Princo Hario ir Meghan Markle sūnus švenčia gimtadienį: pasveikino ir karališkoji šeima

Gegužės 6-tąją princo Hario ir Meghan Markle sūnus Arhie švenčia antrąjį gimtadienį. Mažąjį princą pasveikino karalienė Elžbieta II ir kiti karališkosios šeimos nariai.

„Linkime Archie Mountbattenui-Vindzorui labai laimingo antrojo gimtadienio“ – rašoma karališkosios šeimos oficialioje Twitter paskyroje paskelbtoje žinutėje. Prie įrašo pridėta berniuko nuotrauka kelios dienos po jo gimimo. 

/div>

Archie su gimtadieniu pasveikino ir Kembridžo hercogai – princas Williamas yra berniuko dėdė, taip pat ir senelis princas Čarlzas su žmona Kamila. 

/div>

Čarlzo ir Kamilos žinutėje rašoma: „su gimtadieniu Archie, kuriam šiandien sukanka dveji metukai“. Williamo ir Kate sveikinime – karališkosios šeimos bendra nuotrauka su Sasekso hercogais ir mažuoju Archie per jo krikštynas. 

/div>

Princas Haris ir Meghan Markle princo gimtadienio proga išleido video, kuriame berniukas varto vaikišką knygutę, sėdėdamas mamai ant kelių. 

Sasekso kunigaikščiai su sūnumi gyvena Kalifornijoje, JAV. Pora yra atsisakiusi karališkųjų pareigų. 

Sasekso hercogų pirmagimis gimė 2019 m. gegužės 6 dieną. Berniukas yra septintas eilėje į sostą ir neturi karališkojo titulo. Meghan Markle šiuo metu laukiasi antrojo vaikelio – porai gims dukra. 


Rašyti komentarą...
A
Ats
2021-05-06 13:57:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, kiek galima kiekvieną dieną vis tapacia tema kevezoti, paskui visos davatkos turi aptarineti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų