Dar vienas smūgis karališkai šeimai: princas Haris į Angliją gali daugiau nebesugrįžti

Gali būti, kad princas Haris daugiau niekada nebenorės sugrįžti į Angliją, nes po skandalingojo interviu Oprai Vinfri jis jaučiasi „apatiškas, susigėdęs, susinepatoginęs ir gailisi“.

Panašu, kad po ažiotažą sukėlusio interviu princas Haris jaučiasi „apatiškas ir gailisi“, todėl niekada nebenorės grįžti į Angliją, teigia ekspertas. Duncanas Larcombe, knygos „Prince Harry: The Inside Story“ autorius, sako manantis, kad Sasekso hercogas „gailisi, kad davė tą interviu, ir galbūt savo sprendimo atsiriboti nuo karališkosios šeimos“.

Dešimt metų karališkosios šeimos leidėju dirbęs knygos autorius žurnalui „Closer“ sakė, kad panašu, jog princas „ilgisi savo senojo gyvenimo“. Jo teigimu, seniai žinomas princo Hario karštakošiškumas, o interviu JAV televizijai jis pasinaudojo tam, kad išlietų savo pyktį dėl sunkių žmonos patirčių su karališkąja šeima.

Mano, kad Haris pasijuto susigėdęs

Ekspertas sako: „Neabejoju, kad grįžęs namo jis pasijuto susigėdęs, nepatogiai ir gailėjosi. Dabar jam tenka tvarkytis su pasekmėmis. Manau, kad to interviu jis gailėsis, kaip ir sprendimo palikti karališkąją šeimą.

Girdėjau, kad skirsdamas atgal į Los Andželą Haris jautėsi apatiškas. Taip pat ir per laidotuves iš jo veido išraiškos buvo matyti, kad jis jaučiasi prastai. Jis nemanė, kad su šeima ir vėl susidurti teks taip greitai, o juos pamačius jam tikrai sukilo emocijos.“

Neseniai princas Haris (36) kartu su žmona Meghan Markle davė labai atvirą interviu Oprai Vinfri – tai šokiravo visą karališkąją šeimą. Meghan (39) pasakojo, kad buvo kilęs susirūpinimas ir buvo aptarinėjama, kokio tamsumo bus jos sūnaus Archie oda, kai jis gims. Ji taip pat atskleidė, kad tapusi karališkosios šeimos nare ji pradėjo galvoti apie savižudybę ir nebenorėjo daugiau gyventi.

Tuo tarpu kita knygų apie karališkąją šeimą autorė neseniai sakė, kad princas Haris turėjo žinoti, kad Meghan Markle per interviu su Opra Vinfri norės „sumalti Kate į miltus“. Princas Viljamas už tai yra ne juokais supykęs ant brolio, nes jis šių pareiškimų nepaneigė.

REKLAMA

Meghan kaltina peržengus visas ribas

Meghan kaltinama „peržengusi visas ribas“, kai interviu metu pradėjo kalbėti apie Kate, žinodama, kad ji niekaip jai negalės atsakyti. 2018 metų lapkričio mėnesį pasirodė pranešimų, kad „Meghan pravirkdė Kate“ dėl savo reikalavimų princesės Šarlotės pamergės suknelei, daug streso sukėlusio suknelių matavimo metu. Vėliau buvo teigiama, kad „nesutarimai“ prasidėjo tada, kai Kate pasakė, kad visos pamergės turėtų dėvėti pėdkelnes, kaip numatyta karališkajame protokole, su kuo Meghan nesutiko, rašo dailystar.co.uk

Bet kai Opra paklausė apie šią situaciją, Meghan jai atsakė: „Viskas buvo atvirkščiai. Kelios dienos prieš vestuves ji buvo dėl kažko nusiminusi, tai buvo susiję su... gėles barstyti turėjusių mergaičių suknelėmis, ir dėl to aš pravirkau. Ta situacija tikrai mane įskaudino.“

Apie interviu Kate viešumoje neišsakė jokių komentarų. „Daily Star“ princo Hario atstovų paprašė pakomentuoti situaciją, bet jokio atsako negavo.


Rašyti komentarą...
V
Vis geriau
2021-05-03 15:50:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi tai smūgis? Tai yra UK sėkmė, jei Haris niekada daugiau nesugrįš ir vištos neatsivež!
Atsakyti
-14

x
xxL
2021-05-03 17:10:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia ne smūgis o palengvėjimas ir ne tik finansinis bet ir moralinis.
Atsakyti
-11

A
Ats
2021-05-03 16:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grys, kur jis dėsis, kai ši mulate paliks ir kai senelė numirs, pinigas nepamaisys, jai ne grys, bratka tik geriau bus jam daugiau liks
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų