Ant Markle ir princo Hario labiausiai pyksta 1 žmogus: atleisti neketina

Karališkoji korespondentė ir tinklalaidės vedėja Christina Garibaldi tvirtina, kad, nepaisant kalbų apie susitaikymą, Velso princas tebepyksta ant sūnaus ir marčios dėl jų pernelyg atviro interviu Oprai Winfrey.

US Weekly žurnalistas, remdamasis karališkosios aplinkos šaltinio žiniomis, teigia, kad Haris namo į JAV po princo Philipo laidotuvių grįžo nesusitaikęs su šeima.

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad jis, Čarlzas ir Viljamas kalbėjosi po laidotuvių, tačiau tai nebuvo patvirtinta oficialiai, rašo mirror.co.uk.

Santykiai tebėra įtempti

Ponia Garibaldi remiasi šaltiniais ir sako, kad karališkųjų šeimos narių santykiai tebėra įtempti. „Princas Haris ir princas Čarlzas neišsprendė tarpusavio nesutarimų Hariui grįžus į JK. Jie beveik nebendravo. Čarlzas vis dar siunta ant Hario, kad šis per interviu metė šešėlį karališkajai šeimai ir jis to nepamirš“, − sakė ji.

Haris su savo žmona Meghan kovo mėnesį TV laidų vedėjai Winfrey daug kalbėjo apie problemas, susijusias su karališkąja šeima arba „Firma“.

Pora pateikė keletą pritrenkiančių kaltinimų, vienas jų − neįvardinto šeimos nario rasistinė pastaba apie jų kūdikį. Po kelių dienų Bekingemo rūmų išplatintame pranešime buvo sakoma, kad visos problemos bus sprendžiamos „privačiai“. Viljamas žurnalistams viešai pasakė, kad karališkoji šeima „tikrai nėra rasistai“.

Nenumato Meghan ir Hariui vietos monarchijoje

Ponia Garibaldi taip pat sakė, kad šaltinio teigimu, Čarlzas nenumato Hariui ir Meghan vietos šalies monarchijoje. „Haris stipriai pakenkė šeimai ir jis mano, kad sūnus nenusipelno būti karališkuoju nariu“, − dienraštis The Daily Mail cituoja ponią Garibaldi.

Vadinasi, Čarlzas sutrumpino karališkųjų šeimos narių, galinčių tapti monarchais, eilę, iš jos pašalindamas Harį su Meghan bei Archie ir jo dar negimusią sesę, rašo leidinys. Haris vasarą turėtų atvykti į Jungtinę Karalystę paminklo princesei Dianai atidengimo iškilmėms. Ceremonija suplanuota liepos 1 dieną, tačiau neaišku, ar kunigaikštis joje dalyvaus.

REKLAMA

Taip pat buvo atskleista, kad princą Čarlzą gali sukrėsti nežinomi faktai bei netikėti atradimai apie velionę princesę Dianą, praėjus 25 metams po jos mirties. Teigiama, kad bus atnaujintas dokumentinis filmas apie princesę Dianą, papildant anksčiau neskelbtais įrašais.

Filmas „Diana: jos pačios žodžiais“ pirmą kartą buvo parodytas 2017, o populiarumo viršūnę pasiekė, kai 2020 ekranuose pasirodė filmas „Karūna“.

Jame vaizduojami įvairūs Velso princesės asmeninio gyvenimo aspektai bei jos santykiai su princu Čarlzu. Filme gausu karališkajai šeimai nepalankių teiginių, kuriais, spėjama, bus papildytas dokumentinis filmas.


Rašyti komentarą...
O
O
2021-05-05 17:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tevas pats elgesi uzmirso.Jo elgesys jo iisdavyste sunkesne nei sunaus.Bet zmogus saves nemato bet moka smerkt sunu.Tevas turetu but tevu visada ypac kai pats nuodemingas
Atsakyti
-15

D
Dvariškė
2021-05-05 14:13:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyt tą aktrisą kuo toliau nuo dvaro ir jos tą pakaliką.
Atsakyti
-15

r
rokas
2021-05-05 17:35:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Musu aktorius taip pat reikia vyt ir kuo toliau nuo Lt.Armonaite,Raskevičiu,
Šymonite .Bet dėl to gi mes ramus.kam idomu kas ka dulkina?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų