Markle ir princas Haris peržengė visas ribas: giminės atleisti nesiruošia

Karališkojo eksperto teigimu, nei princas Čarlzas, nei princas Viljamas nebesutiks Hario išskėstomis rankomis, nes jis „peržengė ribas“.

Haris teigia, kad buvo nustebęs jo šaltu priėmimu princo Philipo laidotuvėse, praėjus nemažai laiko po jo ir Meghan interviu Oprai, kuriame jie karališkąją šeimą apkaltino rasizmu. Dėl skandalingojo interviu tarp brolių atsiradusi nesantaika „nebus išspręsta“, spėja mirror.co.uk.

Broliai apsikeitė tik keliomis frazėmis

Charlie Rae, buvęs dienraščio The Sun karališkosios skilties redaktorius, laidai TalkRadio sakė netikintis, jog „Čarlzas ir Viljamas sutiks Harį išskėstomis rankomis“.

Po princo Philipo laidotuvių anksčiau labai artimi buvę broliai, išeidami iš Šv. Jurgio koplyčios, apsikeitė tik keliomis frazėmis. Pranešama, kad ir kiti karališkosios šeimos nariai princą Harį sutiko „šaltai“, rašo irishmirror.ie.

TalkRADIO vedėjas Kevin O'Sullivan sakė: „Skaitėme, kad Harį nustebino, jog jį šaltai priėmė karališkosios šeimos nariai. Kai kurie paprasčiausiai nusisuko ir tai jį pribloškė, nors iš tiesų nesuprantu, kodėl jis taip pasijuto. Juk jis turėjo numatyti tokią reakciją, kai atsuko nugarą savo ankstesniam gyvenimui, o grįžus, vėl jį prisiminė. Manau, kad jis pajuto nostalgiją, o naujuoju savo gyvenimu nesidžiaugia taip, kaip nori tuo įtikinti kitus“.

Ponas Rae jam pritarė: „Tenai, JAV, jis jaučiasi lyg mašinos žibintų apakintas kiškis. Nemanau, kad ši problema išnyks ar bus išspręsta. Netikiu, kad Viljamas ir Čarlzas vėl jam išties rankas. Nueita per toli. Kodėl jis manė, kad, atvykus į laidotuves, jį apkabins, nors jis juos išvadino rasistais?“.

Baiminasi tolimesnių Markle ir princo Hario interviu

Ponas O'Sullivan pritarė, kad „vaikinas peržengė ribas“. Interviu metu nėščia Meghan Markle apkaltino Kembridžo kunigaikštienę, kad ji prieš vestuves nuotaką pravirkdė, o Haris tvirtino, kad brolis įstrigo „Firmos“ spąstuose.

Bekingemo Rūmai po skandalingojo interviu nedaugžodžiavo. Karalienė pažadėjo problemas aptarti privačiai, o princas Viljamas viešumoje prasitarė, kad „jie tikrai nėra rasistinė šeima“.

Buvo tikimasi, kad, mirus princui Philipui, broliai pamirš savo nesantaiką, tačiau, karališkojo šaltinio teigimu žurnalui „Vanity Fair“, „Firma“ baiminasi, kad Haris su Meghan „toliau tęs šią muilo operą“.

Princas Haris ketina grįžti į Jungtinę Karalystę liepos mėnesį į savo motinos, princesės Dianos, paminklo atidengimą – jai būtų sukakę 60 metų. Karališkasis ekspertas ir knygos autorius nemano, kad Sasekso kunigaikštis keliaus be savo žmonos Meghan.


Rašyti komentarą...
T
Ta pati
2021-05-04 10:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel nepagalvojo prieš kalbant apie šeimą kurioje augo,vestuves buvo iškeltos oho oho,išmaišė visa pasaulį o po to visi negeri rasistai,o kad ir paklausė kokios spalvos vaikas gims tai nėra ko pykti juk pats pasirinko žmoną kitos tautybės…ji buvo gerbiama tik nesilaikė reikalaujama protokolo ir rodė savo ragus..ne tokios jau kartą išsiskyrusius žmonos jam reikėjo
Atsakyti
-25

P
Prisidirbo
2021-05-04 12:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir mano, kad cia nieko tomio. Jum apderge sau artimiausius zmones, seima. Nekalbant apie karaliskaja kilme, ar oaprasti zmones atleistu savo seimos niekintojams? Jeigu jis pasirinko markles apatinius, tai jo reikalas, taciau nereiktu nustebti, kad jo artimieji nenori su juo kalbetis. Patys pakase mina ir stebisi, kad ji sprogo
Atsakyti
-17

Z
Zebrad
2021-05-04 12:00:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam tikrai nereikėjo lakstančios žmonos, jau vieną vyrą palikusios, ir ne tos rasės, kai pilna mergų kad ir toj pačioj JK buvo
Atsakyti
-24

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų