Meghan ir princui Hariui rėžė be gailesčio: jie padarė 1 didžiulę klaidą

Princui Hariui turėtų būti atimti visi titulai, nes Sasekso kunigaikštis dabar primena garbės ištroškusį „Meilės Salos“ konkurso dalyvį, teigia karališkasis ekspertas.

Sasekso kunigaikščiai, pasitraukę iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų ir persikėlę gyventi į Kaliforniją, yra nuolat atidžiai stebimi, o įtampa pasiekė kulminaciją po skandalingojo interviu Oprai Winfrey, rašo dailystar.co.uk.

Antradienį, 5 kanalo laidos „The Jeremy Vine Show“ metu, paklaustas, kas bus su Hariu ir Meghan kai princas Čarlzas taps karaliumi, karališkasis ekspertas Graham žodžių į vatą nevyniojo: „Norėčiau pamatyti, kaip iš jų atimami karališkieji titulai. Dabar princas elgiasi lyg „Meilės salos“ konkurso dalyvis“.

Mato nelaimingą Harį

Pašnekovas tvirtino, kad jį neramina 36 metų Hario gerovė: „Nei jam, nei karališkajai šeimai nėra gerai. Matau labai nelaimingą žmogų“.

Karalienė kovo mėnesį panaikino poros patronatą ir atėmė karališkuosius titulus. Kai iš Hario netikėtai atėmė karinius titulus, daugeliui kilo klausimas, ar princui jau taikomi suvaržymai.

Haris tebėra Sasekso kunigaikštis, tačiau neatlieka karališkosios šeimos nario pareigų, neklauso „Firmos“ patarėjų, todėl susilaukia daug kritikos, nes tebesinaudoja jam nepriklausančiomis privilegijomis.

Padarė didžiulę klaidą

Graham toliau laidoje aiškino: „Manau, kad jis padarė didžiulę klaidą, persikeldamas gyventi į JAV. Jis turėtų gerai apgalvoti esamą situaciją. Jei ketiname atnaujinti karališkąją šeimą, tai pradėkime nuo kelių titulų atėmimo“.

Pokalbį laidos dalyviai pradėjo, aptardami žinią, kad princas Haris pirmadienį dalyvavo Los Andžele vykusiame koncerte ir prisijungė prie įžymybių grupės, skatinančios amerikiečius skiepytis nuo koronaviruso. Pamačius Harį superžvaigždžių – Jennifer Lopez ir Selenos Gomez – kompanijoje, kilo daugiau klausimų apie didėjantį Hario atitolimą nuo savo vietos karališkojoje šeimoje, ypač po šalto priėmimo princo Philipo laidotuvėse.

REKLAMA

Žurnalistas Dominique Samuels pritarė, teigdamas, kad Haris ir Meghan labiau norėtų būti įžymybėmis: „Jis scenoje, fone švyti jo vardas, skamba muzika. Jis nebe karališkasis asmuo, jis įžymybė“.

Nori būti dėmesio centre

Laidos svečias teigė, kad Hario ir Meghan pasitraukimo problema glūdi tame, kad teigdami norintys privatumo, jie faktiškai trokšta būti dėmesio centre.

„Panašu, kad jie persikėlė į Ameriką tam, kad taptų įžymybėmis, o ne dirbančiais karališkaisiais asmenimis“, − teigė Dominique.

Bekingemo Rūmai metų pradžioje patvirtino, kad Karalienė nusprendė perskirstyti Hario buvusius karinius titulus ir patronatą kitiems dirbantiems karališkosios šeimos nariams.

„Mus nuliūdino Kunigaikščio ir Kunigaikštienės sprendimas, tačiau jie ir toliau lieka mylimais šeimos nariais“, − buvo sakoma pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų