
Twosome - Lovers of the Sun
Twosome - Language of love
RSA - Jump around
Ričardas Nekriošius ir Vaida Žusinaitė - Gera
Mindaugas Ancevičius - Renesansas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Pasakyk man kas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Mano kūnas
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Love the way you lie
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Hypnotized
RSA - Ice Ice baby
Stereotipai - Fondue
Stereotipai - Vasaros atostogos
Lina Rastokaitė - Love on the brain
Larisa Kalpokaitė - Воины Света
Larisa Kalpokaitė - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj
Laima Tamulytė - You belong to me
Laima Tamulytė - Katchi
Jokūbas Bareikis - The sound of silence
Jokūbas Bareikis - Human
Giedrius Leškevičius - Jealous
Giedrius Leškevičius - Aisha
Darius Petkevičius - When we were young
Darius Petkevičius - Poliarizuoti stiklai
Andrius Žiurauskas - Po mano oda
Gabrielė Malinauskaitė - Girl is on Fire
Dejmukas - Physical
Dejmukas - Ewerything I wanted
Julija Žižė - Can't take my eyes off you
Julija Žižė - Always Remember Us This Way
Austėja Lukaitė - Never Enough
Austėja Lukaitė - I Feel Love
Monika Šalčiūtė - Barbie Girl
Dijora Petrikonytė - Somewhere Over The Rainbow
Dijora Petrikonytė - This is Life
Milita Daikerytė - Into You
Donata Račaitė - I Follow Rivers
„X faktorius. Žvaigždės“. Aktoriaus Ainio Storpirščio pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Žygimanto Baryso pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Baidarininko Andrėjaus Olijniko pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Youtube'rio Gedimino Gabalio Vėjo pasirodymas
Andrėjus Olijnikas - Bandyk
Evaldas Petrauskas - Eye Of The Tiger
Gediminas Gabalis Vėjas - Hold My Girl
Žygimantas Barysas - Symphony
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų