Skaudus smūgis princui Hariui: jį išvadino išsigandusiu zuikiu

Žinovų teigimu, princas Haris bandydamas prisitaikyti prie gyvenimo JAV „atrodo kaip išsigandęs zuikis vidury kelio“.

Karališkosios šeimos stebėtojai sako, kad princas Haris dabar suprato, kaip yra atskirtas nuo karališkosios šeimos, o bandydamas prisitaikyti prie gyvenimo JAV jaučiasi kaip „išsigandęs zuikis vidury kelio, pagautas automobilio priekinių šviesų“.

Princo Hario apsilankymas princo Philipo laidotuvėse buvo pirmasis jo susitikimas su šeima po žymiojo jo ir žmonos Meghan Markle interviu su Opra Vinfri. Laidotuvėms į Londoną Haris atvyko balandžio 17 dieną, bet teigiama, kad buvo sutiktas šaltai, nes karališkosios šeimos narių visai nepamalonino jo skandalingi kaltinimai atviro interviu metu, rašoma mirror.co.uk.

„Haris atrodo kaip išsigandęs zuikis vidury kelio, pagautas automobilio priekinių šviesų“

Šiame interviu Haris su Meghan apkaltino karališkąją šeimą rasizmu, sakydami, kad jie nerimavo dėl Archie odos spalvos tamsumo. Pora taip pat kaltino karališkąją šeimą nejautrumu Sasekso hercogienės patirtų psichinės sveikatos sunkumų atžvilgiu – besilaukdama sūnaus, kuriam dabar vieneri, ji galvojo apie savižudybę, bet jokios pagalbos nesulaukė.

Po įtempto susitikimo su šeima per princo Philipo laidotuves, ekspertų teigimu, Haris prisiminė savo senąjį gyvenimą, kai tuo tarpu dabar su žmona Meghan ir sūnumi Archie bando įsitvirtinti JAV. Charlie Rae, buvęs karališkosios šeimos reikalų skilties redaktorius iš „The Sun“ sakė: „JAV Haris atrodo kaip išsigandęs zuikis vidury kelio, pagautas automobilio priekinių šviesų.“

„TalkRADIO“ laidų vedėjas Kevinas O‘Sullivanas sakė: „Skaitėme, kad Harį šokiravo tai, kaip šaltai jį sutiko kai kurie karališkosios šeimos nariai. Kai kurie jam tiesiog atsuko nugaras. Jis dėl to buvo labai nustebęs, nors neaišku, kodėl jam tai turėjo būti staigmena. Jis turėjo suprasti, kad dabar yra atskirtas nuo šeimos, nes visą ankstesnį gyvenimą paliko užnugaryje.

REKLAMA

Sakoma, kad prieš kelias savaites grįžęs namo jis prisiminė, kaip atrodė jo ankstesnis gyvenimas.  Jam tai sukėlė nostalgiją, ir jis ne taip džiaugiasi naująja savo gyvenimo situacija, kaip norėtų parodyti.“

Nepavyko atvirai pasikalbėti

Ch. Rae pridūrė nemanantis, kad Čarlzas ir Viljamas „ir vėl Harį pasitiks išskėstomis rankomis“. Interviu metu Meghan, dabar besilaukianti antrojo poros vaiko, taip pat teigė, kad Kate Middleton ją pravirkdė dėl nesutarimų, susijusių su gėles barstyti per vestuves turėjusių mergaičių suknelėmis.

Iš pradžių JK spauda rašė apie priešingą situaciją – esą Kate buvo privesta iki ašarų. Tačiau JAV pokalbių laidų žvaigždei Meghan sakė, kad viskas buvo atvirkščiai – Kate pravirkdė ją prieš jos vestuves su Hariu 2018 metų gegužę.

Kitą mėnesį mergaitę pagimdyti turinti Meghan į Londoną laidotuvėms nevyko dėl sveikatos priežasčių. Pasak kai kurių šaltinių, po princo Philipo laidotuvių savo Anglijos rezidencijoje, Frogmoro kotedže, Haris suorganizavo susitikimą su princu Čarlzu, Viljamu ir Kate. Tačiau kiti šaltiniai teigia, kad atvirai pasikalbėti jiems taip ir nepavyko, nes Haris šalyje buvo tik kelias dienas, o tuo tarpu visi stengėsi palaikyti karalienę Elžbietą jai tokiu sunkiu metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų